ccc yaser karimbakhsh

جناب آقای فرماندار

با سلام و عرض خسته نباشید
در ابتدا از تلاش های شبانه روزی شما و سایر دست اندرکاران برگزاری انتخابات باشکوه ۲۴ خرداد ماه قدردانی نموده و برای همگان آرزوی توفیق و سربلندی دارم و عرض ارادت خود را به حضور گرامی مردم بزرگ انزلی که صاحبان اصلی این حماسه اند اعلام می دارم و در پیشگاه معبود خویش متعهد می گردم تا توان دارم گوشی شنوا برای حرف هایشان و فریادی رسا برای گرفتن حقشان باشم.
فرماندار محترم
چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر انزلی با همه تجربه های تلخ و شیرینش به پایان رسید،اما سوالات زیادی در ذهن بنده و بسیاری از مردم این شهر باقی مانده که پرسیدنش خالی از لطف نیست. باشد که همه ما در مسیر صراط مستقیم حرکت کنیم.
جناب فرماندار؛ این چه عدالتی ست؟
چگونه است که گروه ائتلافی مشهور که سال ها بر کرسی مدیریت این شهر تکیه زده است با حمایت بی دریغ برخی از مسئولین نسبت به قوانین بی تفاوت بوده و الزام حضور در جلسه توجیحی را نادیده گرفته و در گوشه گوشه این شهر بنرهای تبلیغی خود را برافراشته و از امکانات دولتی نیز استفاده کرده است؟ حال اینکه برخی از دیگر کاندیداها برای یک بنر بیشتر در ستاد انتخاباتی خود با تذکر ناظرین شما مواجه شده اند!! چه کسی دستور داده تا قانون گریزی آقایان نادیده بماند؟؟ آیا این شائبه که شما هم از طرفداران آقایان بوده اید واقعیت دارد؟؟
آقای فرماندار ؛ این سکوت از برای چیست؟
چرا گروه ائتلافی مشهور که سال هاست دست از مدیریت این شهر بر نمی دارد جهت رسیدن به اهداف و مقاصد غیر مردمی خود از تیم مردمی و با ریشه ملوان استفاده می کند و شما که باید حافظ منافع مردم باشید چشم بر این گونه جمع آوری آرای مردم به نفع گروهی خاص می بندید و از این که تیم محبوب مان اسیر دست قدرت طلبان و سیاسیون شده سکوت می کنید؟؟
مگر از یاد برده اید که همین ها چگونه تیم باسابقه استقلال شهرداری انزلی را با بی درایتی به انحلال کشاندند و بسیاری از استعدادهای فوتبال این شهر را مایوس ساختند!!
جناب فرماندار ؛ خروج از حق الناس سخت تر از خروج از حق الله است.
چرا گروه ائتلافی مشهور که سال هاست شورای شهر را ملک شخصی خود می داند، با سازماندهی اراذل و اوباش نسبت به حذف مخالفین و تهدید دیگر نامزدها از حربه رعب و وحشت استفاده کرده و امنیت انتخابات را مخدوش می سازد و حماسه سیاسی مردم بزرگ انزلی را مورد هتک قرار داده و حیثیت عمومی مردم ما را خدشه دار می کند و شما که مسئول سلامت و امنیت این شهر هستید هنوز عکس العملی نشان نداده اید؟؟
آیا اینان از صدام و صدامیان مخوف ترند که شما مرد دوران دفاع مقدس و سایر مسئولین وبزرگان این شهر که شاهد در خون غلطیدن دوستان و برادرانتان بودید، این گونه خاموش مانده اید!! شما را چه شده که عقب نشسته اید؟؟ آیا این خیانت به خون شهدا نیست؟؟
برادر بزگوار ؛ دلایل تردید در صلاحیت اینجانب چه بود؟
جز این است که بنده و دیگر جوانان پاک این شهر در برابر آنهایی که با قدرت و ثروت حقوق حقه انزلی چی ها را ضایع می کنند ایستاده ایم؟؟
جز این است که بنده و دیگر جوانان نترس و شجاع این شهر دهان به انتقاد می گشاییم و کلام در بیان درد مردم این شهر می نگاریم؟؟
جز این است که بنده و دیگر جوانان دلسوز این شهر در برابر خرید گسترده و مشهود آرا توسط عده ای معلوم الحال فریاد بر می آوریم و خواهان پاک سازی این فضای مسموم هستیم؟؟
جز این است که ما سکوت در برابر انحصارطلبان زر و زور را خیانت به خون پاک شهدا و مردم بزرگ انزلی می دانیم؟؟
فرماندار عزیز
با شناختی که از شما دارم می دانم مصلحت را بر سکوت نمی دانید و برای حفاظت خون شهدا و صیانت از آرای مردم و مبارزه با بیدردان و ناپاکان مصمم هستید و به امید خدا به زودی فریادتان را خواهیم شنید و تا همیشه در اذهان جوانان این شهر ماندگار خواهید شد.
ما همراهتان هستیم و یادآوری می کنیم که این جایگاهی که در اختیار شماست از خون صدها شهید و هزاران جانباز و آزاده این دیار و همت و بزرگی همه مردان و زنان این شهر است.
لکن وظیفه دارید تا از حق اینان و آرای پاک این مردم صیانت نموده و در برابر آنانی که حتی لحظه ای از عمرشان را برای حفظ و تداوم این نظام اهدا نکرده اند بایستید و با شجاعت و قدرت یک بار برای همیشه این شهر را از چنین بداخلاقی ها پاک کنید و بدانید که ما وتمام انزلی چی ها در کنار این حق محکم خواهیم ایستاد.

با ارادت
یاسر کریم بخش نویر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

من هم یک سوال از فرماندار محترم انزلی دارم، وقتی شورای شهر انزلی به تذکر جدی شما برای جلسات علنی هم اعتنا نمیکند پس باید از مراجع استانی یا فرا استانی پیگیر حقوقمان باشیم ؟

پاسخ

guilak

گیلک

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

درود بر شما برادر عزیز.درود بر شما و همه کاوه های زمانه ما که برای دفاع از مظلوم و دفاع از حق خود در خروشند و از بی تفاوتی و انفعال بیزارندو هم کلام شدن با انها عین بهره مندی از نشاط و زندگی واقعی است.این اقدام شما بسیار پسندیده و محترمانه و از حقوق شهروندی در جامعه اسلامی است .با شناختی که از جناب فرماندار محترم داریم و بخصوص میدانیم که از چه گروه و طیف اجتماعی ایثار گر و شریفی امده اند.مطمئنا با وقوف از مسئولیت اجتماعی خطیر خود پاسخ مناسب را خواهند داد.تا ذهن و دل جوانان عزیز ما همچنان بسان آینه پاک و شفاف بماند و گرد بدبینی و خشم بر آن ننشیند.همان جوانان برومند و رادمردان شجاعی که انتظار داریم با دستان توانمند خود پرچم خوشرنگ ایران عزیز را در قله های افتخار و عزت به اهتزاز در بیاورند.و سرنوشت اینده ملت بزرگ ایران را رقم بزنند.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

خود فرماندار انسان شریفیه و به نظر من توی آلودگی های این شهر ظاهرا زیبا گیر کرده، به همین خاطر تا حدودی بهش حق میدم . به جرات همین الان مردمی ترین مسئول شهرستان انزلی هستن ولی به نظر من ایشان احساس تنهایی میکنن و اگر واقعا این حس رو داشتن که مردم انزلی پشتشون هستن حتما اقدام درخور و شایسته صورت میگرفت، اما باید بدونن که اگر قدمی برای این شهر برای اصلاح ساختارش بردارن همه جوره حمایتشون میکنیم و حتی خارج از سطح استان پشتشون خواهیم بود.
به زودی هم جلسات علنی شورای شهر انزلی رو از پایتخت پیگیری خواهم کرد تا دوستان فکر نکنن که در شهر هرت مشغول فعالیت هستن.

پاسخ

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

امیدوارم فرماندار محترم پیگیری کنه ، امیدوارم ایشان جداً پیگیر باشند ، متاسفانه در اجتماع شاهد یاس و نامیدی مخصوصا بین جوان ها هستیم و اینجا واقعا پای آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهداء در میان است .

پاسخ

آفرین

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

واقعا آفرین به آقای کریم بخش ما جوونای انزلی همه به جوونا رای دادیم اما نتایج آرا چیز دیگری را نشان می داد ….

پاسخ

آفرین

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

در انتخابات انزلی یک لیست از بعضی از نور چشمی ها تعریف شده بود …

پاسخ

ونداد

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

درود بر شما آقای کریم بخش،حرف شما حرف دل همه ی ما جووناست،همراهی و هم صدایی شما وظیفه ی ماست

پاسخ

guilak

گیلک

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

شاهین عزیز. بنده به شرافت و بزرگواری ایشان کوچکترین تردیدی ندارم . می دانیم که بالاترین مقام اجرایی دولتی در شهرستان هستند.اگر خدای نکرده در میان مردم غیور انزلی هنوز احساس تنهایی میکنند پیشنهاد میکنم با طلاع رسانی به مردم حق طلب انزلی از همدلی و همراهی انها مطمئن شوند.مطمئنا دست خدای باریتعالی هم یاریگرشان خواهد بود.مگر فرعون یا کسی نظیر آن در انزلی ظهور کرده است و ما بی خبریم؟شخص فرماندار ما به تنهایی میتوانند شر مزاحمان و متعرضان به حقوق شهروندان را کم کنند.برایشان ارزوی سلامتی و موفقیت دارم.

پاسخ

mohammad

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

صحنه هایی رو که من دیدم خیلی فراتر از چند نفری بود که رای میخریدن.اینقدر حساب شده وبا برنامه وبه صورت فراگیر در سطح غازیان وانزلی برگزار شد که من فکرمیکردم این خرید وفروش رای یک قانون مصوب شده و ما خبر نداریم .دوستان اینقدر از پیش همه چیز رو اماده کرده بودن که حتی اسامی کاندیداهای مورد تظرشون رو چاپ کرده بود ندو همراه پول به مردم تقدیم میکردن که کسی خدانکرده تو اسامی اشتباهی نکنه.از این جالبتر این بود که خودشون با استخدام تعداد زیادی ارازل واوباش همراه با چاقو و چماق وقرار دادنشون کنار هر صندوق امنیت خودشون رو هم تامین کرده بودن که کسی مزاحم خرید وفروششون نشه.
…..
چیزی که من شاهدش بودم این بود که تمام کاندیداهایی که به این گستردگی رای خریدند هم اکنون برای چندمین بار با شعار انتخاباتی (……) دوباره انتخاب شدند واحنمالا قصد خدمت دارند.

پاسخ

فرزین

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

من که چشمم آب نمیخوره با این نامها آقایون کاری انجام بدن اونم در شرایطی که یک سری از سیاسیون این شهر قدرت خودشون به فرماندارم تحمیل کردن. بهتر بود با تجمع جلوی فرمانداری یا تهیه طومار و جمع آوری امضا خودمون برای حقمون تلاش میکردیم تا شاید جلوی این بی عدالتی گرفته میشود، در غیراین صورت باید چهار سال دیگه بشینیم و شاهد نابودی شهرمون باشیم

پاسخ

مهسا

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

واقعا آفرین به این همه شجاعت آقای کریم بخش امیدوارم فرماندار محترم به این درخواست شما و شکایات دیگر کاندیدها رسیدگی نمایند

پاسخ

amspso

عباس محمدي صياد

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

سلام و درود . باتشکر از جناب آقای مهندس کریم بخش از درد دل ایشان با فرماندار بندرانزلی . اما در مجموع گذشته از حضورحداکثری در انتخابات که می بایست صورت می گرفت در جهت بیمه نمودن این انقلاب ، اما خیلی حرکات هم در انتخابات رخ داد که متاسفانه نمی توان آن را شکافت وریشه یابی کرد چرا که ……… همه ما می دانیم ……..

پاسخ

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

من فک میکنم تقریبا همه مون تو روزانتخابات یا دیدیم یا از بقیه شنیدیم که دارن تو سطح گسترده آرا مردم رو میخرن، من فک میکنم آقای فرماندار حداقل برای اینکه به مردم ثابت کنن که موافق همچین حرکتهایی نیستن و اینکه مردم رو ناامید نکنن تا تو ادوار دیگه بازهم پای صندوقای رای بیان، باید یه حرکتی انجام بدن، واقعآ فک میکنم این وسط به شعور و فرهنگ هزاران آدمی که اومدن و رای دادن توهین شده

پاسخ

مژگان

mojshekan

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

دمت گرم، فقط همین

پاسخ

a.n.z

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

درود بر تو و همه جوانان با غیرت شهرمان :inlove:

پاسخ

AMIR0181.BLOG.COM

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

احسنت

پاسخ

علیh

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

اقا دمت گرم خیلی نامه باحالی نوشتی ولی ایکاش این مسئولین گوش شنوا داشته باشن و به حرفای ما جوونا گوش بدن

پاسخ

مسلم

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

سلام.باید از فرماندار که داعیه عدالت و قانونمندی را دارند بپرسیم که آیا انتشار یک لیست خاص آن هم در روز انتخابات در برگه های کوچک جدای از بحث اینکه آن لیست برای خردید و فروش رای بوده ،مصداق تبلیغات در زمان ممنوعیت تبلیغات نیوده . برخورد های قانونی خود را در این باره توضیح دهند.

پاسخ

guilak

گیلک

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

اصلا فرض کنیم اقای فرماندار محترم و مسئولان دیگر نه رزمنده بوده اند و نه ادعای عدالتخواهی و حق طلبی دارند.و نه مردم انتظار خاص از ایشان و همکارانشان دارند.فرماندار و یا مسئول صیانت از ارا و حقوق و امنیت مردم که هستند.بنا براین وظیفه قانونی و اخلاقی دارند پاسخ مسئولانه به شهروندان بدهند.وظیفه دارند در مقابل اشخاصی که قصد تضییع حقوق مردم و ناراضی نمودن شهروندان و ایجاد نا امنی در شهر را دارند بایستند.وظیفه دارند فریاد بزنند و از قدرت قانونی خود با توکل به خدا و تکیه بر پشتیبانی مردم استفاده کنند.مطمئن باشند که مخاطبان متخلف و مقصرین عقب نشینی خواهند کرد و اگر کوتاه نیامدند باید با مشتهای آهنین قانون بر سر و سینه آنها کوبید.اگر قرار باشد کسانی اینچنین علنی و بی محابا مرتکب خلاف و جرم شوند که دیگر فاتحه مملکت خوانده است.ایا منظور مقام معظم رهبری از حماسه سیاسی این بود؟ !!!!.چند روز است که در و دیوار از بیعدالتی و تبانی و تخلف می نالند اما دریغ از یک کلمه خشک و خالی حداقل برای توجیه.

پاسخ

فرهاد

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

باسلام
آقای فرماندار تا کی سکوت جوابیه قانع کننده بده تا جوانها اروم بشند
سکوت نشان این است که شما مقصر هستید شما از نیروهای ولایت مدار هستید جبهه های جنک بودید

پاسخ

همشهری

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

خیلی برایم جالبه که دیروز امام جمعه محترم در خطبه های نماز جمعه هیچ صحبتی در خصوص انتخابات شورای شهر نکرد. ………. ………………………………………………………..فرازی از وصیت نامه شهید حمید باکری :
«دعا کنید که خداوند شهادت را نصیب شما کند، در غیر این صورت زمانی فرا می‌رسد که جنگ تمام می‌شود و رزمندگان امروز سه دسته می‌شوند: یک: دسته‌ای که به مخالفت با گذشته خود برمی‌خیزند و از گذشته خود پشیمان می‌شوند. دو: دسته‌ای که راه بی‌تفاوت را بر می‌گزینند و در زندگی مادی غرق می‌شوند. سوم: دسته‌ای که به گذشته خود وفادار می‌مانند و احساس مسئولیت می‌کنند که از شدت مصایب و غصه‌ها دق خواهند کرد. پس از خداوند بخواهید با رسیدن به شهادت از عواقب زندگی پس از جنگ در امان بمانید، چون عاقبت دو دسته اول ختم به خیر نخواهد شد و جزو دسته سوم ماندن هم بسیار سخت و دشوار خواهد بود.»

پاسخ

همشهری

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

در جریان انتخابات شورای شهر در شهرستان بندرانزلی و انتخاب افرادی که همه کمابیش در جریان نام و نشانشان هستیم، حرف و حدیث های بسیاری دهان به دهان می چرخد.

در واقع بسیاری معتقدند (حتا افرادی که رأی نداده اند یا برد و باخت هیچکدام از کاندیداها برایشان فرقی ندارد) که انتخابات شورای شهر بندرانزلی یک انتخابات ناسالم و سرشار از موارد غیرقانونی و توأم با تقلب بوده است.

پاسخ

محمد

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

اگه انتخابات ابطال نشه به شعور و انسانیت مردم بندرانزلی توهین میشه وخود شخص من در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد. کسی که به نظر مردم احترام نذاره چطور میتونه شهری رو بگردونه؟ ……………………………

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

کاندیدای مورد نظر من پیروز شده ولی اگه خداوکیلی بگیم بله تو این دوره از انتخابات تقلب بیداد بود

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

منی که نام شراب از کتاب میشستم زمانه کاتب دکان میفروشم کرد

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

چه خوش صید دلم کردی بنازم چشم مستت را که کس مرغان وحشی را ازین خوشتر نمیگردد

پاسخ

سید مهدی سعیدی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

براساس ماده ۷۰ آییننامه اجرایی قانون انتخابات و به استناد ماده ۵۲ قانون مذکور، کلیه داوطلبان میتوانند از تاریخ انتشار اسامی، به مدت ۲ روز، شکایات خود را به هیئت اجرایی انتخابات شوراهای شهرستان بندرانزلی مستقر در فرمانداری تقدیم کنند. هیئت اجرایی موظف است ظرف مدت ۵ روز، این شکایات را بررسی کرده و پاسخ دهد

پاسخ

مهدی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

هیئت اجرایی انتخابات شوراها موظف است پس از اتمام مهلت رسیدگی به شکایات، بلافاصله با توجه به شکایات دریافتی و بررسی چگونگی برگزاری انتخابات، نظریه خود درباره چگونگی برگزاری و پیشنهاد تایید یا ابطال انتخابات حوزه انتخابیه را طی صورت جلسهای به هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان اعلام کند.وی افزود: براساس ماده ۵۶ قانون انتخابات، تایید صحت انتخابات شورای شهر با هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان است.

پاسخ

مهدی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

در این خصوص چنانچه کسی شکایت داشته باشد، باید ظرف مدت ۲ روز شکایت خود را به هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان ارسال و هیئت نظارت استان ظرف مدت ۱۵ روز نتیجه نهایی خود را اعلام کند

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

به نحوه برگزاری انتخابات شورای شهر بندرانزلی اعتراض دارم به تخلفات انتخابات بندرانزلی و نحوه بررسی شکایات معترض هستم و در بندرانزلی کسی به داد مظلومان و صالحین نمی‌رسد و فقط کسانی برای حفظ جایگاه و مقام و پست خود تلاش می‌کنند.

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

در صورتی که به موارد شکایت‌ها خوب رسیدگی نشود بهتر است انتخابات شورای شهر رشت ابطال شود.

پاسخ

ابکنار دوست داشتنی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

سلام به همه شما سروارن گرامی
ما این مشگل در ابکنار هم داشتیم خرید فروش رای تهدید و ….
کم کاری شدید در ابکنار شد تمام غیر بمومی ها با پول اودند رای دادند به نفع بعضی از افراد

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

رای با پول؟

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

عجب شهر زیبایی
عجب شهرداری

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱:

آقا این عکس را از کدام روستا گرفته اید؟

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

یعنی اینقدر قدرت ندارید بازسازی کنید میراث اماده بازسازی هست شما همکاری نمیکنید

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

عاقبت بی سوادی مسئولین

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

اینده نابود داریم

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

وقتی یک سری نالایق با خریدن رای بخوان بیان بالا خوب معلومه دیگه باید سره پر کردن جیبشان دعوا کنند!!!!!! وضعیت شهر ببینید آخه!

پاسخ

guilak

گیلک

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

علی عزیز.شما فکر میکنید بعضیها که با تقلب و ترفندهای مختلف وارد شورای شهر و یا مجلس و غیره میشوند فقط لیاقت ندارند؟ یا قدرت انجام کارهای مربوطه را ندارند؟ اصلا قرار نیست انها کاری برای رفاه و راحتی مردم و یا عمران و ابادانی شهرشان انجام بدهند.زیرا فقط برای دزدی و حیف و میل اموال عمومی می ایند.اتفاقا بسیار موفق هم هستند . چون متاسفانه اغلب با این قبیل موجودات برخورد قانونی صورت نمی گیرد.اگر برایند کارهای غیرقانونی و تبانی و تقلب و ایجاد نارضایتی و خشمی که در جامعه بوجود می اورند به صورت مشت اهنی قانون بر سرشان کوبیده می شد دیگر کسی جرات انجام چنین کارهایی را نداشت.

پاسخ

همشهری

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

از اینکه پیام من را سانسور کردید تعجب کردم ، آقا طرف خداوکیلی شبها نمی تونه بخوابه

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷:

همشهری عزیز انزلی کلاب تریبون همه اهالی بندر انزلی است. اگر نظری تائید نمی شود و یا سانسور می شود به دلیل توهین مستقیم و یا متهم کردن افراد حقیقی است در غیر این صورت تمامی نظراتی که شما عزیزان ارسال می کنید تائید خواهد شد تا ناگفته های شما از این طریق این تریبون به مسئولین منتقل شود.
با آرزوی موفقیت بری شما…

همشهری پاسخ در تاريخ تیر ۵ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۱۸:

آقا ما به کسی توهین نکردیم ، اینکه گفتیم فرماندار شبها خوابش نمی بره توهینه ؟گفتیم باید جوابگوی همرزمان شهید ش باشه توهینه؟

آیسان

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

آخه اصلا مسؤولین میخونن ای نوشته ها رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰:

اره عزیز ، تا جایی که در جریان هستیم همه مسئولین محترم مطالعه می کنند

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷:

آیسان گرامی همانقدر مطالب این سایت خوانده میشود که کسانی که به نقد های انزلی کلاب بی توجهی از خودشون نشون میدن هم کل شهر رو برای حذف یک مطلب بازنشر داده شده در انزلی کلاب بهم ریختن تا از روی سایت حذف بشه.

من پاسخ در تاريخ تیر ۴ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷:

حاج آقای داودی فرماندار محترم بند به بند انزلی کلاب رو میخونه
باور کنید
جدی میگم
تک تک نظرات بنده رو که خونده بود
حالا اسمم محفوظ

guilak

گیلک

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

شاهین عزیز فرمودید مطالب سایت را می خوانند؟!!!! پس چرا هیچ عکس العملی ندارند.بسیار نگران کننده است.فقط میخواستم صمیمانه بگویم ما دوستدار همه مسئولین محترم و وظیفه شناس بندر انزلی و مردمان نجیب و قانع و درنتیجه محروم شهرمان هستیم.اگر چیزی هم گفته می شود فقط به جهت دلسوزی و برای ارتقای فرهنگی و رفاه اجتماعی وسلامت و سرافرازی همه جانبه همشهریان است. میگویند “حرفی که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند” واقعا در حیرتم که این حرفهای ما کوچکترین تاثیری بر دل کسی نمیگذارد.بنده ذره ای از صادقانه و صمیمانه بودن مطالبی که مینویسم شک و تردید ندارم.زیرا کوچکترین منفعت مادی برای شخص خودم و وابستگانم متصور نیستم .میدانم سایر دوستان و برادران و خواهران دیگردر انزلی کلاب نیز به احتمال قریب به یقین همینطور هستند.امیدوارم مسئولین محترم نیز باور کنند و دقایقی کلاه خود را قاضی کنند و به این حرفها و انتقادات بیاندیشند.و به عنوان یک مدیروظیفه شناس و مسئول حتما به ارزش این حرفها و سوژه ها وسر نخها و راهکارهایی که بطور داوطلبانه و رایگان در اختیارشان قرار داده شده اند پی ببرند و از نویسندگان انها تشکر نمایند.

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴:

گیلک عزیز سلام
مسئولین نظرات شما عزیزان را مطالعه می کنند و در برخی موارد به نظرات جواب هم داده اند، به عنوان مثال زمانی که در قسمت نظرات بحث چهارده معصوم و چهارده ماهی در نماد ماهی مطرح شد آقای بدیعی فر رئیس شورای اسلامی بیانه ای را در همین سایت منتشر کردند و عنوان کردند که این مطلب از سوی ایشان نبوده است.
قبل از انتخابات نیز یکی از کاربران به تعداد کم کاندیداها در شهرستان انزلی انتقاد کرده بودند و فرماندار محترم نیز بلافاصله جواب این عزیز را با توضیحات کامل دادند.
همچنین موارد یگری نیز در زمینه ورزش و باشگاه ملوان بوده است که عکس العمل مدیران و مسئولین را در پی داشته است.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۱۱:

مردم و مسئولین از حقوقی متقابل نسبت به یکدیگر برخوردارند و سایت انزلی کلاب همانقدر که به انعکاس اقدامات خوب مسئولین میپردازد دریچه ایست برای مسئولین به روی واقعیت ها و نگاه مردم به عملکردشان که میتوانند از آن جهت اصلاح و ارتقاء فعالیت هایشان به صورت رایگان بهره مند گردند. ما وظیفه مان را انجام میدهیم و مابقی به نگرش و عملکرد مسئولین شهرمان باز میگردد.
تلاش ما بر این است که از چهارچوب قانون خارج نشویم و در فضایی سالم به خبررسانی و گاهی هم به تحلیل و بررسی اتفاقات پیرامون شهر بپردازیم.

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۴۹:

الحق در این راه انزلی کلاب بسیار موفق بوده و توانسته رابط بین مردم و مسئولین در شهرستان باشد

یاسر کریم بخش

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

با عرض سلام و قدردانی از توجه دوستان عزیز
هدف از نوشتن این نامه به فرماندار محترم نقد عملکرد ایشان در انتخابات گذشته و پیشگیری بداخلاقی ها و ایجاد فضای مسموم در آینده سیاسی و اجتماعی شهرمان بوده است و چه منصفانه بود اگر ایشان به درد دل ما وقعی نهاده و پاسخی درخور به مطالبات به حق مردم انزلی می دادند.
گرچه هنوز دیر نیست.
اما آنهایی که باعث اینگونه اتفاقات خلاف شرع و عرف شده اند چرا از این نامه برآشفته اند و دورادور از بنده گلایه دارند؟؟؟!!!
مگر ادعای انتقاد پذیری شان نبود؟؟ یا فقط در یک هفته انتخاباتی فروتنی پبشه کرده و منتقدانشان را در آغوش می گیرند؟؟
آقایان بدانند ملت ما انقلاب کرد تا ولی نعمت باشد، آزادانه حق خویش را فریاد زند، انتقاد کند و پاسخ بخواهد.
شما خدمتگزار این ملتید و در برابر عملکردتان مسئولید و بدانید من بعد ما و انتقادهایمان همراه تان خواهیم بود تا چراغ راه آینده باشیم.
با ارادت

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

مسئولین مواظب باشند که این پایان کار نیست

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

نظارت ضعیف موجب وقوع فساد می‌شود

پاسخ

بهاره مهدیزاده

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

با سلام خدمت برادر گرانقدر آقای کریم بخش
مطالب شما عین واقعیت است حتی خیلی از موارد را سانسور نموده اید مثل نا عادلانه بودن قانون برای کاندیدا حضوربعضی کاندیدا در روز ۲۲ خرداد در دادگستری در حالی که تا پایان انتخابات نباید کاندیدی را احضار کنند و اخبار ضد و نقیض آمار آرا و…. من به شجاعت شما تبریک می گویم و انتظار داشتم مسئولین به پاس ادامه راه شهدا و برای حفظ نظام ذره ای به خود زحمت داده و با متخلفین برخورد می کردنند تا اینکه با این همه مدرک اعلام کنند هیچ تخلفی صورت نگرفته ما جوانان که توانستیم با قدرت و سلامت تعداد زیادی از مردم را پای صندوق رای بیاوریم حماسه آفریدیم انتظار دلگرمی و حداقل تشکر را از مسئولین داریم نه بی اعتنایی و فراموشکاری بالاخره ما برای عشق به انزلی پا پیش گذاشتیم و متحمل حرفهای زیادی شدیم آنان که باید بدانند میدانند.

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ تیر ۶ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲:

خانم مهندس شما روی همان افرادی که می دانند حساب وا کنید

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

با تشکر از شما خانم مهندس همه چیز روزی اشکار میشه

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

به نظر می‌رسد در ساز و کار نظارت بر انتخابات شوراها باید تغییراتی صورت گیرد و مانند انتخابات مجلس و ریاست جمهوری به شورای نگهبان واگذار شود، زیرا نمایندگان مجلس با عملکرد خود نشان دادند ظرفیت و صلاحیت این کار را ندارند.

پاسخ

علی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

پایان این همه مشکلات چی شد آیا باید برای حفظ نظام سکوت کرد ؟
آقای د……. ف………. محترم بندر انزلی خیلی ضعیف عمل کردید دوست داشتیم با قدرت جلوی ظلم را بگیرید و حق جوانان را بدست اورید
ما همه برای رضایت خداوند کار میکنیم نه رضایت خلق
حداقل جواب مردم بی گناه را بدهید

پاسخ

سید مهدی سعیدی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

بدون شک برگزاری انتخابات صحیح یکی از وظایف اساسی نمایندگان دولت می باشد که اگر بدرستی انجام نشود گناه بزرگی محسوب می گردد.

پاسخ

مهدی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

طبق قانون باید به اعتراض معترضین رسیدگی شفاف شود و در اینجاست که فرماندار انزلی بین بهشت و جهنم قرار گرفته و باید به حق الناس توجه کند که حتما خواهد کرد چون انسان بی طرفی است بسیار بجاست که با این شرایط رأی صندوقها بازشماری مجدد شود و فرمهای مخدوش را رسیدگی کند که قطعاً نتیجه تغییر می کند.

پاسخ

مهدی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

نتایج انتخابات شورای شهر بندرانزلی همچنان در هاله ای از ابهام است.هیئت اجرایی انتخابات شورای شهر و در رأس آن فرمانداری انزلی، پس از ۵روز با مقاومت و زیر پا گذاشتن درخواست بزرگان شهر ومسئولین استانی، بدون شمارش مجدد آرای صندوقها بر صحت انتخابات تأکید نمود.

پاسخ

مهدی

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

سئوال اساسی اینجاست که وقتی کاندیدایی برای قانونگذاری در پروسه قانونی انتخابات شرکت می کند و قبل از ورود به شورای شهر، این همه بی قانونی می کند، مردم چه امیدی داشته باشند که این عضو شورا نص صریح قانون را اجرا و تدوین کند؟

پاسخ

guilak

گیلک

۳۰ خرداد ۱۳۹۲

مهدی عزیز هدف اکثر حضرات از ورود به نهادهای تصمیم گیری ان چیزی نیست که بنده و جنابعالی فکر میکنیم.و به ان امید داریم.بلکه متاسفانه کارهایی است که فقط خودشان و خدا می داند.

پاسخ