82257303-710720161

سرهنگ پاسدار هرمز عشقی روز چهارشنبه درمراسم قرائت پیام مهر به مناسبت هفته ناجا در دبیرستان دخترانه امام علی(ع) بندرانزلی اظهار کرد:پلیس همواره ماموریت های گسترده و پیچیده ای را دردستور کار خود دارد .
وی امنیت را یکی از نیازهای اصلی و اساسی بشر دانست و افزود:با وجود امنیت، جامعه در آسایش به سر برده وعلاوه بر تحصیل فرزندان این مرز و بوم درسایه آرامش، خلاقیت ها و استعداد هایشان نیز شکوفا می شود.
سرهنگ عشقی با اشاره به شعار ناجا با عنوان همه با هم برای امنیت و آرامش اشاره و تاکید کرد:این شعار تکلیف و وظیفه همگان را درخصوص تامین و حفظ امنیت و آرامش درجامعه مشخص کرده است .
وی با تاکید براینکه تامین امنیت توسط پلیس به پشتوانه کمک و همکاری مردم صورت می گیرد افزود:امروز نیروی انتظامی افتخار دارد که درکنار مردم، با مردم و درمیان مردم برای تحقق فضای امن و امنیت تلاش کرده و همواره از هیچ کوششی دریغ نکرده است.
سرهنگ عشقی با اشاره به هوشیاری دستگاه های امنیتی در مواجهه با توطئه های گوناگون دشمنان تصریح کرد:امروز خطرات زیادی جامعه اسلامی را تهدید می کند و ایجاد ناامنی دراطراف کشور یکی از توطئه های آمریکای جهانخوار برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
وی با اشاره به تلاش دشمنان برای منحرف کردن جوانان میهن اسلامی به سمت انواع مواد مخدر به عنوان سوغات غرب گفت:متاسفانه فضای مجازی فضای امنی برای جوانان ما نیست و دانش آموزان و جوانان باید دراستفاده از فضاهای مجازی، نهایت هوشیاری و بصیرت درخصوص استفاده صحیح از آن را بکار بندند.
همزمان با مدارس سراسر کشور پیام مهر ۹۵ فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان نیز دردبیرستان دخترانه امام علی (ع) بندرانزلی قرائت شد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *