پوستر نمایشگاه

 

           به گزارش انزلی کلاب به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی این منطقه در نخستین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران در بصره حضور می یابد.

نخستین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران با همکاری استانداری خوزستان و بصره و با حضور مناطق آزاد کشوراز۲۷ الی ۳۰ دی ماه جاری برابر با ۱۶ الی ۱۹ ژانویه در مرکز نمایشگاهی بین المللی شهر بصره در کشور عراق برگزار می شود.

بنابر این گزارش معرفی توانمندیها و ظرفیتهای مناطق آزاد ایران در حوزه‌های مختلف و ارائه فرصت‌های سرمایه گذاری در این مناطق، توسعه مبادلات دوجانبه و امکان سنجی گسترش مبادلات تجاری و صنعتی در حوزه های متنوع از جمله مهمترین دلایل برگزاری نمایشگاه فوق را شامل می شود.

لوح فشرده چند رسانه‌ای پنج زبانه(انگلیسی،عربی،روسی،آلمانی،فارسی)مشتمل بر قانون و مقررات منطقه آزاد انزلی، قوانین ثبت شرکت، فعالیت اقتصادی، سرمایه گذاری و تولیدی شرکت‌های داخلی و خارجی؛ بروشور‌های معرفی منطقه آزاد انزلی به زبان های انگلیسی،عربی و فارسی، نقشه معرفی کریدور شمال-جنوب از جمله اقلام تبلیغاتی منطقه آزاد انزلی را تشکیل می دهند.

نمونه محصولات صادراتی صنایع تولیدی مستقر در محدوده منطقه و بسته های تبلیغاتی اطلاع رسانی فعالین اقتصادی منطقه در نخستین نمایشگاه توانمندیهای ایران در بصره به بازدیدکنندگان معرفی می شود.

منطقه آزاد انزلی ۱۰۰ فرصت سرمایه گذاری منطقه، کتاب گردشگری استان گیلان و کتابچه گردشگری منطقه آزاد انزلی، نقشه مسیرهای توریستی استان و محصولات مختلف صنایع دستی منطقه در نخستین نمایشگاه توانمندیهای مناطق آزاد ایران در عراق عرضه می گردد.

           گفتنی است منطقه آزاد انزلی در راستای معرفی ظرفیت ها و توانمندیهای خود در نمایشگاه های داخلی و خارجی، در سال جاری در نمایشگاه های بین المللی ایران در کشورهای حاشیه دریای خزر و آسیای میانه من جمله نمایشگاه جمهوری داغستان کشور روسیه، تاجیکستان و نمایشگاه توانمندیهای مناطق آزاد ایران در تهران حضور پیدا کرد و توانمندیها و ظرفیتهای سرمایه گذاری خود را به سرمایه گذاران عرضه نمود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *