بهروز-مکوندی

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: ۲ بازیکن مصدوم و یک محروم برای بازی فردا داریم که نمی توانند ما را در بازی با ملوان همراهی کنند.
به گزارش خبرنگار کاپ، بهروز مکوندی در نشست خبری پیش از دیدار با ملوان در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: درگذشت مظلومی یکی از اسطوره های فوتبال کشور که هم استانی ما است، را از طرف خودم، باشگاه نفت و تمامی مردم تسلیت می گویم.
وی ادامه داد: اگر به جدول نگاه کنیم، جفت تیمهای نفت و ملوان در انتهای جدول حضور داریم و دست و پا می زنیم تا در لیگ برتر بمانیم. ملوان پرسابقه ترین تیم شهرستانی لیگ برتر است و امسال متاسفانه نتواسنتند خوب کار کنند و در انتهای جدول هستند اما این چیزی از ارزشهای آنها کم نمی کند. ما به چشم یک تیم خوب به انها نگاه می کنیم. باید ۳ امتیاز این دیدار را کسب کنیم تا نگذاریم فاصله مان با تیمهای دیگر در انتهای جدول زیاد شود.
سرمربی نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: با گئورگی از بلغارستان از تیم شریف مولداوی به توافق رسیدیم. او آمد با ما چند جلسه تمرین کرد و به فیلم بازیهایش اکتفا نکردیم. نقل و انتقالات اروپایی هم مثل زمان نقل و انتقالات لیگ ما است. این بازیکن رفته تا کارهایش را انجام دهد و برگردد و در نیم فصل دوم و بعد از تعطیلات به ما می پیوندد. البته برای بازی با سایپا قطعا نمی رسد و شاید برای دیدار با پدیده ما را همراهی کند.
مکوندی در رابطه با نقل و انتقالات تیمش گفت: به دنبال بازیکنان دیگری هم هستیم. با نفت تهران نیز به دلیل ارتباطاتی که داریم، مذاکره کردیم و اعلام کردیم اگر بازیکنی را نمی خواهند به ما معرفی کنند اما تا این لحظه با هیچ بازیکنی به توافق نرسیدیم. یکی از دلایل این مساله نیز وضعیت بد ما در جدول است. این کار ما را نسبت به ابتدای فصل سخت می کند زیرا الان دیگر همه ما را یک تیم انتهای جدولی محسوب می کنند.
وی ادامه داد: در هر صورت ما سعی کنیم نتایج خوبی بگیریم و تیم را نگه داریم تا در سالهای آینده ثبات داشته باشیم. ما از یک باشگاه به موسسه فرهنگی تبدیل شدیم و باید خیلی زود با این مساله کنار بیاییم تا زیرساختهای یک باشگاه را داشته باشیم.
مکوندی در پایان با اشاره به مصدومان تیمش گفت: تیغ نورد و درویشی را در بازی فردا و بازیهای دیگر قبل از تعطیلات لیگ نداریم که فعلا نمی توانیم از آنها استفاده کنیم. همچنین جلال عبدی در بازی سپاهان اخراج شد و مصدوم است اما جعفری و کارلوس مشکلشان حل شده و می توانند بازی کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *