01127476[1]

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی از نامه ای رونمایی کرد که در آن وزارت نفت عنوان کرده تمایلی به تیم داری ندارد و تصویب کرده است تا امتیاز این تیم به ملوان واگذار شود.
بدیعی فر در جلسه شورای شهر انزلی، نامه محرمانه وزیر نفت را به حاضرین نشان داد و گفت: در این نامه اشاره شده است که وزارت نفت تمایلی به تیم داری ندارد و مصوب شد به ملوان واگذار شود.

وی ادامه داد: توسط آقای رضاییان در این باره طرح دعوی حقوقی انجام شده و این نامه های محرمانه نیز شب گذشته به تهران ارسال شده تا توسط آقای دنیامالی پی گیری شود و داخل پرونده قرار گیرد.

امیدواریم بتوانیم حق خود را بگیریم و باز هم به اوج برگردیم.

بدیعی فر که ریاست محترم شورای شهر انزلی را برعهده دارد در رابطه با استعفای خود از عضویت در هیات مدیره باشگاه ملوان گفت: چند هفته پیش از آقای دنیامالی تقاضا نمودم که بنده را از حضور در هیئت مدیره ملوان معاف کنند که ایشان مخالفت نمودند و گفتند که اگر کسی قرار است برود اول من هستم بعد شما./ ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رضا پیشوایی

۲۹ تیر ۱۳۹۵

اینا دیگه چقدر ساده ان !!!
یارو تیمشو بسته ! از سرمربی و بازیکن و پول و همه چیزم ریخته توی باشگاه !
دو سه هفته دیگه هم لیگ برتر شروع میشه و ….یا علی مدد!!!!
اینا هنوز میگن ما نامه داریم!!!
داداش !!
اگه قرار بود با این نامه ها تیما رو لیگ برتری کنن که اون عابدینی مافیایی تا حالا هزارتا ازاین نامه ها رو میکرد تا داماش رو ببره لیگ برتر!!
آقا سرتونو بندازین پایین مردونه بجای این شامورتی بازیا چهارتا بازیکن بدرد بخور واسه ملوان جور کنین که اقلاً آبرومون توی لیگ نره !!!
برید بابا دلتون خوشه …..!

پاسخ