همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب (س) ناوشکن جماران دو ظهر امروز با حضور محمود احمدی نژاد در بندرانزلی به آب انداخته شد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از خبرگزاری مهر، این ناوشکن که به دست متخصصان صنایع دریایی وزارت دفاع طراحی و ساخته شده از جدیدترین تجهیزات ناوبری و سیستم پیچیده دفاعی بومی برخوردار است.

ناوشکن جماران دو پیشرفته، نماد توانمندی و اقتدار صنایع دریایی وزارت دفاع و پیام آور صلح و دوستی در دریای خزر است.

این ناوشکن پس از این مرحله با انجام عملیات تکمیلی و گذراندن تست های نهایی در نیمه نخست سال ۹۲ به طور رسمی به ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ملحق خواهد شد.

در مراسم به آب اندازی ناوشکن پیشرفته جماران دو سردار سرلشگر بسیجی سید حسن فیروزآبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح و سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دریای خزر و غیره حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۷ اسفند ۱۳۹۱

ورود ناوشکن ایرانی جدید جماران را خدمت دریادلان غیورتبریک عرض مینمایم. و باید بدانیم که وجود سربازان شجاع وغیرتمند ایران زمین در نیروی دریایی و نیروی هوایی و نیروی زمینی ارتش و سپاه همیشه حافظ جان و مال و نوامیس ایرانیان بوده است و در اینده نیز در صورت هر تهدیدی خواهد بود.ساخت و به خدمت گرفتن تجهیزات پیشرفته فقط سبب تسهیل انجام ماموریتهای محوله میگردد لیکن پشتوانه اصلی وجود نازنین این مردان افتخار افرین است .جانفشایهایتان را پاس میداریم و به شما افتخار میکنیم.پاینده ایران.

پاسخ