51

ملوان ساعت ۱۵و۱۵ دقیقه چهارشنبه در انزلی و در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران میزبان تیم نفت تهران خواهد بود ،دیداری که برای میسلوویچ سرمربی این تیم و دیگر طرفداران تیم ملوان از ارزش بسزائی برخوردار است که همین مسئله بهانه ای شد تا گفت و گویی این چنین با میسلوویچ داشته باشیم.

آخرین وضعیت ملوان پیش از بازی با نفت چگونه است ؟

خوشبختانه بچه ها از آمادگی خوبی برخوردار هستند . ما در بازی با نفت تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا فعل خواستن را به خوبی صرف کنیم . بچه ها طی روزهای گذشته و در تمرینات از انگیزه بالایی برای پیروزی برخوردار بودند که همین مسئله امیدواری ما و مجموعه ملوان را صد چندان کرده است .

خاطره بد بازی با صنعت ساری را فراموش کرده اید؟

بله به خوبی . هم من و هم بازیکنان بازی با صنعت ساری و خاطرات تلخ آنرا فراموش کرده و در حال حاضر تنها به بازی با نفت و موفقیت در آن فکر می کنیم .

چه شناختی از نفت تهران دارید ؟

تیم نفت را خوب می شناسیم و احترام خاصی هم برای آنها قایل هستیم . ما طی روزهای گذشته فیلم بازیهای نفت را دیده و شناخت بسیار خوبی از آن تیم پیدا کرده ایم . من همانطور که گفتم احترام خاصی برای آنها قائل بوده و هستم و اطمینان دارم تیمی که ۳بازیکن ملی پوش در ترکیب خود دارد قطعا تیم خوبی می تواند باشد .

نقاط ضعف و قوت نفت را می شناسید؟

دقیقا ،ما تیم نفت  راآنالیز خوبی کرده و نقاط ضعف و قوت این تیم را به خوبی می شناسیم و آنرا برای بازیکنان خود نیز به خوبی تشریح کرده ایم . من به آنها گفته ام که باید در بازی با نفت خودمان باشیم و بهتر از جام حذفی و هر زمان دیگری بازی کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم و اطمینان دارم که آنها فردا با تمام وجودشان بازی خواهند کرد و به ۳ امتیاز بازی هم دست خواهند یافت.

آیا تغییراتی در ترکیب خود نسبت به بازی با صنعت ساری خواهید داشت؟

قطعا این اتفاق خواهد افتاد و ما تغییراتی را در ترکیب خود نسبت به بازی با صنعت ساری خواهیم داشت.

چه انتظاری از طرفداران ملوان دارید؟

اطمینان دارم که آنها ما را تنها نخواهند گذاشت، من اعتقاد دارم آنها در پیروزی تیم محبوبشان می توانند بیشترین نقش را داشته باشند.من به آنها قول می دهم برای شادکردن آنها از هیچ تلاشی دریغ نکنم. بدون اغراق می گویم که حاضرم قلبم را بدهم اما ملوام پیروز شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

یاشا

۲۸ مهر ۱۳۹۳

جونم مستر استیون
جاه طلب بودنش ادمو یاد دراگان دوست داشتنی میندازه ، امید وارم بتونه ملوانو به ساحل ارامش برسونه تا بیش از پیش خودشو تو دل هوادارا جا کنه …
ایران تا ابد ملوان بندر انزلی

پاسخ

كيوان

۲۸ مهر ۱۳۹۳

با درود یه خارجی واسه موفقیت این شهر اینقده احساس مسئولیت میکنه. واقعا واسه اون مسئولی باید تاسف خورد که فقط فکر منافع خودشه. (از ماست که بر ماست)

پاسخ