IMG_6082

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، مراسم معارفه‌ی محمد شهبازی به عنوان ناظر گمرکات استان گیلان و مدیرکل گمرک بندرانزلی و تودیع پرویز تقوی؛ مدیرکل سابق گمرک با حضور مسعود کمالوند، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران، محمد احمدی پور معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان و نماینده مجلس، فرماندار وامام جمعه بندرانزلی صبح امروز در سالن فرهنگ و ارشاد این شهرستان برگزار شد.

IMG_6071

ناظر سابق گمرکات استان گیلان و مدیرکل گمرک بندرانزلی در مراسم تودیع خود با اشاره به ۳۳ ماه خدمتش در استان گیلان، اظهار کرد: خدا را شاکرم که بهترین خاطرات خدمت برایم در استان خودم رقم خورده است.

پرویز تقوی خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را وسیله ای برای رسیدن به هدفی بزرگ دانست و افزود: قطعا اگر خدمت و کار خوبی صورت گرفته به همت همکارانم بوده و اگر نقصی بوده، مقصر بنده هستم.

وی با بیان اینکه اداره گمرک یک نهاد حکومتی است، بیان کرد: گمرک یک سازمان برون سازمانی و درون سازمانی است و چون جزء سومین منبع درآمدی کشور به حساب می آید نگاه ویژه‌ی مسئولان کشوری خصوصا در این استان و شهر انزلی را به همراه داشته و این خود یکی از بزرگترین مزایای این استان است.

ناظر جدید گمرکات استان گیلان و مدیر کل گمرک بندرانزلی نیز در مراسم تودیع خود با بیان اینکه سخنرانی در جمع فرهیختگان و سخنوران استان گیلان بسیار سخت است اظهار کرد: در ابتدا از همه‌ی همکاران، مسئولین و همه ی تجار و بازرگانان می‌خواهم که بنده را یاری کنند و در راهی که قدم گذاشته ایم همراه و همگاممان باشند.

IMG_6127

محمد شهبازی با اشاره به رزومه‌ی خود، تصریح کرد: ۲۳ سال سابقه خدمت دارم و ۱۰ سال از آن را در حوزه مدیر کل گمرکات مختلف سپری کرده ام.

وی خاطرنشان کرد: همدانی هستم و سابقه‌ی خدمت در گمرک همدان و کردستان را در کارنامه خود دارم و جذب رضایت ارباب رجوع و رضایت خدمت گیرندگان گمرک را از بزرگترین اهداف خود می‌دانم.

ناظر گمرکات استان گیلان و مدیر کل گمرک بندرانزلی با تاکید بر تجاری بودن استان گیلان، افزود: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید زمینه برای سرمایه گذاران محیاتر است و می‌توان این نوید را داد که سرمایه گذاران ایثارگر کمتر اذیت می‌شوند.

شهبازی در ادامه تاکید کرد: ما به تجهیز امکانات گمرک نیاز داریم و مجهز شدن آن به تجهیزات روز دنیا باید در اولویت کاری باشد، باید این انقلاب که در کل سازمان های گمرک اجرایی شده است در گمرک گیلان نیز محقق شود.

وی در پایان سخنان خود گفت: سعی خواهم کرد محیط گمرک گیلان را به شکلی تغییر دهم که همکارانم از محیط کارشان رضایت داشته و خستگی کارشان جبران شود و قول خواهم داد در خصوص تغییر وضعیت میزان حقوق کارمندان نیز پیگیری های لازم را داشته باشم و فقط می‌توانم بگویم شرمنده همکارانم هستم و سعی خواهم کرد چون دو گمرک پیشین، گمرک گیلان نیز به عنوان گمرک نمونه‌ی کشوری انتخاب شود.

خبرنگار: علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *