منطقه آزاد انزلی غرق نور و شادی شد

  • 5 سال پیش
  • بدون ديدگاه

emam-e-zaman

همزمان با میلاد امام زمان(عج)_ منطقه آزاد انزلی غرق نور و شادی شد
به گزارش انزلی کلاب، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد همزمان با جشنهای میلاد منجی عالم بشریت، این منطقه غرق نور و شادی شد.
بنابراین گزارش این منطقه با برنامه های متعدد فرهنگی هنری هزارو صد و هشتاد و سومین سالگرد ولادت امام زمان(عج) را گرامی داشت. برپایی جشن های ولادت در سه روستای لیجارکی،گلشن و چپرپرد واقع در محدوده منطقه، برپایی ایستگاه های صلواتی، توزیع بروشورهای یاد ایام به نام ظهور موعود، برگزاری دوره آموزشی مهدویت برای معاونین و مدیران سازمان، اجرای تبلیغات محیطی تبریک عید نیمه شعبان، برگزاری جشن ولادت برای پرسنل سازمان و نورافشانی آسمان منطقه از جمله برنامه های اجراء شده از سوی سازمان در این ایام
می باشد.
گفتنی است جشن های نیمه شعبان از سوی شورای اسلامی،دهیاری و هیأت های مذهبی روستاهای منطقه و با همکاری این سازمان برگزار شد که مولودی خوانی، اجرای نمایش با حضور بازیگران صداوسیما، موسیقی سنتی محلی، برگزاری مسابقه حضوری و نورافشانی از بخش های مختلف آن بود که با استقبال گسترده مردم و گردشگران مواجه شد.
منطقه آزاد انزلی با مساحت ۳۲۰۰ هکتار بعد از تعیین محدوده و اعضای هیأت مدیره در سال ۸۴ شروع به کار نموده که دارای ۱۵ روستای با جمعیتی در حدود ۱۶ هزار می باشد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *