82149140-70863844[1]

نادر عزت الهی برای پذیرش هدایت قوهای سپید با باشگاه ملوان به توافق رسید.
صبح امروز ”پنج شنبه“ مدیرعامل ملوان نشستی با نادر عزت الهی برگزار کرد و با این مربی برای پذیرش سرمربیگری ملوان به توافق رسید. عزت الهی بعدازظهر امروز به همراه مسعود رضاییان و کادر فنی مورد نظر خود در تمرین ملوان حضورپیدا خواهد کرد تا شرایط موجود در تیم را بررسی کند و از روز شنبه بعداز امضا قرارداد نهایی رسما کار خود را آغاز خواهد کرد.
نادر عزت الهی از بازیکنان سابق تیم ملوان که خیلی زود به مربیگری روی اورد و سابقه مربیگری تیمهای ملی نوجوانان و جوانان ایران را در کارنامه خود دارد. عزت الهی در فصل گذشته یکی از سرمربیان تیمهای پایه ملوان بود و در این مدت بازیکنان زیادی را به فوتبال گیلان معرفی کرد.

سایت رسمی باشگاه ملوان

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۲۴ تیر ۱۳۹۵

مبارک باشد :-)

پاسخ

حمید اکبری

۲۴ تیر ۱۳۹۵

تبریک برای انتخاب سرمربی ولی مهمتر از این جمع کردن یک تیم قوی برای فصل بعد هست که بتونه دوبار برگرده به لیگ برتر !
آقای مدیر عامل و بقیه دوستان هیئت مدیره هم بجای های و هوی خرید امتیاز نفت تهران بهتره یه مقدار ازاین پولای میلیاردی که میخواستن بابت خرید نفت تهران خرج کنند رو بدن چند تا بازیکن بدرد بخور بخرن تا لااقل این فصل تیم بتونه به لیگ برتر صعود کنه !
یه نگاه به تیمایی مثل خونه به خونه و .. بندازین اونوقت بجای قدم زدن توی ساحل انزلی میرین دنبال پول جور کردن برای بستن یک تیم قوی !
اینو بدونین که اگه دست روی دست بگذارید تیم ملوان از الان کاندیدای سقوط به دسته دومه !!
اونوقت مردم انزلی میدونن چطور با آقایون مسئول برخورد کنند … :reallypissed: :reallypissed: :reallypissed:

پاسخ

sari

۲۴ تیر ۱۳۹۵

برخلاف طز آقای عزت الهی شانس آوردیم فرگسون مشغول به کار است وشغل وکار وکسبی ای دارد .وگرنه اوهم خود را به آب وآتش می زد تا در کنار ملوان باشد.زیرامی توان اینچنین گفت.
با این همه مشکلات مالی .هرگز نماند. میز ریاست ها خالی.
ولی ای کاش روی این میز وصندلی ها افرادی می نشستند .لایق وسزاوار اش باشند . افرادی که هم ارزش خود وهم ارزش مردم خوب وباگذشت این شهر را بدانند هرچند بسیاری از دوستان عزیزان قابل احترام ودل قلب ماها جای دارند .و.نه افرادی که اشتباهات فراوانی داشتند ولی هر گز بی احترامی از این هواداران ندیدند . اگر بی احترامی ای می دیدند راهی را که آمدند همان را بر می گشتند وپشت شان را هم نگاه نمی کردنند .
افرادی که عده ای در تلاش بودنند وعده ای دوماه هوادران ملوان را چشم به راه نمودنند که ملوان را می خواهند به لیگ باز گردانند افرادی که فصل هاست که رو وجسم این هواداران را نابود کردنند . کاری با این هواداران کردنند که هواداران جشنی برای بقاء بگیرند .که هرگز استانی جشنی اینگونه برای قهرمان لیگ شان نگرفته بودنند.
افردی راکه تنها تعریف شان این است اسطوره های فراوانی به جامعه ورزش مان معرفی نموده ند. اسطوره های که برای یکبار به پشت شان نگاه نکردنند وقتی که ملوان نیاز به آنها داشت در کنار هواداران خونگرم شهرشان باشند.هوادارانی که با پاره کردن حنجره های شان به آنها .نام وشخصیت وارزش و…دادند هر چه فکر می کنیم این دوستان چه چه چیزی به این شهر واین باشگاه اضافه نموده اند را نمی دانیم جزئ دردو غم.باشگاهی که روی میز اقایان باید میوه باشد ولی تن بازیکنان پیراهن نباشد وتمرین نمایند مسئله ای ندارد .ویا هر کدام یکرنگ لباس برتن نمایند فرقی ندارد.
بازیکنان فراوانی تحویل دادند ولی چه چیز نسیب این هواداران شد ..هوادارانی که می دانستند مشکلات ملوان کجاست وچه چیزی ملوان در آن فصل نیاز دارد .هوادارانی که به هر مشکل اشاره نمودنند .با یک کلمه جواب شان را دادنند مشکلات مالی داریم.
باشگاهی که دوستان می فرمایند ۷۰ الی ۸۰ در صد متعلق به هوادار دارد ولی کدام هوادار نمی دانیم
خودشان مسئول خودشان مربی وخودشان بازیکن وغیره را انتخاب . وخودشان باشگاه را ناوبود .کار از کار گذشت به یاد ۸۰ در صد سهام داران باشگاه می افتند یعنی هواداران که باید تلاش نمایند گند کاری آقایان را پوشش دهند. همان هواداران و..۸۰ در صد سهامدارانی که این فصل دوستان تلاش فراوانی نمودنند که برای دلداری شان باشگاه نفت را … .بخرند و ویا هاپولی هاپوی نمایند هاپولی هاپوی کنند ویا به جمع بدهی های گذشته اضافه نمایند . که نتوانستند .که خدایا شکر هم نشد . زیرا زرنگتر از این دوستان سر نوبت هاپولی هاپوی کردن باشگاه نفت بودنند . که قبل از این دوستان به چنگ آوردنند .
گرچه چنین ملوانی راهی لیگ نمودنند نیاز بود .که باید قبلا چنین بی احترامی به فدراسیونی ها ویا افرادی که خود را اهل ورزش می دانند بابت .بی احترامی به باشگاه ملوان وملوانی وهواداران فهیم ..باشگاهی که تلاش فراوانی برای ورزش کشورما ن نموده بود به طریقی بی احترامی به این دوستان یعنی آقایان تاج وبقیه دوستان انجام می دادیم همان زمانی که بازیکن سرباز سپاهان را به تراکتور راهی نمودنند ویا وقتی که ثاقبی وپورحمد اله را که سرباز ملوان بودنند به تراکتور راهی نمودنند ویا وقتی که ۱۰ پنالتی ناحق برای ملوان گرفتند وملوان را نابود می کردنند باید به نوعی به این دوستان بی احترامی وبی ارزش شان می نمودیم تا دست شان بیاید که هالو نیستیم.. آقایانی که نیم قرن با بی توجعی از کنار این باشگاه ریشه دار گذشتند .باشگاهی که زمینی برای مسابقات نداشت .
درد ومشکل ما این نیست که این دوستان ویا دوستان دیگر هدایت ملوان را در دست دارند وویا داشتند .مشکل ما این است
چرا هر کدام به تنهائی مسیری را دنبال می نمایند .چرا اتحاد وهمدلی نیست چرا هر فصل عشق به باشگاه وبه شهر وملوان کم رنگ تر می گردد. چرا تنها باشگاه شهر واستان ما که همیشه هوست ما گیلانی ها بوده وهمه ما را به نام ملوان می شناسند . چرا در حال نابودی است.
اگر سایت ها ویا رسانه ها ودوستانی که می توانستند از اعتبار شان بدرستی استفاده نمایند .واز تک روی در ایند وبه همدلی یکدستی واتحاد رو اورند . هم زحمات دوستان به چشم وبه نتیج می رسید وهم مشکلات باشگاه ودیگر مشکلات رفع می شد. اگر همانگونه که همیشه دوست داریم جزئ اولین ها باشیم همانگونه تلاش نمائیم جزء اولین نفر ویااولین سایت ویا اولین .چیزی برای ایجاد همدلی واتحاد باشیم .می توانیم با فرا خانی ودعوت از عاشقان ودوست داران واقعی شهر وباشگاه مشکلات سد راه ما را برداریم.
ای کاش دوستانی که تلاش می نمایند از طریق سایت ها ویا رسانه کمک حال شهر وساکنین شهر شان باشند ..دست به دست هم دهند افرادی را که می شناسندویا افرادی را که صاحب ونام واعتبار وشخصیت وشغل هستند .دور هم گرد آورده تا از این طریق همه باهم تلاش نمائیم افرادی را که دوست وعاشق شهر وباشگاه شهر ومردم شهرشان هستن به سمت هم همدیگر بیایند وتا راه حلی برای مشکلات ملوان پیدا کنند . .کافی است استارد حرکت از یک جا ویا یک شخص معتبر زده شود .
تاوقتی از همدیگر جدا هستیم .بههیچ یک از خواسته های مان نخواهیم رسید .خواسته های همچون جایگاه اصلی وواقعی باشگاه ملوان.
ایجاد چنین کمپی ویا چنین اتحادیه ای فقط توسط ساکنین شهر می تواند صورت گیرد .نه افرادی که از انزلی دور اند .ولی می توان این اتحادیه را وسعت داد .زیرا همه انزلی چی ها وگیلانی ها عاشق ملوان وعاشق شهر شان هستند .با یک فرا خوان می توان همه را گرد هم آورد.
به امید موفقیت انزلی وملوان انزلی.

پاسخ