stevan-mojsilovic

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب،جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان امروز با حضور رضا الماسی؛ رئیس هیات مدیره، امیر دریادار افشین رضایی حداد، رضا پورشعبان شهردار انزلی، محمود آذرگون رئیس تربیت‌بدنی نیروی دریایی، محمدرضا بدیعی‌فر رئیس شورای شهر انزلی و محمود پیشگاه هادیان معاون اجرایی باشگاه ملوان برگزار شد.

در این جلسه میلسوویچ سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان به طور رسمی انتخاب و معرفی شد.

میلسیوویچ سرمربی اهل مونته‌نگرو قرار است روز جمعه به ایران بیاید و هدایت ملوان را بر عهده بگیرد. مجید صالح مربی سابق تیم ملی و استقلال نیز یکی از دستیاران او خواهد بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Shahin

۱۶ مهر ۱۳۹۳

واقعا باورش دشواره، که مسئولین باشگاه موفق شدن بلاخره یک تصمیم فوتبالی بگیرن. انشاا… که سرآغاز خوبی باشه برای از سر گیری روند رو به رشد ملوان.

پاسخ

لیلا

۱۶ مهر ۱۳۹۳

آخر شبی خبرهای خوب میزارید آدم ذوق مرگ میشه خداروشکر به امید روزهای اوج قوی سپید :-) :-)

پاسخ

وحید حسین زاده

وحید 1913

۱۶ مهر ۱۳۹۳

خیلی انتخاب خوبی بود
مخصوصا انتخاب مجید صالح به عنوان مربی که توو شناخت سریع تر سرمربی از تیم و شرایط لیگ تاثیر بسزایی داره
به امید پرواز دوباره ی قوی سپید شهرمان
ضمنا مویسیلوویچ درسته فکر کنم

پاسخ

majid

majid

۱۶ مهر ۱۳۹۳

یه ضرب المثل انگلیسی میگه : من هنوز اونقدر پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم
کنایه از اینه که اگه جنس بومجول بخری حتماً دو خرجه میشی و مجبوری بری دنبال جنس اصل.با اینکه محجوب هم تبعه انگلیسه ولی از هموطنای جدیدش هنوز درس زرنگ بازی رو یاد نگرفته و دراگان رو رو طمع و خسیس بازی دک کرد بره و الان این مربی مث هندوونه در بسته میمونه.ولی امید دارم که تیم دوباره احیا میشه

پاسخ

۱۶ مهر ۱۳۹۳

اتفاقا اقای محجوب در انتخاب مربی خارجی تصمیم درستی گرفت .که حرکتی بزرگی بود ولی انتخاب کمک های غیر بومی در کنار این مربی اشتباه بزرگ اقای مجوب بوده که در اینده باشگاه را به چالش خواهد کشید.
زیرا ملوان وباشگاه های انزلی همیشه بر پایه تعصب وغیرت استوار بوده چه از طرف مربی وچه از طرف بازیکن ها. ودیگر اینکه اگر آقای محجوب دست بال آقای نصرت ایران دوست ویا مربی های بومی شهر را باز می کرد .مربی های بومی ما هم می توانستند جولان بدهند .زیرا تا به اینجا یعنی ۴۰ الی ۵۰ سال همین مربی های بومی با هزاران مشکلات سرا پا نگهداشتند. نمونه همین امسال .که اگر اقای نصرت واقعیت را بیان می کرد که نیاز به یکی دو بازیکن با تجربه دارد واقای محجوب هم خواسته هایش را فراهم می کرد .نه اقای نصرت به مشکل می رسید نه باشگاه
یا اشتباه به آقای محجوب خط دادند ویا این حرکت حساب شده ویا برنامه ریزی شده از طرف اقای ممحجوب ویا طراح دهندگان بوده..
ودیگر اینکه آگر آقای محجوب می خواهند در آینده به احدافهای اش برسد .باید از مربی های بومی در کنار مربی های با تجربه خارجی استفاده نماید.
زیرا تنهامربی های بومی می توانند در این حرکت با او همکاری نمایند .زیرا در بدترین شرایط در کنار ملوان می مانند ونمی گزارنند باشگاه آسیب ببیند.ولی اگر مربی های غیر بومی کمی نتیجه بگیرند ویا وضع اوضاع ملوان خوب شود .یا پول بیشتر می خواهند ویا خوشان به باشگاه های دیگر می روند .ولی مربی های بومی می توانند گذشت کنند ودر کنار باشگاه بمانند.
ودیگر اینکه این شهر همیشه از بومی ها استفاده کرده جز در مواقعی ای که بدانند به سر مربی خارجی نیاز داشته باشند ولی باز طرفدار کمک های بومی هستند .وهیچ وقت نمی گذارنند کمک های غیر بومی اینجا فعالیت نمایند .زیرا واقعا همه انها برای این باشگاه تلاش کرده اند. ولی بخاطر نداشت پول ویا مشکلات مالی نتوانستند به احدافهای بزرگ شان برسند.
افراد مثل فرهاد پور غلامی ویا نصرت ایاندوست ویا بهمن خان ویا اردشیر پور نعمت ووو همه برای این باشگاه جان شان را گذاشته اند. بخاطر همین آقای محجوب در آینده خیلی نزدیک به مشکلات بزرگی خواهد رسید.
آگر واقعا می خواهد به احدافهای بزرگ اش برسد باید سعی نماید همه این افراد را در کنار هم .که خیلی از انها بخاطر مالی نه ولی بخاطر عشق به ملوان با کمترین مبلغ در کنار این باشگاه می مانند.
اقای محجوب می تواند با مبالغ کم همه این افراد را در گوشه کنار این شهر بکار گرفته تا بهترین را در کنار سر مربی ملوان استفاده نماید.
ولی جالب است که بازیکن های کمکی در کنار نصرت نبودنند تا نصرت بتواند از آنها استفاه نماید.
زیرا نصرت ویا هر مربی دیگر بومی شهر ما هم اگر بازیکن خوب برای شان مهیا باشد .می توانند نام ملوان را حفظ نمایند.
به گمانم با امدن چند بازیکن جدید به باشگاه وبهم زدن کادر فنی باشگاه همه حساب شده بوده. زیرا نصرت اگر یکی دو بازیکن در کنار بازیکنان اش داشت به هیچ باشگاهی باج نمی داد. وهمچنین کسی که می توانست در کنار او تیم را تمرین درست وحساب ای بدهد.
زمانی آقای محجوب می تواند موفق شود .اتحاد مربی های بومی را در این شهر بوجود آورده وآنها را در گوشه کنار این شهر پخش واز همه انها استفاده نماید. .وگرنه با دو سه بازی دیگردر باشگاه اختلاف خواهد افتاد.
ولی از خدا می خواهیم باشگاه به آرامش برسد.
ودیگر اینکه اقای محجوب بتواند هواداران واقعی ملوان را دور بر خود جمع وتوجه ای به نظرات وطز های آنها بنماید موفق خواهد شد .زیرا بسیاری از هواداران ملوان نه نیاز به پول دارند ونه نیاز به پست ومقام ونه نیاز به شخصیت ونام وآوازه. .
اینجا شهر عشق هست وشهر عشق هم خواهد ماند .اگر هر حرکتی با صداقت وروراستی باشد .ساکنین وهواداران اش حمایت واگر نقشه ویا سیاست بازی باشد .هواداران خاموش نخواهند نشست.
زیرا امروز ملوان را فقط هواداران باید هدایت وحایت نمایند کس دیگر نمی تواند چنین کاری انجام دهد….
توجه نکردن به هوادار یعنی به بن بست رسیدن.

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ مهر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰:

بومی رو وابده.هرچی میکشیم از این بومی هاست.

nabid.port

نگار

۱۶ مهر ۱۳۹۳

:yes:

پاسخ

علیرضا اسدی

۱۶ مهر ۱۳۹۳

۱- امیدوارم شاهد دوران اوج ملوان با مربی جدید باشیم
۲- کسانی که به دنیای مجازی میان وقت ندارن بیست دقیقه بشینن کامنت یک نفر رو بخونن نظر باید خلاصه و مختصر و مفید باشه و آدم در چند جمله حرف اصلی اش را بزنه مثل آقا شاهین .کم گوی و گزیده گوی چون در
این قضیه را بهتر است طراحان سایت مد نظر قراردهند و برای نظرات یک حجمی مثلا نهایتا ۸ خطی در نظر بگیرند چون اکثر سایت ها همین کار را میکنند
یا حق

پاسخ

sari

۱۶ مهر ۱۳۹۳

نمی دانم دوست عزیز ما از تعداد سطر نوشته ها دلگیر است و یا از متن نوشته ها..ولی عشق به شهر وساکنین شهر وملوان همیشه و حتی مشکلاتش به یکی دوسطر خلاصه نمی شود، جز عشقی در وجودت نباشد..
اگر هم مشکل نظریه وایده های اینجانب هست که دوران ماقبل تاریخ نیست که نظریه دادن ممنوع و یا اطاعت کردن از نظریات دیگران هم اجباری باشد.ودیگر اینکه انسانها برای پیدا کردن راه های زندگی واحدشان همیشه دنبال ایده ها و نظریات اطرافشان می باشند تا از کوری وگمراهی دربیایند.
حال بستگی به تشخیص درک وتحصیلات و تجربیات آن شخص دارد که راه بد وخوب را تشخیص دهد. اگر هم صحبت مربی و بازیکن باشد. من به اندازه سن وتجربیاتم سعی می نمایم نکاتی را در این سایت بنویسم .که آن هم اندک باشد.شاید مطالب بیشتر و زیادتر باشد .
حال نوشته های دیگران هم همانند اینجانب کم و یا زیاد می باشد. نه در این میان کسی را زور به خواندن و یا نگارش می کنند نه مجبور به خواندن.
ایکاش باور داشتیم که انتخاب مربی هم همانند خریدن یک هندوانه می ماند .زیرا هیچ کس از داخلش خبری ندارد و دیگر اینکه مربی بدون بازیکن باتجربه و بدون امکانات هم صفر می باشد همانطور که در کنار بازیکن با تجربه هم یک مربی با تجربه نیاز هست. نمونه بارز امسال جام جهانی مثل باشگاه برزیل و مربی مثل اسکولاری. که بدلیل نداشتن یکی دو مهره نتوانست نتیجه مثبت بگیرد.
خودم همیشه در این سایت ها می گفتم باشگاه به یک مربی با تجربه خارجی نیاز دارد. آن هم در صورت شناخت.
ودیگر اینکه انتخاب آقای آذرگون هم در صورتی که دیگران از ایشان شناخت کاملی دارند در صورت خوب بودنشان نیاز بعدی باشگاه بوده چون برنامه ریزی و یا مدیریت درستی در باشگاه نیست.
ولی آوردن یک کمک در کنار این مربی خارجی به نظرم اشتباه می باشد. زیرا طی این ۴۰ الی ۵۰ سال چه کسانی توانستند نام ملوان را در لیگ برتر حفظ نمایند
حال این ایده من است یا درست و یا نادرست.
فعلا من کلاهم را قاضی نمودم و به این نتیجه رسیدم که در آینده باشگاه به بازیکنان و مربی های بومی محتاج می باشد و آنها بیشتر می توانند برای باشگاه دل بسوزانند .
ایکاش مسئولین باشگاه می توانستند و نشست های باشگاه و هوادارها و بازیکنها را بیشتر می کردند تا به بهترین نظریات می رسیدند .
زیرا فقط از این طریق می توانند مشکلات را کمتر وراه ترقی را برای باشگاه باز واتحاد وهمدلی را در ملوان ایجاد نمایند.
وایکاش آقای محجوب و یا مسئولین و یا مالکین آینده باشگاه از طریق این سایت های معتبر شهر ما و یا از طرق های مختلف با طرفداران اصلی باشگاه ارتباطاتی داشتند تا می توانستند مشکلات سد راه خودشان را بردارند.

پاسخ

۱۶ مهر ۱۳۹۳

اهای تی امره یم!استون میسوویچ!خوش بومویی//هنوز بیلمیرم صفا گتیریبسان یا صفا گتیر مییبسان!!به هر ر وی اقای استون !به دموکرات ترین شهر ایران–با احترام به روح برفتوح رشت فقید و دموکرات منشی های خرد و کلانش–خوش امدی..دو قدم مانده تا قبر دروغ چرا که یه جورهایی در مختصات تنگ فکری-ذهنی و قالبهای دگم ایرانی نمی گنجه و نمونه غیر بومی این واقعیت هم بر می گرده به خیلی از بایتخت نشینان با روحیات مختلف که به دفعات به من اهل انزلی دو مساله رو یاداور شدند :۱–غیر بومی ها تا جای ممکن باید مراعات کنن که در انزلی با انزلیچی دچار دعوا نشن چرا که در حرکتی فی سبیل الله ناگه کل انزلیچی ها و غازیانی ها در دفاع از انزلیچی طرف دعوا وارد شده و حال مسافرها رو می گیرن///براوو براوو/غیرت انزلیچی همینه همینه///و نکته دوم ۲- این که اقا خیلی شهرتون/انزلی./با صفاست و باحاله ادم تو انزلی و در برخورد با مردمش ق فکر می کنه تو اروباست و با جماعتی اروبایی طرفه و انزلیچی ها ذهنشون بازه و از خیلی کلیشه ها و جزمیات و سطحی نگری های مناطق دیگرن خلاصن…….به هروی اقای سر مربی یوگسلاو //یا دایام اتحاد صربها و کروات ها وبوسنیایی ه ابخیر// وبه خصوص یاد دراگان استیوکوویج چ بزرگ که لیدر یوگسلاوی بزرگ بود در جام جهانی ۱۹۹۰ که در همان مرحله گروهی با المان قهرمان به تساوی ۱- ۱ رسید////اقای استون هر چند چیزی فراتر از معجزه است که در جریان حس و حال و افکار و روحیات عاشقان ملوان به طور مستقیم وبی واسطه –فارغ از هیاهوی استادیوم ها — قرار بگیری اما تو شهری اومدی و امید تو شهری می خواهی مثل مربی خارجی ملوان تحولات وتغییرات عمیق و نه ظاهری و گذرا ایجاد کنی که به رغم وسعت کم و جمعیت بایینش یکی از جریان سازترین ها بوده در تاریخ فوتبال ایران و چه زیبا در تلاقی و تعامل مثبت و ماندنی اقوام گیلک و ترک //فوتبال انزلی هم در قالب تیم ملوان همواره ارائه گر وجوهی بوده از قدرت و استقامت و چالاکی و تهور وجسارت و مخلص کلام ///شعور وفهم والای فوتبالی که در این زمینه معرفی نخبه ترین و مجرب ترین هافبک وسط های تاریخ فوتبال کشور و در راسشان سیروس قایقران قب قابل استناده….و خیلی گفتنی های دیگر وجود داره در باره ملوان وانزلی و عشق مردم ..و اما همه یه طرف این که جدا از کلیشه های مطبوعاتی //مربی خارجی یا داخلی؟؟شما مربی خارجی ملوان ملزم ومتعهدی که از نقطه اقتدار و از موضع قدرت و نه ضعف با مجموعه مدیریتی ملوان وارد تعامل بشی و بر خلاف مربیان بومی//به جای مظلوم نمایی کاری کنی که کلیت مجموعه ملوان یک مجموعه رو به رشد وجسور و مقتدر باشهو کلاس فوتبال ملوان و به دنبال اون شهر انزلی ارتقا هر چه بیشتری بیدا کنه مهمترین مساله است///به عبارت دیگر شما //حال با توجه به مختصات و ویزگی های فنی- فکری تان در زمینه مربیگری//باید در اسرع وقت مشخص کنی که به عنوان بروزه می خوای چند صباحی وصرفا با یکسری افت و خیزهای قابل بیش بینی همراه ملوان باشی .. ویا تونستی در رایزنی با مدیریت///این وازه برطمطراق و کم ثمر//به حضور و تاثیر گذاری ات در ملوان به منزله یک فرایند ویک بروسه بلند مدت وتوسعه افرین توجه کنی………………………..امید که موفق باشی// تو انزلی خاطرات خوبی داشته باشی… و روزی که خواستی جام قهرمانی فوتبال ایران رو به نام نامی ملوان بالای سرت ببری//کابیتان ملوان حتما حتما حتما یک انزلیچی باشد و یا یک غازیانی//…………..

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۱۶ مهر ۱۳۹۳

انشاالله خیر باشه

پاسخ