تیم بسکتبال موج انزلی

تیم بسکتبال موج انزلی

به گزارش انزلی کلاب ، تیم بسکتبال موج بندرانزلی در سومین هفته از سری مسابقات لیگ برتر بسکنبال استان گیلان در سالن شهید انصاری بندرانزلی به مصاف تیم بسکتبال شهرداری لاهیجان رفت .

بر پایه این گزارش ، در پایان این دیدار نزدیک و مهیج ، تیم بسکتبال موج بندرانزلی موفق شد با نتیجه ۶۹ بر ۶۷ تیم شهرداری لاهیجان را شکست دهد .
موج بندرانزلی در نخستین دیدار خود ، تیم شهرداری لشت نشا را با نتیجه ۸۵ بر ۴۷ در سالن شهید انصاری شهرستان انزلی شکست داده بود .
این تیم همچنین در دومین بازی خود و در دیداری خارج از خانه ، موفق شده بود با نتیجه ۷۱ بر ۶۳ تیم ستارگان صومعه سرا را شکست دهد .
به این ترتیب با توجه به مسابقات برگزار شده، تیم بسکتبال موج بندرانزلی با کسب شش امتیاز و تفاضل گل بهتر، در صدر این رقابت های لیگ برتر گیلان، قرار گرفت و تیم نوآوران گلبند رشت با کسب شش امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم ایستاد.
رامین قربانیان ، مربی تیم بسکتبال موج بندرانزلی است و سروش یونسی سرپرستی این تیم را بر عهده دارد .
گفتنی است تیم بسکتبال موج بندرانزلی در هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال استان گیلان ، ساعت ۰۰ : ۱۷ روز چهارشنبه هفته آینده در سالن شهید انصاری بندرانزلی به دیدار تیم نظام مهندسی رشت می رود .
در رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان، هشت تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند .

تهیه و تنظیم : کاوه چلمبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *