Ronayi-az-logo-e-jashnvare-bandar-dar-meh-1393.02.21

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دبیرخانه دومین جشنواره تصویرسازی “بندر در مه” از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۲۵ تیرماه جاری خبر داد.

این دبیرخانه با بیان اینکه علی رغم پایان یافتن مهلت پذیرش آثار علاقمندان به حضور در این جشنواره، به دلیل استقبال قابل توجه هنرمندان تصویرگر از بخش مسابقه دومین دوره جشنواره بندر در مه، زمان مربوط به ارسال آثار تا پایان  ۲۵ تیرماه ۱۳۹۳ تمدید شد.

این گزارش با اعلام اینکه “دومین جشنواره تصویرسازی بندر در مه” با موضوع “مهاجرت” از سوی گروه هنر انزلی و با مشارکت سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور گرامیداشت یاد “استاد جلیل ضیاء پور” پدر نقاشی مدرن ایران و حمایت از استعدادهای جدید در عرصه تصویرسازی کشور در زادگاهش برگزار می شود.

علاقمندان می توانند آثار خود را با تکنیک و مواد آزاد، در اندازه های حداکثر ۲۰ در ۳۰ سانتی متری و تا تعداد ۵ اثر، از طریق ثبت نام در وب سایت رسمی جشنواره به آدرسwww.theportinfog.ir ارسال کنند.

گفتنی است آخرین مهلت ارسال آثار ۲۵ تیرماه ۱۳۹۳، اعلام اسامی برگزیدگان مرحله نخست (۳۰ اثر برگزیده) ۷ مرداد ماه ۹۳ و تاریخ اعلام ۳ برگزیده نهایی نیز اول شهریور ماه سال جاری می باشد و نمایشگاه آثار برگزیده نیز به مدت یک هفته از ۷ شهریور ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

دبیرخانه جشنواره: گیلان، جاده رشت-انزلی، منطقه آزاد انزلی، مجتمع تجاری کاسپین، غرفه ۱۷۳، کدپستی ۴۳۱۳۱۵۱۱۴۱

شماره تماس با دبیرخانه: ۰۱۸۱۳۲۰۰۰۴۹

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *