82176143-70914725[1]

با آغاز دومین جشنواره گل دهی لاله های تالابی، موج شکن انزلی میزبان جمع کثیری از شهروندان در اولین مسابقه بخش ورزشی این جشنواره با عنوان مسابقه ماهیگیری بود.
مدیر روابط عمومی شهرداری انزلی صبح جمعه درگفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این جشنواره با هدف لذت بردن از ماهیگیری برگزار شده و در دو بخش بیشترین تعداد و بزرگترین ماهی، داوری می شود.
حامد سمیعی افزود: ماهیان صید شده علاوه بر زنده بودن در زمان داوری، پس از برگزاری جشنواره دوباره رهاسازی می شوند.
وی یادآور شد: علاوه بر اهداء جوایز به نفرات برتر دراین جشنواره، به کلیه افراد حاضر نیز بصورت قرعه کشی جوایزی تعلق می گیرد.
سمیعی خاطرنشان کرد: با توجه به سابقه تاریخی مردم انزلی در زمینه ماهیگیری و همچنین عجین شدن آن با فرهنگ و زندگی شهروندان این شهر بندری، استقبال خوبی از این برنامه مفرح شده است.
وی همچنین اظهار کرد: به کوچک ترین و مسن ترین شرکت کنندگان نیز جوایزی تعلق گرفته و کلیه جوایز و قرعه کشی ها درشب اول ویژه برنامه های جشنواره گل دهی لاله های تالابی درمحل طرح سالم سازی دریای شهرداری اهداء می شود.
تالاب بین المللی، بندرگاه، کاخ موزه، موج شکن، برج ساعت و لاله های تالابی از جمله جاذبه های گردشگری بندرانزلی بوده و برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری می تواند به عنوان فرصت مناسبی برای رشد و ارتقاء فرهنگ و هنر این شهرستان تلقی شود که باید از آن برای فرهنگسازی، احترام به حقوق یکدیگر، حفاظت از محیط زیست و توسعه اجتماعی استفاده کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۵ مرداد ۱۳۹۵

خیلی مسابقات خوبی هست به نظرم

دور قبلش که به ما خیلی خوش گذشت

ممنون از شما و تمامی برگذارکنندگان و مخصوصا اهالی این مناطق

پاسخ