با توجه به گذشت چند ماه از انتخابات مجلس، پیگیر اخباری مرتبط با نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی  شدیم. ادامه مطلب …
با توجه به حضور در عصر رسانه و با توجه به سرعت پیشرفت رسانه ها و گسترش روزافزون تکنولوژی حد اقل انتظار ما از مسئولین شهرمان، داشتن یک پایگاه اینترنتی جهت ارتباط بهتر و آسان تر با مردم است.
داشتن یک سایت اینترنتی حداقل باعث اطلاع رسانی از خدمات یک مسئول خواهد بود و شاید در مراحل بعدی با برنامه ریزی مناسب بتواند زمینه ساز ارتباط عمیق تر با اهالی بندر انزلی باشد و به محبوبیت یک نماینده و یک فرد منتخب کمک شایانی خواهد کرد.
جستجوی ما باعث شد متوجه شویم باید به زودی منتظر راه اندازی سایت نماینده شهرمان هم باشیم. پس فرصت را غنیمت شمرده و آرزو میکنیم این سایت بسیار جامع پر محتوی، به روز و با پاسخگویی بیانگر شعاری باشد که قبل از انتخابات در سایت مسئول دفتر ارتباط مردمی مهندس حسن خسته بند توسط جناب جواد نقیب بودیم باشد.
فردای روشن انزلی شعار همان سایتی است که دیگر فعالیتی ندارد

اما با مراجعه به آدرس اینترنتی زیر با شعار: به زودی می آییم مواجه میشویم و ما نیز آرزو میکنیم هر چه سریعتر و دست پر بیایید.

www.khastehband.ir

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

۲۸ مرداد ۱۳۹۱

ایشون فقط دم انتخابات دیده شدن،الان در حال جمع آوری هستن! خدا شاهده!

پاسخ

m.d

۲۸ مرداد ۱۳۹۱

مقصر خودمونیم

پاسخ

۲۸ مرداد ۱۳۹۱

فقط سیاست نیست که!!
از پل نیمه کاره انزلی چه خبر؟
از بازار ماهی فروشان چه خبر؟
و هزاران علامت سوال های دیگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

Shahin

shahin-anzaliclub پاسخ در تاريخ شهریور ۱ام, ۱۳۹۱ ۲۲:۱۶:

مهران عزیز، به زودی همه این موارد رو پیگیری خواهیم کرد در این راه شما عزیزان نیز باید به رشد و بهتر شدن این سایت کمک کنید.

۲۸ مرداد ۱۳۹۱

آقای خسته بند یه فکری به حال این انزلی بکن. چرا روز به روز انزلی داره کوچکتر می شه؟

پاسخ