Untitledص

در حاشیه دیدار بانوان ملوان انزلی و بانوان پاس همدان به سراغ نماینده و ناظر فدراسیون فوتبال بانوان ایران سرکار خانم پورلاهیجی رفتیم و مصاحبه ای با ایشان داشتیم که نظر شما را به آن جلب میکنم.
انزلی کلاب: در خصوص مجوز عکسبرداری از مسابقات فوتبال بانوان، سوالی که ذهن خیلی ها را به خود مشغول ساخته است این است که چرا در سایر استانها حتی عکاسان مرد اجازه تصویر برداری از مسابقات را بر عهده دارند اما در شهرستان انزلی از پوشش تصویری مسابقات ممانعت بعمل می آید ؟
مشکل از هیات فوتبال استان شماست، بنده به شخصه معترض بودم به مسئول هیئت فوتبال که مانع عکسبرداری و فیلمبرداری شما از این دیدار شدند، حتی گفتم که نمیتوانند و اجازه ندارند که چنین کاری بکنند و حضور عکاس و خبرنگار الزامی ست و حداقل باید یک فیلمبردار حضور داشته باشد و از بازی فیلم بگیرد تا برای فدراسیون هم فرستاده شود.
حتی میتوانند فیلم را بعد از مسابقه بازبینی و اصلاح کنند و اگر مورد قبول بود برای فدراسیون ارسال کنند. چون فدراسیون برای هر بازی به فیلم نیاز دارند و ما موظفیم فیلم را تحویل دهیم، اما ایشان در جواب گفتند که از بالا با ما تماس گرفته اند! گفتند که اصلا دوربینی نباید در ورزشگاه باشد! این دیگر دست میزبان است و خود استان که موظف است این شرایط را فراهم کند و ما اگر میخواستیم جلوی این کار را بگیریم باید سیر قانونیش را سپری میکردیم و با مسئولین هیات استان شما صحبت میکردیم تا دلایل آنها را مورد بررسی قرار دهیم تا شاید ما هم بدانیم، متاسفانه در حال حاضر کاری از دست من ساخته نیست!
انزلی کلاب: در مورد محرومیت تماشاگران تیم بانوان ملوان کمی توضیح دهید؟
در مورد محرومیت تماشاگران ملوان، باز هم مشکل از هیئت فوتبال استان گیلان است و ما هیچ مخالفت و نقشی در این محرومیت نداشتیم، فقط هیئت فوتبال استان برنامه ریزی انجام میدهد و ما نقشی در این زمینه نداریم و آنها میتوانند بگویند اجازه هست یا خیر!
انزلی کلاب: در مورد شرایط زمین مسابقه نظر شما چیست آیا برگزاری دیدار بانوان ملوان در این زمین را مناسب ارزیابی میکنید؟
متاسفانه قادر به کنسل کردن مسابقه نبودیم، اما اصلا شرایط خوبی نبود و برای انجام بازی این زمین شرایط مناسبی نداشت و تنها مجبور به برگزاری مسابقه بودیم.
انزلی کلاب: آیا امیدی هست که این مشکلات تیم بانوان ملوان حل شود و راه حل پیشنهادی شما به عنوان ناظر فدراسیون چیست ؟
شما باید با مسئول هیات استان خود این موارد را مطرح کنید چون تمام این مشکلات شما از رشت ( هیات فوتبال استان) تصمیم گیری میشود! باید پیگیری کنید و ما متاسفانه نمیتوانیم کمکی در این خصوص انجام دهیم وتنها کمک ما در این میتواند باشد که بازی را در این شرایط برگزار کنیم و کم و کاستی ها را نادیده بگیریم، وگرنه اصلا شرایط و زمین برای بازی مهیا نیست، قرار بود نائب رئیس فدراسیون خانم دکتر شجاعی هم حضور داشته باشند برای اهدای کاپ و مدال در این مراسم، ولی خدا رو شکر که نیامدند، چون اگر این زمین و این نیمک دخیره و رختکن را مشاهده میکردند ما دیگر حرفی برای گفتن نداشتیم، شما حتما پیگیری کنید!!!

تهیه و تنظیم : مژگان عادتی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۰ اسفند ۱۳۹۱

یارو ناظر فدراسیونه میگه شما پیگیری کنید
ماهارو بگو که رو دیوار کی میخواستیم یادگاری بنویسیم

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۱ ۲۱:۰۳:

بیشتر از ۱۰بار گفت خودتون پیگیری کنین، گفت تصمیم گیرنده ی هر استان هیات خودشه، ما کاره ای نیستیم … :-((

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۱ ۲۱:۱۶:

متاسفانه تیمی که باید در هفته پایانی ازش شایسته تقدیر میشد این بلا رو سرش آوردن؟

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۱ ۲۳:۵۰:

اگه الان تیم همسایه بود صدتا بیانیه میدادند در حمایت ازش ، یعنی چی نمی زارن فیلم و عکس بگیرن ، حالا خوبه با حجاب فوتبال بازی میکنند

علی

۱۰ اسفند ۱۳۹۱

باسلام
نایب قهرمانی بانوان ملوان و در اصل قهرمانی شیرزنان انزلی را تبریک می گویم. واقعا جز تاسف برای هیات فوتبال گیلان(رشت) و شخص الماس خاله چیز دیگری نمی توان گفت . تاسف و افسوس برای انسانهایی که به جای حمایت و تشویق و رقابت ، حسادت بر تمام وجود آنها چیره شده است . مرکز استانی که خ.د نمی تواند به موفقیتی حتی با زر و روز برسد باید اینگونه برای شهرستانهای دیگر استان هر کدام به بهانه ای مشکل ایجاد کند و سنگ اندازی نماید.

پاسخ

guilak

گیلک

۱۰ اسفند ۱۳۹۱

امیدوارم برداشتهای دوستان در خصوص عملکردهای دو گانه مسئولین استان صحت نداشته باشد و برادران عزیز با اقدامات خود در اینده خلاف انرا ثابت کنند.

پاسخ

Milad

۱۰ اسفند ۱۳۹۱

هیات فوتبال استان یکی از بدبختیهای بزرگش اینه که جایگاهش رو در حد هیات فوتبال شهر بی فوتبال رشت تنزل داده ، یه همچین مسئولین نون به نرخ روز خوری داریم ما

حمله حمله ملوان طـــــــــــــــــــــــــــــــــوفان

با اینکه خبر قدیمیه اما کارهای زشت و هدفمندشون همچنان ادامه داره
درستشون می کنیم انشالله با گل های ملوانیه جلال

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آذر ۱۲ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۱۷:

الماس خاله برنامه های انتخاباتیش رو دنبال میکرد که متاسفانه رای هم نیاورد.