rodni didar rasht long

پژمان راهبر را سالهاست که میشناسم بخاطر فعالیت های مطبوعاتی اش، سایت گل نیز با همت ایشان توانست جایگاهی نزد دوستداران فوتبال برای خود دست و پا کند. اما سیاست های یک بام و دو هوای راهبر باعث شد تا سر و کله افرادی نظیر رادنی دیدار در این سایت پیدا شود.

سایتی که از درج هیچ خبری واهمه ندارد و گویی وبلاگ شخصی برخی خبرنگاران است که در آن به هر تیم و بازیکنی هر آنطور که دلخواهشان باشد میتوانند بتازند. این پایگاه خبری، تحلیلی فوتبال متاسفانه به جولانگاه برخی نویسندگان نظیر رادنی دیدار  تبدیل شده که علی رغم ایمیل ها و ارتباط های بیشماری که با آقای راهبر صورت گرفته، گویی این نویسنده میرزا بنویس، فتنه گر و تفرقه انداز، از جایی به ایشان سفارش شده است که هیچ ترتیب اثری در خصوصش صورت نمیپذیرد یا شاید هم این نویسنده به اصطلاح خبرنگار با پژمان راهبر از یک مکتب اصول خبرنگاری آموخته اند، که اینچنین درخواست محبوب ترین و پرافتخارترین تیم شمال کشور با بی توجهی ایشان مواجه شده است.

به جرات میتوان اذعان داشت که سایت گل نقش زیادی در افزایش تنش ها در فوتبال ایران طی چند فصل اخیر ایفا کرده است و به راحتی در قسمت نظرات آن اجازه توهین به اقوام مختلف در ایران داده میشود و جالب تر آنکه این نظرات نیز به صورت فرمایشی و دلخواه تایید شده یا از انتشار برخی از آنها جلوگیری میشود.

این طرز برخورد چندگانه شبهات زیادی را به یک خواننده عام القاء میکند که قبل از هر چیز به اعتبار خود پژمان راهبر لطمه وارد میسازد. بعنوان یک دوستدار به آقای راهبر توصیه میکنیم اجازه ندهد افرادی نظیر رادنی دیدار ای چنین از رسانه ای نظیر گل، سوء استفاده ابزاری کنند جهت تحریف تاریخ و سندیت دادن به رویاهای کودکانه شان و از این رسانه جهت منافع شخصی و گروهی خاص بهره برداری کند.

چون از این دست افراد اولین نبوده و آخرین نیز نخواهند بود این زردنگاران آتش بیار معرکه همانطور که یکشبه باد میکنند و به یک شبه تیم محبوب خود را فراموش و سینه چاک تیم های نو بنیان میشوند به همان سرعت نیز ترکیده و تنها چیزی که از آنها باقی خواهد ماند بوی متعفن افکار پوسیده و منسوخ شده ی آنهاست.

جناب آقای راهبر عزیز چرا رسانه ای که میتواند از جایگاه خود برای ارتقاء سطح فرهنگی در ورزش و روی سکوهای کشور بهره ببرد. این چنین زرد و سخیف به زندگانی اش ادامه دهد که از سوی بسیاری از دوستداران فوتبال تحریم شود. جناب آقای راهبر امثال رادنی دیدار ها می آیند و میروند اما ملوانی ها، تراکتوری ها، سپاهانی ها و … و … رفتنی نیستند.

پس اگر شما نیز نمیخواهید رفتنی باشید پیشنهاد میکنیم به حراجی اعتبارتان که با زحمات فراوان به دست آورده اید خاتمه دهید و نیم نگاهی به سر سیبیلتان نیز داشته باشید. هر چند اتفاقی که طی کنفرانس خبری روی داد را تایید نمیکنیم اما باعث و بانی چنین اتفاقی را شخص شما  میدانیم و بس.

ما معتقدیم که زمان خود بهترین قاضی است و این ملیجک ها متعلق به لجنزار تاریخ هستند و در نهایت به آن خواهند پیوست و جواب ما به سایتهای زرد نگاری نظیر گل سکوت است که بهترین پاسخ به گمراهان و کلاغ صفتان است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مجتبی

۱۴ بهمن ۱۳۹۱

مطلب بجایی بود.واقعاً برخی نویسندگان سایت گل از جمله رادنی دیدار با نوشته های کاملاً یکطرفه خودشون ، این سایت رو تبدیل به یه سایت جهتدار کردن و اعتبار این سایت بین اکثر اونایی که در فضای مجازی اخبار رو پیگیری میکنن مخدوش شده!
باید به اینگونه افراد گوشزد بشه که یه سایت ورزشی، وبلاگ یا پروفایل شخصیشون نیست که با هر ادبیات نامتعارف و سخیفی به یه تیم یا یه شهر حمله کنن و چهرۀ نادرستی از اونها رو به جامعه نشون بدن؛ چرا که این مطالب بسرعت در محیط اینترنت منتشر میشه و بلافاصله روی افکار عمومی تأثیر منفی میذاره و منجر به بروز تنش میشه!

پاسخ

مهدی فلک باز

۱۴ بهمن ۱۳۹۱

شرح حال سایت گل و دست اندکاران این رسانه رو بسیار عالی بیان کردید. امید که پند بگیرند

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۱۴ بهمن ۱۳۹۱

عالی فقط میتونم بگم عالی بود

پاسخ

علی نوروزی

علی نوروزی

۱۴ بهمن ۱۳۹۱

متن خوبی بود.. امیدوارم به جای خراب کردن جو فوتبال به فکر بهبودش باشن

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۴ بهمن ۱۳۹۱

این سایت پایگاه خبرنگاران باج بگیر توی ایرانه که با اخبار زردشون فشار رسانه ای رو روی بازیکنها و افراد زیاد میکنن تا روزیشون برسه. خدا لعنت کنه کسایی رو که نون توی خون مردم میکنن و از این روش زندگیشون رو میگذرونن اسم این جماعت خبرنگار نیست چرند نگاره

پاسخ

۱۴ بهمن ۱۳۹۱

حتما این پیام رو واسه پژمان بفرستید تا بازی های ملوان دیگه این فرد داماشی تحلیل نکند

پاسخ

جاويد رضاپور

۱۴ بهمن ۱۳۹۱

مطالب زیبایی بود…منم قبلا به این سایت میرفتم …اما یه مدته نمیرم و دیگه هم نخواهم رفت

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۴ بهمن ۱۳۹۱

قسمت نظرات سایت گل افتضاحه، یکی از دلایلی که بهش سر نمیزنم یا نظر نمیزارم همینه، هر نوع توهین و فحشی تایید میشه راحت، همیشه هم ضد ملوان و ملوانی مینویسن، حقش بود کاش رادنی دیدار رو سوسک تر میکردن :-D

پاسخ