به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، ناو گروه روسی بعد از ظهر امروز طی مراسمی با حضور مقامات ارشد نظامی روسی و ایرانی، ایران را به مقصد باکو ترک کرد.

ناوگروه روسیه متشکل از ناوهای موشک انداز داغستان و ناو موشک انداز «گرادسویاژسک» Grad Sviyazhsk از ناوگان خزر روسیه بود

در ادامه به گزارش تصویری این مراسم بدرقه می پردازیم:

 IMG_7296

IMG_7302

IMG_7303

IMG_7304

IMG_7306

IMG_7313

IMG_7319

IMG_7325

IMG_7335

IMG_7338

IMG_7339

IMG_7342

IMG_7343

IMG_7345

IMG_7350

IMG_7354

IMG_7359

IMG_7363

IMG_7367

IMG_7373

IMG_7376

IMG_7382

IMG_7391

IMG_7395

خبرنگار: علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

مژگان

۲۳ مهر ۱۳۹۳

سرمه ای پوش ها( به گمانم پرسنل ناو) دیشب نزدیک ۱۵نفر سمت چراغبرق بودن، به هیچ مغازه ای نه نمی گفتن یعنی در عرض ۱۰ قدم به کاموا فروشی و الکتریکی! و سلمونی و عکاسی سر زدن و قصد داشتن حرف بزنن با صاحب مغازه ها که به نتیجه نرسیدن! یک عدد چای لنگر هم خریده بودن!

پاسخ

انزلیچی پاسخ در تاريخ مهر ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۱:

:-D

مریم2

مریم2

۲۳ مهر ۱۳۹۳

امروز تو اخبار شبکه باران داشت این ناوگروه رو نشون میداد
من نشنیدم اسم انزلی رو بیارن اصلا( حالا اگه مثلا یه بار گفته باش و من نشنیدم رو نمیدونم خیلی حواسم نبود) همش میگفت به استان گیلان اومدن در مورد دریای خزر این حرفها رو زدن تو استان چرخیدن از مهمان نوازی مردم استان گیلان تعریف کردن!
آخرشم گفت عصر امروز این بندر رو ترک کردند کدوم بندر آخه؟ حتما بندر پیربازار؟

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹:

ببخشید مریم خانوم اون شبکه اسمش ناودانه :-D

نگار پاسخ در تاريخ مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹:

حتی تو اخبارشون از مدال‌آوران گیلانی اسم بردن نه ازمدال‌آوران بندر انزلی تو بازی‌های آسیایی اینچئون

۲۳ مهر ۱۳۹۳

بیش از سیصد سال سند مکتوب از مراوده شهرهای شمالی باروسیه هست در مراودات ۱۵۰سال اخیربسیارچشمگیر بوده مکالمه زبان روسی بسیار ازاقشار وکسبه که درضمن کسب وکار به شکل خودجوش زبان همسایه شمالی رافراگرفته بودنند حالیه باتوجه به سرعت تخلیه وبارگیری از یکسو وتدبیر مدیران هوشمندمان کسبه از این مراودات محروم گشته وشهرمان مثل خیلی از چیزهای دیگر این جذابیتش را هم ازدست داده وبه سرعت دارد شبیهه واجارگاه میشود کسبه نسل جدید نیز بی اطلاع از زبان دوم مرسوم در انزلی. باژالیستا خراشو

پاسخ

۲۳ مهر ۱۳۹۳

………………چشم طمع روسیه به سرحدات ایران—بیشینه تهاجمات روسها به مرزهای ایران–مقاله ای از سروش ملت برست مندرج در روزنامه حیات نو//////////با خود به سخن چنین نشستم:مادام که بومی ها و مسئولان وشبه مدیران منطقه ای اینقدر ناتوانند در نگاهداری و احیای مواریث فکری و فرهنگی وتاریخی زادگاهمون و تا و قتی تنها کاری که ازشئو ن بر نمی یاد همین رونق و اعتلای اجتماعی و توسعه دروازه ایران – اروبا //بندرانزلیه////دیگه من نوعی با موضع منفی گرفتن در قبال کوچکترین تحرکات روسهای بی خاصیت راه به جایی خواهم برد؟؟///به قول استاد شهیار قنبری:گفتنی ها کم نیست من و تو کم گفتیم // مثل هذیان دم مرگ از اغاز چنین در هم و بر هم گفتیم////فقر وفسادو تباهی اونم در انزلی که روزی – روزگاری بهشت بزرگان بود بیداد می کنه// و اون طرف شهر با بیرق های منطقه ازاد /منطقه ازاد بی وقفه می کوشند در هر چه بی بند وبار کردن ولگد مال کردن فرهنگ و اصالت انزلی و انزلیچی ها…. و این وسط عزیز طویلی بیچاره که نزدیک دو دهه از جون مایه گذاشت واسه کتاب تارخ جامع بندرانزلی که بعدها از یادما و جناب تاریخ نره //بندرانزلی چه بود و چه کرد؟؟انبوه کتابهای جانبخش و دلنشینش تو انباری خونش داره خاک می خوره////به شخصه مادام که مردم / مردم مردم و. بومی های انزلی منتفع نشن از شرایط اقلیمی و موقعیت سوق الجیشی جغرافیای انزلی///صد سال سیاه دوست ندارم که انزلیم منطقه ازادی داشته باشه و ارام ارام شاهد این باشم که تحت لوای یک مدرنیسم جعلی و تحریفی و باری به هر جهت انزلی و انزلیچی هم در گرداب مهلک افول و سقوط اخلاق و فرهنگ ناشی از رواج نوعی سرمایه داری منحط زالو صفت غوطه ور بشه–که اغاز و انجامش چیزی نبوده و نیست جز سرطان اجتماعی// از خود بیگانگی ادمها/// روحیه کاسبکارانه در تمامی شئون زندگی///انزلیچی ها ششدانگ حواستان جمع باشد و مراقب این هیولای سرمایه داری که بغل گوش انزلی مان لانه کرده باشید///تهران بهترین مصداق برای این موضوع است //ده کوره ای که هر انچه داشت و نداشت زیر چرخ دنده های عظیم رشد و مدرنیسم از دست داد و حال به اسایشگاه و دیوانه خانه ای می ماند که مملو از ربات است و ادم اهنی// و حال ادای ادمها در این دیار حرص و حسرت و حرامی //نسبت به سگ ها و حیوانات دست امور اموز به مراتب بیشتر از احترام ادمهاست نسبت به یکدیگر /ادمها چنان مشکوک و لبریز از خصومت و عناد به یکدیگر می نگرند بعد ان خلائ درونی و روحی خویش را با مهرورزی وبوسه زن زدن بر سگ و گربه و حتی به سجده نشستن در برابر اتومبیل و موبایل و لب تاب می خواهند مرتفه مرتفع ککند که بچه گانه تر از این سراغ ندارم///////////از خود به کجا شوی تو بنهان؟؟از خود به کجا شوی گریزان؟///بیداری دل چنین مخوابان///سخت امده است مبخش اسان/////اونروزها ما دلی داشتیم //واسه بردن جونی داشتیم//واسه مردن کسی بودیم/کاری داشتیم//باییز و بهاری داشتیم//تو سرا ما سری داشتیم//عشقی ودلبری داشتیم//واسه رفتن دلی داشتیم……………………به یاد انزلی//کوچه ماهور//۷ صبح صبحانه نخورده یه راست از خیابان باسداران راهی مدرسه راهنمایی نبوت و نیم ساعتی قبل مراسم صبحگاه با بچه گل کوچک تو حیاط مدرسه //اقای حمید شهربانیان معلم ورزش خوش مشربمون هرجا هست سلامت باشه// و هم کلاسی ها و هم بازی ها//مجید محمدوند..حمید مهزاد// امیر هزبری// جواد نویری اصیل // حسین نیک صولت// سعید مشهودی و……..

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸:

آقا این مقاله رو باید طلا گرفت.اقای ملت پرست دستخوش.
انقلاب ما انقلاب مستضعفین بود و شیوه زندگی ارجح روش ساده زیستی و به قول امروزی ها مارکسیستی بنا نهاده شد.اما نمیدونم این غول امپریالیستی تو لباس منطقه ازاد چه سنخیتی با اهداف انقلاب و سطح زندگی موسط و ضعیف مردم انزلی داره.اقا این فرهنگ توسعه اقتصادی نیست بلکه این افراط گرایی و تجمل گرایی در قالب منطقه ازاد یه ضد فرهنگ امپریالیتی و باعث ایچاد اختلاف سریعتر طبقاتی تو چجامعه است.وقتی کل انزلی ۳ کیلومتر هم اسفالت استاندارد ندارهوگیلان هیچ شهری اتوبان استاندارد نداره ماشین بالاتر از ۲۵۰۰ سی سی برا چیشه.این بود توزیع عادلانه ثروت.وقتی تو این استان هستن کسایی که به صورت خانوادگی مسئولیت های کلیدی دولتی استان دستشونه و همونا تمام اقوم دور و نزدیکشون تو همون ادارات و نهاد ها از معاون تا نگهبان مشغول به کارن این شایسته سالاریه؟؟

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۰۶:

مقاله جالبی است.بخصوص توصیف جامعه تهران امروز.در پایان اشاره به درس و مدرسه داشتید و به خاطر تشابه اسمی جنابعالی با یک همکلاسی قدیمی بی اختیار به یاد طهماسب ملت پرست افتادم.با شما نسبتی دارند؟ و فرمایش مجید عزیز هم قابل تامل است.با پوزش از آذری زبانان عزیز باید بگویم:اول گرار نبود بعدا گرار شد.اصلا قرار نبود چنین اتفاقهایی بیافتد.

۲۳ مهر ۱۳۹۳

تقویم تاریخ ملوان بندرانزلی:۲۴ مهر ۱۳۶۸ در چهار چوب نخستین دوره مسابقات فوتبال لیگ دسته اول بعد از سال ۱۳۵۷ موسوم به جام ازادگان:جنوب اهواز۰-ملوان بندرانزلی ۰///////۲۵ مهر ۱۳۵۴ در چهار چوب جام تخت جمشید:ملوان بندرانزلی ۲ عزیز اسبندار ۳۶ بنالتی و علی نیاکانی ۵۷–سباهان اصفهان ۰

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۲۱:

:yes:

علیرضا

علیرضا

۲۳ مهر ۱۳۹۳

واقعا بچه های خوبی بودن . ۴ تا مسلمون بینشون بود . یکی از فرمانده هاشون هم مسلمون بود . یکی بینشون بود نظیر یکی هم نبین . راه به راه میگفت علیرضا عکس بگیر :laugh:
واقعا تجربه خوبی بود برام . با همشون رفیق شدم :laugh:
بچه ها ما که ویزای روسیمون درست شد . با من دیگه کاری ندارید ؟ :laugh: :laugh:

پاسخ

sinaclub پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲:

:laugh: :yes:

۲۳ مهر ۱۳۹۳

درود برتو ای مرد

پاسخ