موج جدید انزلی کلاب

  • 5 سال پیش
  • ۳ ديدگاه

zzz anzaliclub01

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم! ……… موجیم که آسودگی ما عدم ماست

با سلام و احترام خدمت همراهان همیشگی انزلی کلاب، همانطور که شاهد تغییراتی گسترده در قالب اصلی سایت انزلی کلاب هستید باید خدمت شما عرض کنیم، موج جدید انزلی کلاب در راه است و به زودی سطح فعالیتهای این تارنمای خبری- تحلیلی گسترش خواهد یافت.
یک سال  و نیم از فعالیت انزلی کلاب میگذرد و در نظر داریم در آینده ی نزدیک گامهایی بزرگتر برای ارتقاء سطح پوشش رسانه ای در بندرانزلی برداریم. یکی از دلایل تغییرات اساسی در قالب سایت انزلی کلاب فراهم کردن بستری مناسب بود تا علاوه بر پوشش اخبار بندر انزلی در سایر رسانه ها، بتوانیم بیشتر مطالب و مقالات را به صورت اختصاصی از شهرمان تهیه و ارائه دهیم.

مطمئنا قالب جدید با ایراداتی نیز مواجه است که از شما نیز خواهشمندیم با گوشزد کردن آنها ما را در بهبود و رفع مشکلات یاری نمائید، ضمن آنکه تیم فنی انزلی کلاب در حال مشغول تکمیل قالب سایت میباشد.
یاد آور میشویم رادیو انزلی  نیز که قول آن را در گذشته داده بودیم در راه است و در این مسیر بزرگانی ما را یاری میدهند که ما را به موفقیت این رسانه جدید در بندرانزلی دلگرم میکند. پس منتظر راه اندازی رسمی رادیو انزلی باشید که چون باد گیله وا بر فلات سبز انزلی وزیدن خواهد گرفت.
با این نگاه از همه هنرمندان، تحلیلگران، صاحب نظران و مشاهیر شهر انزلی برای هر چه پربار تر شدن مطالب و اقدامات سایت دعوت به عمل می آوریم، امید است بتوانیم گامی موثر در زمینه توسعه و بهبود وضعیت شهرمان برداریم.

انزلی کلاب تریبون همه اهالی بندر انزلی 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوون این شهر

۲۰ شهریور ۱۳۹۲

ان شا الله همیشه موفق باشید

پاسخ

۲۰ شهریور ۱۳۹۲

سلام

در راه اعتلای نام انزلی پیروز باشید و سربلند

پاسخ

ali

۲۰ شهریور ۱۳۹۲

موفق باشید

پاسخ