milad-k

میلاد کی مرام و شهاب عباسی ، امروز صبح میهمان برنامه ویتامین ۳ بودند و به طرفداری از تیم های محبوب خود ملوان و تراکتور سازی پرداختند .
به گزارش انزلی کلاب به نقل از سایت گل، میلاد کی مرام امروز یکی از میهمانان برنامه ویتامین ث علی ضیا بود . میلاد با اظهار این که طرفدار سرسخت ملوان است ، ادامه داد : یکی از بزرگ ترین تفریح های من این است که بازی های تیم محبوبم ملوان را نگاه کنم . انزلی یک شهر ، یک عشق هست که جفتش ملوان نام دارد .

درانزلی کمتر کسی را پیدا می کنی که طرفدار استقلال یا پرسپولیس باشد . ملوان همه زندگی مردم انزلی است . احساس مردم انزلی در ملوان خلاصه می شود . وقتی ملوان می برد ، مردم شهر یک هفته تا بازی بعدی خوشحالند و وقتی می بازد تا بازی بعدی غمگینند .ملوان طرفدار دارد ، تماشاگر ندارد .

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران در تفاوت بین طرفدار و تماشاگر گفت : تماشاگر تنها بازی را نگاه می کند و تخمه می شکند . اتفاقا آخر بازی اگر تیمش موفق نشود شعارهای آن چنانی هم می دهد .

اما طرفدار ۹۰ دقیقه تا آن جایی که می تواند باید ، تشویق می کند . شهاب عباسی ، کارگردان و بازیگر تبریزی برنامه طنز خنده بازار نیز دیگر میهمان برنامه ویتامین ث بود . شهاب عباسی خود را طرفدار تراکتور سازی اعلام کرد و گفت که در نوجوانی نیز طرفدار تراکتور و ماشین سازی بوده و به استقلال و پرسپولیس علاقه نداشته است .

عباسی در پاسخ به سوال علی ضیا که در اوقات بیکاری چه کار می کند ، گفت : می خوابم ، چون ساعات زیادی را سر کار هستم و اگر وقت بشود گیم بازی می کنم آن هم از نوع فیفا .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۳۰ فروردین ۱۳۹۲

درود بر میلاد کی مرام :inlove:
جا داره واقعا از سایر هنرمندان گرامی مثل : سیروس گرجستانی ، سید جواد هاشمی ، مرحوم کیومرث ملک مطیعی هم یادی بکنیم

پاسخ

Abay

۳۰ فروردین ۱۳۹۲

میلاد کی مرامو عشقه :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

پاسخ

صبا

۳۰ فروردین ۱۳۹۲

لطفا باهاشون یه مصاحبه بذارین. ازشون بپرسین چه فیلمهایی قراره بازی کنن.

پاسخ

همشهری

۳۰ فروردین ۱۳۹۲

درود بر غیرت این شیر پسر انزلی.
این جوانان باعث افتخار شهر هستند، ای کاش آقای پارسا پیروز فر که زادگاهشان پیر علی باغ انزلی است هم کمی از زادگاهش و اصالتش بیشتر در رسانه ها صحبت کند.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۴۶:

” پیله علی باغ ” مگه نیست؟

مژگان

mojshekan

۳۰ فروردین ۱۳۹۲

من وقتی این صحنه و مصاحبه رو از تلویزیون دیدم احساس غرور کردم، عالی بود

پاسخ