photo_2016-10-18_11-42-27

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، مصاحبه خانم نازنین ملائی قهرمان مسابقات روئینگ تکنفره آسیا و اعتراض وی نسبت به مسئولین قایقرانی استان (متن مصاحبه)، واکنش نائب رئیس هیئت قایقرانی استان گیلان را در برداشت.

سهیل مرادپور با بیان اینکه نمی دانیم منظور خانم ملائی از تبریک چیست، اظهار داشت: ما زمان ورود وی به شهر هم بنر زدیم و هم از سوی نائب رئیس بانوان پیام تبریک برای ایشان ارسال شد.
وی گفت: برخی از توقعات از قایقرانی استان گیلان بی اساس است، ایشان قایقرانی را از شهرستان بندرانزلی آغاز کرد و پس از حضور در تیم ملی برای استان همدان پارو می زند، رزومه ورزشی ایشان و تعداد مسابقاتی که برای استان گیلان انجام داده است مشخص است و ما هربار از وی تقاضای حضور در تیم گیلان را داشتیم به بهانه های مختلف از حضور در تیم سر باز می زدند.

نائب رئیس هیئت قایقرانی گیلان با اشاره به اینکه افتخار کسب مدال در مسابقات آسیایی مربوط به تمام کشور می شود، افزود: ورزشکاران جایزه کسب مدال در چنین مسابقاتی را از وزارت ورزش، کمیته المپیک و فدراسیون ها دریافت می کنند، هیئت استان تمام کاری که می تواند انجام دهد این است که بیش از ۱۰ تیم قایقرانی در سطح استان را برای مسابقات کشوری آماده کند و امکانات آنها را تامین نماید.

مرادپور ادامه داد: در چند سال اخیر هیچ کدام از افتخارات ورزشی خانم نازنین ملائی برای استان گیلان ثبت نشده است و با این وصف ما چه کاری برای ایشان میتوانیم انجام دهیم؟ آیا قهرمانان دیگری نداریم که بیشتر از ایشان شایسته حمایت هیئت قایقرانی باشند؟ کمترین افتخار هر ورزشکار قایقرانی در بندرانزلی مقام قهرمانی کشور است و طبیعی است که همه آنها از مسئولین درخواستهایی داشته باشند.

وی تاکید کرد: از نظر ما قهرمانان و مدال آوران شایسته قدردانی هستند اما نباید گذشته و زادگاه خود را فراموش کنند، تلاش ها و زحمات خانم ملائی را انکار نمی کنیم لیکن شایسته است ایشان هم شرایط اقتصادی استان گیلان با این تعداد ورزشکار و قهرمان در رشته قایقرانی را مد نظر داشته باشند و ما با این شرایط نا مساعد نمی توانیم پاسخگوی تمام انتظارات باشیم.

نائب رئیس هیئت قایقرانی استان گیلان تصریح کرد: خانم نازنین ملائی تاکنون یک بار هم برای درمیان گذاشتن مشکلاتش به ما مراجعه نکرده است، شایسته بود ایشان زحماتی را که در طول این سالیان برای ایشان کشیده شده است تا تبدیل به یک ورزشکار موفق و افتخار ملی شوند را با چنین مصاحبه هایی نادیده نمیگرفتند.

سهیل مرادپور افزود: تفاوتی میان اسپانسر و خیرین ورزشی وجود دارد، افرادی هستند که بدون چشم داشت و با توجه به علاقه خود هزینه های ورزشکاران را متقبل می شوند اما متاسفانه هنوز ورزش در کشور ما به چشم یک صنعت دیده نمی شود و جاذبه های لازم برای جذب سرمایه گذار و اسپانسر بستر سازی نشده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با تلاش ها و پیگیری های تمام مسئولین ورزشی و اقتصادی استان می توانیم همچنان ورزشکارانی شایسته در رشته قایقرانی پرورش دهیم و همچنان نام بندرانزلی و استان گیلان در سطح اول قایقرانی کشور بدرخشد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

[…] گفتنی است نازنین ملایی همیشه نسبت به بی توجهی نسبت به خود اعتراضات زیاد خود را نسبت به اداره ورزش و جوانان  و هیات قایقرانی شهرستان و استان  ابراز داشته بود. وی زمانی گفته بود: مسئولان برخی از استان‌ها بعد از مسابقه فقط ورزشکاران را حمایت می‌کنند، اما این موضوع خوب نیست. مسئولان استان هنوز هم حتی به خاطر مدال طلا به من تبریک نگفته‌اند و این موضوع انگیزه ما را کم می‌کند. به دنبال این انتقادات نائب رئیس هیات قایقرانی بندر انزلی دوسال پیش گفته بود که نازنین ملایی اگر گیلانی است چرا برای همدان قایقرانی می کند! (اینجا بخوانید) […]