jalal

آقای گل لیگ برتر دوازدهم گفت: وضعیت نابسامان ملوان آقای گلی را به کام من تلخ کرد.
سیدجلال رافخایی پس از کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر دوازدهم نامه‌ای را خطاب به مردم انزلی،‌هواداران باشگاه و مالک باشگاه حسین هدایتی نوشت .

به گزارش انزلی کلاب به نقل از فارس، در نامه رافخایی آمده است: خدا را شاکرم که در فصل جاری توانستم عنوان آقای گلی لیگ برتر را کسب کنم. ملوان پرافتخار در این فصل دچار فراز و نشیب‌های فراوانی شد که با لطف خدا و حمایت شما توانستیم در لیگ بمانیم. من به مردم شهرمان و دوستداران ملوان می‌گویم که شیرینی کسب آقای گلی در این وضعیت نابسامان ملوان در کام من تلخ شد. دوست دارم که ملوان همیشه در اوج باشد. حتی اگر من آقای گل نباشم. از حاج حسین هدایتی کمال تشکر را دارم که با این همه مشکلات اقتصادی باز ما را در رسیدن به اهداف بلند حمایت کرد.

تمام شرایط موجود و تمام کم و کاست‌ها و ضعف‌های موجود ملوان را می‌دانم ولی باز از شما آقای هدایتی می‌خواهم به خاطر این مردم قدرشناس و سلامت جامعه و شهر بزرگ بندرانزلی مشکلات فصل گذشته را فراموش کرده و استقبال بی‌نظیر مردم را به فال نیک بگیریم و با فراموشی فصل قبل به حمایت همه جانبه خود از ملوان نگین پرافتخار فوتبال ایران همت گماریم.

درست است که شما چندین سال است در فوتبال و ورزش بوده‌اید و زحمت کشیده‌اید و با مشکلات به وجود آمده از فوتبال دلسرد شده‌اید. این آقای گلی که امسال حاصل تلاش تیم بود متعلق به همه مردم و ملوان و شما در راس باشگاه است که آن را به شما و مردم قهرمان بندرانزلی تقدیم می‌کنم.

امیدوارم همین موضوع سرآغازی باشد تا بتوانیم با همدلی و همکاری یکدیگر در سال‌های بعد شاهد شکوفایی و کسب مقام‌های دیگر باشیم که همه ما در آن سهیم باشیم و امید خدا موفقیت باشگاه را در سال بعد با هم جشن گرفته و مردم شهرمان را شاد و خوشحال کنیم.

من به عنوان عضو کوچکی از ملوان از مردم شهر و همه دوستداران ملوان و جنابعالی بابت نتایج ضعیف این فصل عذرخواهی می‌کنم. بی‌شک مردم بافرهنگ انزلی همیشه قدردان هر کسی که بخواهد از ملوان حمایت کند،‌خواهند بود و یاد شما و نام‌تان در شهر ما به نیکی برده خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

درود بی کران بر شعور بالای سید جلال رافخایی

پاسخ