duel-anzali-shahrdari

با خبر شدیم، اعضای ۱۱ نفره شورای اسلامی شهر بندرانزلی تا کنون بر سر چهار گزینه احتمالی برای انتخاب شهردار انزلی در حال بررسی و تبادل نظر هستند تا شصتمین شهردار  بندر انزلی را انتخاب کنند.

  • توضیحاتی مختصر در خصوص این افراد :

مهندس سید تقی موسویان

719b8fce949e21af5d4a25a976e22a5a_1024

وی دارای مدرک مدیریت دولتی است، از سوابق مسئولیتی وی میتوان به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شفت، معاونت فرمانداری شهرستان شفت، معاون عمرانی فرمانداری شهرستان انزلی، شهردار بندر انزلی عناوینی است که در سابقه خدمات مهندس سید تقی موسویان قرار دارد.

او که وقتی خبرنگاران انزلی کلاب برای تهیه گزارش از آتش سوزی بازار در محل حادثه حضور پیدا کردند، در همان منطقه حضور داشت و با لباس خیس مثل یک آتش نشان مشغول کمک میدانی به خاموش کردن آتش بود شاید بیشترین نقد ممکن را از  سایت انزلی کلاب را در خصوص عملکردش دریافت کرده باشد.

او را باید مرد میدان ها نامید که طی دوران فعالیتش تا در توان داشت بدون گسترش منطقه شهری انزلی اقدام به تاسیس میادین گوناگون کرد هر چند او هم نتوانست گلی به سر میدان اصلی شهر بزند. مردی که گویی شناختی از فضای مجازی و اینترنت نداشت و علاقه ای هم به آن نداشت.

از اقدامات پر سر و صدا و بحث بر انگیز او میتوان به جز خلق میادین مختلف در شهر  و سر و صدای به پا شده بر سر شکستن ستون های سنگی پارک تاریخی-ساحلی انزلی به خلق اثر هنری دروازه ماهی اشاره کرد که تا کنون مورد تقدیر و تشکر استانداری و اعضای شورای شهر  و برخی مسئولین دیگر نیز قرار گرفته است!

پنجاه و نهمین شهردار بندر انزلی، سید تقی موسویان هنوز در لیست کاندیداهای شورای شهر برای انتخاب به عنوان شصتمین شهردار انزلی وجود دارد که میتواند ناشی از رضایت برخی از اعضای شورای شهر از عملکرد ایشان طی مدت فعالیتش صورت پذیرفته باشد. باید منتظر ماند و دید آیا خالق دروازه ماهی و مرد میدان ها در ساختمان تاریخی شهرداری انزلی ماندگار خواهد شد یا خیر …

مهندس حسن پورقربان

images

وی دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران است با ۲۶ سال سابقه کار در شهرداری های رشت، لاهیجان، لنگرود، رضوانشهر، منجیل است. وی  از سال ۱۳۸۶ الی ۹۰ شهردار شهر لنگرود  میباشد. او درسال ۸۹ به عنوان نفر اول نماینده شهرداران استان گیلان انتخاب گردیده و در سال ۸۸ در امور کتاب و کتابخوانی شهردار نمونه استان گیلان شده است. در بین فعالیت های وی میتوان به افزایش ۴۲۰ درصدی بودجه شهرداری لنگرود  طی سه سال فعالیت وی اشاره داشت.

با جستجوی نام این فرد میتوانید اطلاعاتی در خصوص عملکرد وی در دوران فعالیتش در شهرداری لنگرود بدست آورید. اما متاسفانه تصویری از وی در اینترنت یافت نشد.

باید دید کارنامه کاری وی چه تاثیری بر تصمیم اعضای شورای شهر انزلی برای انتخاب او خواهد گذاشت و آیا پور قربان میتواند به کرسی صندلی شهردار بندر انزلی تکیه بزند و شصتمین شهردار بندر انزلی باشد یا خیر …

مهندس سید مسعود موسوی 

images

او دانشجوی دکترای شهرسازی از دانشگاه آزاد امارات و عضو هیات علمی گروه معماری دانشگاه آزاد فومن است، از سوابق کاری وی میتوان به عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی گیلان، مشاور شهرسازی شهردار رشت، مشاور شورای شهر رشت، مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور شرکت “شار تدبیر پروزه” اشاره کرد.

مسعود موسوی هم از گزینه های مد نظر اعضای شورای شهر بندر انزلی برای سپردن کلید ساختمان تاریخی شهرداری بندر انزلی است، باید دید آیا موسوی میتواند شصتمین شهردار بندر انزلی باشد  یا خیر …

مهندس رضا پور شعبان

 images

از فعالیت های او میتوان به فعالیت به عنوان مشاور فنی مدیرعامل آب و فاضلاب استان گیلان و مدیریت در پروژه های مسکن مهر امام رضا (ع) نام برد.

او نیز یکی از گزینه های شورای شهر برای رسیدن به سمت شهرداری بندر انزلی است، که جستجوی ما برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایشان به بیشتر از آنچه ارائه شد نرسیده است. باید منتظر ماند و دید آیا پورشعبان میتواند شصتمین شهردار بندر انزلی باشد یا خیر …

تحقیقات انزلی کلاب بر روی کاندیدهای شهرداری کماکان ادامه دارد و به زودی اطلاعات بیشتری در خصوص این افراد ارائه خواهیم کرد. 

ضمن آنکه در نظر داریم گزینه هایی را که از چشم اعضای شورای شهر دور افتاده را نیز در این سایت معرفی کنیم تا شاید کمک حال اعضای شورا در انتخاب شایسته ترین فرد برای این پست حساس در شهر انزلی باشد. 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

بزرگواران به نظر همدیگر در شورا احترام نمی گذارند می خواهید به نظر انزلی کلاب احترام بگذارند ؟
بهتر است در مورد برخی گزینه های خوب که رد شدند همه مطلب بزنید مانند مهندس نادر پورباقی که به علت باند بازیهای بزرگواران پذیرفته نشدند

پاسخ

مهسا

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

مهندس رضا پورشعبان پروژه مسکن مهر امام رضا (ع) رو داشت ؟ منظورتون همون خانه های مسکن مهری که ساخته شده توی انزلی؟ ایشون از این گند بیشتر نمی تونستند بزنند. حالا قراره شهردار بشند؟؟؟ اوه اوه اوه

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۳۹:

مسکن مهر کلی پروژه تو سراسر کشور داشته که البته در دولت جدید قراره کل طرح رو متوقف کنن چون هیچ تاثیری روی قیمت مسکن نذاشته در عمل … نمیدونم اطلاعات ما از این افراد در همین حد بود و هیچ اطلاعات بیشتری در خصوص برخی از این افراد در اینترنت موجود نیست …

Anzali Free Zone

Shahin

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

کاش احمد دنیا مالی شهردار انزلی میشد. واقعا به عنوان مشاور قالی باق تهران رو زیر و رو کرد و طرح های بزرگی رو پیاده سازی کرد. شاید انزلی برای دنیا مالی خیلی کوچک باشه اما کاش بشه از ایشان بیشتر برای شهر بهره برد و ازش برای انتخاب شهردار مشاوره گرفت.

پاسخ

جوون این شهر پاسخ در تاريخ مهر ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۰۳:

جناب دنیا مالی خیلی بزرگتر از این هستند که شهردار یک شهر کوچک مثل انزلی شن … ما رو ایشان در سمت وزیر و استاندار حساب کردیم . ان شا الله

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۱۴:

همینطوره ولی میشد برای انتخاب شهردار از ایشون مشاوره گرفت

علی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

باسلام
پیشنهاد داشتم رزومه کاندیداهای شهرداری انزلی بخصوص سن و محل تولد ایشان و تجربه مدیریتی آنها ذکر شود. چرا که واقعا کسانی که صرفا مشاور و مدیر یک پروژه بوده اند توان مدیریت یک شهر را دارند؟ اینکه شهردار در کنار تحصیلات حداقل یک دوره مدیریت در یک سازمان یا نهادی را داشته باشد تا توان ادارهیک شهر و نیروی انسانی و ارتباطات اداری واقف باشد و شهرداری انزلی محل کسب تجربه و پر کردن رزومه نداند.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۵۴:

علی عزیز، پیگیر کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سوابق این افراد و بیوگرافی آنها هستیم.

محمد اصغریان

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

لطفا در نوشتن القاب برای این عزیزانی که نام بردید دقت کنید
کسی که مدیریت دولتی خونده مهندسه ؟؟؟؟
از شما بعید بود
علی الظاهر آقای پورقربان گزینه مناسبتری هستند
سید مسعود موسوی که چند تا شغل داره – میشناسمش

پاسخ

سامان پاسخ در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۰۹:

مهندس پورقربان مدیر موفق در شهرداری لنگرود بودند. همچنین گل سرسبد مدیران راه و شهرسازی گیلان می باشند. بهتر از ایشون پیدا نمی کنید.

Anzali Free Zone

Shahin

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

مدرک رو که جناب اصغریان صرفا جهت اینکه طرف سواد داره میگیرن و اعلام میکنن وگرنه مگه دانشگاههای ما بار علمی هم داره پس این فارغ التحصیلای بی سواد شریف رو چرا باید بذاریم زیر دست دیپلمه تا کار یاد بگیرن ؟ ضمنا خواستیم تبعیض نذاریم از دید ما همه این عزیزان مهندسن. بعد هم سوابق اجرایی و عمرانی و میدانی ایشان شایسته لقب مهندس نیست ؟

پاسخ

علی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

در رثای یک جهادگر رزمنده……جهادگری که وجه همت خویش را برای آبادانی و توسعه شهری گذاشت که سال ها در خواب زمستانی بسر می برد.جهادگری که روزگاری در پل خیبر (بزرگترین سازه شناور هشت سال دفاع مقدس) مشغول سازندگی بود حالا آمده بود تا برای ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت در این شهر قدم بردارد.بحق این جانباز عزیز توانست یاد همرزمان شهیدش را در این شهر زنده کند….یادمان شهدا و ده ها میدان که به نام شهدا زینت داده شده اند برگ زرینی خواهد بود در لوحه افتخارات این شهر…تاریخ قطعا از این جهادگر رزمنده بعنوان بهترین شهردار تاریخ شهر بندرانزلی نام خواهد برد…….در ان روز که همه ما منتظر دریافت نامه اعمال خود خواهیم بود قطعا شهدا شفاعت جانباز هورالهویزه را خواهند کرد،که با رمز( بسم الله ) یادمان شهدا را افتاح کرد….او امروز هم همان جهادگر دیروز است… تقدیر و تشکر می کنم ازجهادگر رزمنده حاج سید تقی موسویان که بانی ابادانی و توسعه شهرم شد،شهری که سال ها در خواب بود……به امید روزی که او را در سنگر های بالاتر ببینیم……..
علـــــــــــی دریاست دریا رو نمیشه ساده با سم کشت…
علـــــــــــی رو قبل از اون محراب یه لشکر ابن ملجم کشت
علـــــــــــی قربانیه کوفه است،علـــــــــــی رو کوفه کم کم کشت
آخه کی باورش می شه علـــــــــــی رو ابن ملجم کشت

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰:

علی آقای عزیز ، دروازه ماهی نماد و نشانه کدامین شهید است ، شما از افتخارات سردار سرتیپ شهید حمید رجبی مقدم چیزی شنیده اید ؟ میدانید شیر میدانهای جنگ بود ! آیا آن میدان بدون طرح و زیبایی شایسته نام ایشان است که زنده کننده خاطراتش باشد ؟

سید امیر ولایی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

جناب شاهین اومدی ابرو رو درست کنی چشم رو کور کردی برادر، شما خودت شریف خوندی یا از اقوامت شریف خوندن که اینقدر مطمئنی شریفیا بی سوادن؟
لطفا هنگام نظر دادن، بدونید دارید چی میگید.. جناب آقای مجید حق شناس ارشد هوافضا از شریف که انزلی چی هست و خیلی هم افتخار آفرینی کرده ، بی سواده؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۴۹:

سید جان قصد توهین نداشتم به کسی من نظر شخصیم رو در خصوص خروجی دانشگاههای کشور گفتم. چه بسا نوابغی که توی کشور ما هرز میرن و چه استعدادهایی که توی سیستم غلط نظام آموزش کشور ما ازشون بهره برداری درست نمیشه یعنی بعد از فارغ التحصیلی کارایی لازم رو ندارن. ضمن اینکه جوانان ما کار آفرین بار نمیان یعنی همه دنبال شغل یقه سفید و پشت میز نشستن هستن و این پتانسیل بلقوه موجود توی کشور ما از دست میره.
دانشگاههای ما بیشتر مباحث نظری و تئوری رو تدریس میکنن و خود اساتید هم کاربرد اونچه رو که تدریس میکنن نمیدونن. به هر حال قصد ما کور کردن کسی نبود یه نظر شخصی بود که مطرح کردم.

علی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

اقای مجید لاهوری، یادمان شهدا و ده ها میدان که به نام شهدا زینت داده شده اند(تاکید می کنم زینت داده شده اند)برگ زرینی خواهد بود در لوحه افتخارات این شهر ،حتما که نباید ما المان و یا مجسمه شهید را در یک میدان داشته باش،نام و یاد یک شهید هست که باید برجسته شود.این کار اولین بار توسط اقای موسویان در این شهر بسط و گسترش داده شد و قطعا هم به بعضی از این میدان ها نقدهایی وارد هست.

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳:

علی آقای عزیز در مورد فلسفه انجام کار بحثی نیست ، مساله اساسی چگونگی اجرای کار است ، به طور مثال نامگذاری های انجام گرفته اصلا شایسته نیست

مهسا

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

من متوجه منظور علی آقا نشدم. آبادانی و توسعه شهر؟؟؟؟ علی آقا شما توی انزلی زندگی می کنید؟؟؟ اینکه تمام شهدا ، جانبازان، ایثارگران و آزادگان چه شجاعتهایی در دوران جنگ انجام دادند. هیچ شکی در اون نیست. اگه اونها نبودند ما کشوری به اسم ایران نداشتیم. ما مدیون اونها هستیم. ولی من اینو می گم دلیل نمیشه که یکی در مرتبه بالایی از معنویت و روحانیت باشد بتونه مدیر خوبی هم باشه. بعضی ها توی بعضی از کارها استعدادی ندارند. علی آقا اگه میشه یه قدمی توی کوچه های پشت خیابون سپه بزنید یا توی کوچه های منتهی به پاسداران (حالا این یه نمونه کوچکی است) اگه تونستید یه فاصله ۱۰ متری رو آسفالت شده و بدون چاله چوله پیدا کنید؟؟؟

پاسخ

علی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

خانم مهسا,اتفاقا کسی میتونه خوب مدیریت کنه که مبانی مدیریت اسلامی رو بدونه.منظور از ابادانی شهر, جاهایی که تا دیروز شما مرداب و علفزار می دیدید و حالا باید جدول کشی و پارک ومبلمان شهری رو ببینید…ابادانی یعنی خیابان های انتهایی پاسداران,خیابان های میدان مالا و ده ها مورد دیگر…..ابادانی رو نمیشه انکار کرد

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۳۳:

مبانی اسلامی سفارش زیادی به پاسخگویی مسولین کرده که تو انزلی اجرا نمیشه . جلسات علنی و پاسخگویی شورای شهر در خصوص دروازه ماهی کو ؟ فردا منطقه ازاد و از انزلی گرفتن کدوم اینا گردن میگیرن ؟

مهسا

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

من کاملاً با نظر شما موافقم آقا شاهین.من خودم دیدم مترجمی زبان کسی خونده بود ولی حتی بلد نیست یک جمله انگلیسی بگه. توی مدارس و دانشگاه های ایران به کسی چیزی یاد نمی دند.

پاسخ

مهسا

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

علی آقا من متوجه نشدم منظورتون از مبانی مدیریت اسلامی چیه ؟ این چه ربطی به مدیریت شهری داره. اون قسمت هایی که شما اشاره کردید اندک موارد معدودیه که انجام شده. میدون اصلی شهر چطور؟؟؟ خیابان های منتهی به سی متری ، خیابان های منتهی به خیابان تهران ؟؟؟ به نظر من مشکل فقط شهرداری نیست. مشکلات انزلی پایه ای. اگر قراره شهر متحول بشه همه چیز باید تغییر کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

مهسا

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

آسفالت کاری کوچه ها هم سلیقه ای انجام می شه. من خودم شاهد بودم چون آقای فلانی توی کوچه ایکس زندگی می کنه فقط کوچه ای منتهی به خونه اون آقا آسفالت می شه و در کوچه های بغلی خبری از آسفالت نیست!!!!!!!!!!!!!!! این رو من خودم شاهد بودم و سالیان سال است که به همین سبک داره انجام میشه. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه خون اون آقا از بقیه رنگین تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا زمانیکه همچین مواردی وجود داره هیچ وقت نباید انتظار پیشرفت داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ

مهندس

boy

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

جالبه هیچکدوم انزلیچی نیستن انگار.به قول آقای ارذشیر پور نعمت:
“انزلی فرزندان خود را میخورد!در همه زمینه ها”

پاسخ

علی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

خانم مهسا،برای میدان انزلی شهرداری مسابقه طراحی گذاشت و داورانی از نظام مهندسی و اساتید معماری در آن جا طرح برگزیده را انتخاب کردند و طرح برگزیده هم برای اجرا انتخاب شد و برای تایید نهایی به استانداری رفت و ان شاالله اجرایی می شود.اما در مورد ۳۰ متری ،۳۰ متری در طرح توسعه پل انزلی دیده شده وان شاالله با بهره برداری پل ،۳۰ متری هم در طرح توسعه قرار می گیرد.کار شهرداری اسفالت کردن نیست.متاسفانه این دیدگاه ما هست که هر جا اسفالت شد اباد هم شده.شهرداری در امسال باید تمرکز خودشو رو مناطق بگذاره و با منطقه بندی به توسعه شهری قدم بزاره.ان شاالله شهردار جدید ما را به ان مدینه ای که مد نظر است برساند.

پاسخ

علی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

حسن پورقربان رئیس اداره راه و شهرسازی لنگرود، با پنج رأی اعضای شورای اسلامی شهر املش شهردار این شهر شد.یک نفر از چهار نفر کم شد.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۲۷:

یه نفر درست درمونم بود پرید.

سامان پاسخ در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۱۲:

ایشون تمایل زیادی به پذیرش شهرداری انزلی رو دارند. خداییش املش واسه ایشون کوچیکه

سامان پاسخ در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۱۴:

راستی اینم تصویرشون . جالبه ادمین می فرماین عکسی از ایشون تو اینترنت پیدا نشد !!!!!!!!!!

fanoos624

حسین

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

علی آقا زیاد جوش مدیریت این رزمنده جهادگر ! رو نزن ساخت یادمان شهدا پیشکش خودش و شما – ما خانواده شهدا خون جگریم از دست این آقا اونوقت برای شهرمان جا بجا میدان می سازه با اسم شهید ؟ شهدا اهل اسم و رسم نبودن اما ما خانواده شهدا بجای یادمان میخواستیم گلزار شهدا تکمیل بشه که خیرش مسلما خیلی بیشتر بود

پاسخ

علی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

حسین جان ،شما معلومه که از خانواده معظم شهدا نیستید چون بنیاد شهید از مدت ها پیش با اجازه خانواده های شهدا اقدام به بازسازی قبور مطهر شهدا کرده و این بازسازی هم هیچ ربطی به شهرداری انزلی نداره. اگر حمایت و دعای خیر خانواده های معظم شهدا نبود قطعا این جهادگر رزمنده نمی تونست در عرض دو سال بهترین شهردار شمال کشور بشه.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۵۴:

دوست عزیز شکسته نفسی نکنین. یه سری به سایت شهرداری رشت هم بزنین بد نیست. میفرمودین بهترین شهردار نیم کره شمالی زمین.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۰۶:

بد نیست سری به مازندران بزنی و همین شهر رشت تا ببینی یه شهردار با سواد حتی با شهرداری های نواحی اطراف شهر در ارتباطه. شهر ما یه پرتال اشغال اورده بالا شده سایت شهرداری انگار سایت یه کوره دهاته. اینحا صاحب اولین شهرداری بوده مثلا یه تاریخی چهارتا عکس از شهر نقشه شهر . شهرداری انزلی کاملا سنتی اداره میشه و اعضای شورا در عمل عاشق این شهر نیستن. با این عملکرد روزی میرسه کا انزلی از شهرستان به یه شهر از شهرستان رشت یا صومعه سرا تبدیل بشه .

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۰۷:

علی اقای عزیز این چه جهادگری هست که گلزار شهدا ربطی به ارگانش ندارد ، قابل توجه دوستان بازسازی گلزار دست استانداریست و علی اقای عزیز به ما که پست و مقام نداریم ربط داره چطور به بزرگوارانی که پست و مقام و میزشون رو مدیون شهدا هستن ربط نداره ؟

علی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

حسین عزیز شهردار رشت هم که نام بردید پل شهید قلی پور و نتونست به سرانجام برسونه و با مدرک دکترا شهرسازی از شهرداری با حکم استاندارعزل شد.پس مدرک مهم نیست…. مجید لاهوری عزیز متن منو خوب بخونین (بنیاد شهید از مدت ها پیش با اجازه خانواده های شهدا اقدام به بازسازی قبور مطهر شهدا کرده و این بازسازی هم هیچ ربطی به شهرداری انزلی نداره.).تاکید می کنم بازسازی قبور شهدا ربطی به شهرداری نداره.قابل توجه دوستان ،که بازسازی قبور مطهر شهدا مربوط به معاونت عمران و مسکن بنیاد شهید می باشد.جهادگر رزمنده حاج سید تقی موسویان که روزگاری در پل خیبر (بزرگترین سازه شناور هشت سال دفاع مقدس) مشغول سازندگی بود حالا آمده بود تا برای ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت در این شهر قدم بردارد.بحق این جانباز عزیز توانست یاد همرزمان شهیدش را در این شهر زنده کند. خدایی بودن و ولایی بودن و جهادی بودن از ویژگی های حاج سید تقی موسویان است.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵:

علی جان توی این سایت ما با کینه راجع به کسی مطلب نمینویسم هدف ما رشد و توسعه شهر انزلیه برای همین به حضور ایشان در خاموش کردن آتش هم اشاره کردیم ولی واقعیت اینه ایشان علی الرغم اینکه پر تلاش و به قول شما جهادگونه وارد شدن ولی شهرداری انزلی نیازمند تغییر ساختاره و ایشان هیچ از اصول توسعه شهری هیچ شناختی ندارن و البته شورای شهر انزلی بیشتر در عملکرد ایشان مسئول هستند چون وظیفه نظارت و انتقال خواست مردم به شهرداری رو بر عهده دارن در حالی که دوستان با زد و بند های پشت پرده طرح هایی تحمیلی نظیر دروازه ماهی رو برای انزلی پیاده سازی میکنن که باید فردای قیامت پاسخگوی خون شهدای این شهر باشن.

anzali

۱۷ شهریور ۱۳۹۲

ما از خدمات ارزنده و مفید جناب اقای سید تقی موسویان ممنونیم واقعا به داد انزلی رسید و در جهت ابادانی این شهر در عرض این مدت خدمات شایانی کرد و محبوب همه مردم انزلیچی هاست . مردم انزلی خوب میدانند آنهایی که از جان و دل برای مردم خدمت میکنند تو دل مردم جا دارند منتها آقای ب… و دار و دسته هاش میترسند نکنه آقای سید تقی موسویان بیاد و کاندید نمایندگی را قبول کند ورای بیاورد این شورا نمیخواد این زمینه فراهم شود . تا زمانی که عنان شهر را اینگونه اقایان اداره میکنند وضع همین است . ولی واقعا نامردیه !!!! آقای سید تقی موسوی هم مومن همجهادگر وهم دارای پشتکار است حیف است که برود . کار شورای شهر هم همین است دیگر عورضه کار دیگر را ندارند . منافع شهر را بچاپند تا انتخابات بعدی برای نفع خوشان از کیسه خلیفه خرج کنند . خدا وکیلی اینها ارث پدری دارند که در هنگام تبلیغات از خود خرج میکنند . خدا به مردم انزلی رحم کند .

پاسخ