photo_2016-08-01_19-35-37

دستیار جوان سازمان منطقه آزاد انزلی در گفتگویی اختصاصی با انزلی کلاب عنوان کرد: اندیشه موجود در مدیریت منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی اندیشه ای جوان گرا ست لذا با وجود این امتیاز، جوانان می توانند در همه عرصه های مرتبط با سازمان منطقه آزاد انزلی با نگاه حمایتی که از سوی ریاست سازمان وجود دارد ،نقش آفرینی کنند
سید ارمیا مهدوی افزود : منطقه آزاد انزلی یک فرصت استثنایی برای جوانان گیلانی ست ، بنابراین امتیازاتی مانند : معافیتهای مالیاتی ، بخشودگی سود و عوارض گمرکی ، عدم وجود تشریفات زاید ارزی ، اداری و مقررات دست و پاگیر و همچنین سهولت و تسریع در فرآیندهای صادرات و واردات را نباید دست کم گرفت ، این منطقه به زودی مرکز اصلی دادوستد کالای راهبردی کشورهای حوزه دریای خزر خواهد بود در این راستا فرصت های ایجاد شده و اهداف پیش بینی شده و همینطور سازکار های لازم جهت رسیدن به مقصود میتواند با حضور ملموس جوانان اتفاق بیافتد طبیعتاً توسعه ای که بر محور اشتغال زایی و صادرات باشد نقش پر رنگ جوانان محدوده منطقه و گیلان را در بر خواهد داشت.
مشاور جوان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اهمیت کسب مهارت و لزوم یادگیری حرفه ای رشته های مورد نیاز برای جوانان محدوده منطقه آزاد انزلی گفت : آموزش مهارت های فنی و تخصصی جوانان محدوده منطقه آزاد انزلی توسط نهادهای ذی ربط از برنامه های در حال اجرا سازمان منطقه آزاد انزلی است
وی گفت : با توجه به هماهنگی ها و تفاهم نامه های صورت گرفته مابین سازمان منطقه آزاد ومرکز آموزش فنی حرفه ای مستقر در شهرک صنعتی شماره یک این منطقه و با نگاه حمایتی دکتر مسرور ، طی یک فراخوانی که از ۱۰ مرداد ماه جاری اعلام گردید همه علاقه مندان (فعلاً جوانان محدوده منطقه آزاد انزلی ) می توانند به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای با گذراندن دوره های آموزشی که بالغ بر ۴۰ رشته کاربردی می باشد مدرک معتبر را کسب کنند.
مشاور و دستیار جوان سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به راه اندازی لینک ارتباطی مجازی با حوزه مشاور جوان سازمان گفت: یکی از انتقادات به حقی که در حوزه عدم ارتباط الکترونیکی جوانان با سازمان منطقه آزاد انزلی وجود داشت و توسط رسانه انزلی کلاب هم در فضای مجازی منعکس شده بود ناظر بر نبود ارتباط جوانان در سایت رسمی سازمان منطقه آزاد انزلی بود که الحمدالله با موافقت ریاست سازمان و تدابیر صورت گرفته در بخش ” خدمات الکترونیک ” سایت رسمی منطقه آزاد انزلی این امکان برای تمامی جوانان ایجاد شده که موضوعات و پیشنهادات خود را در آنجا مطرح و پیگیری کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

دکتر هوشیار فرد

۱۱ مرداد ۱۳۹۵

امیدواریم با تلاش مسئولین محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی که به تصویب هیات وزیران رسیده با تفییراتی روستاهای غرب شهرستان انزلی را نیز در برگیرد.

پاسخ

دکتر هوشیار فرد

۱۱ مرداد ۱۳۹۵

متاسفانه باید اذعان داشت که در حال حاضر سهم مناطق آزاد از واردات بیشتر از صادرات است که این محل اشکال است.بنظر بنده نتوانسته ایم به اهداف مورد انتظاردر منطقه آزاد اقتصادی انزلی برسیم.توسعه، سرمایه گذاری و اشتغالزایی از اولویت های کشور است و لذا انتظار ما مردم از مدیران اجرایی کشور این است که با گسترش محدوده مصوب منطقه آزاد انزلی موانع و مشکلات پیش روی تولید و سرمایه گذاری بخش خصوصی را در استان و شهرستان مرتفع سازند. با تشکر

پاسخ

امیرحسام

۱۱ مرداد ۱۳۹۵

سید ارمیا, رزومه جنابعالی در سایت های مختلف گیلان موجوده, شخصی که بزرگترین فعالیتش حضور در انجمن فلانه دانشگاه غیر انتفاعیه فلان بوده,, به واسطه حضور در ستاد اقای روحانی پست مشاور جوان میگیره, یعنی به قول معروف یه نونی به همین دلیل بهش پاس میدن.
منطقه ازاد فقط به درده فعالین رده بالای ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری میخوره, چه دوره قبل و چه الان,, وگرنه چندتا جوان با تحصیلا بسیار بالا و رزومه علمی و اجرایی میخوای معرفی کنم در انزلی که شما جاشونو پر کردی.

پاسخ

محمد

۱۱ مرداد ۱۳۹۵

شما باسید عیسی مهدوی فرماندار رشت چه نسبتی دارید؟

پاسخ

مهدی

۱۱ مرداد ۱۳۹۵

آرمیای عزیز! اگر مثل من بودی و با ۳۲ سال و مدرک کارشناسی ارشد چندین سال به دنبال کار باشی و نه خبری از کار باشه نه ازدواج دیگر و با این بیکاری خسته و افسرده از ناملایمات روزگارچه می کردی ؟ خودم بچه بندرانزلی هستم ولی ذره ای از این موهبت و موقعیت چیزی ارزانی ام نشده . نمی دانم اگر با رانت و فامیل بازی یا حزب بازی به این منصب رسیدی که تو و مسببان را به خداوند منتقم واگذار می کنم .

پاسخ