امام جمعه شهرستان بندر انزلی گفت: منطقه آزاد انزلی بهترین مزیت و امکان برای توسعه استان گیلان است. ادامه مطلب…

حجت الاسلام سید داود موسوی در دیدار با رئیس جدید هیئت مدیره و مدیر عامل منطقه آزاد انزلی اظهارداشت: وجود بندری بزرگ و درحال توسعه، گمرکاتی فعال، قرار گرفتن در مسیر تجاری بین المللی نوستراک، شهرک صنعتی پویا، توانمندیهای متعدد در عرصه گردشگری و نیروی انسانی متخصص فراوان از مهمترین مزایای شهرستان بندرانزلی در عرصه های تجاری و صنعتی است.

وی عنوان کرد: حضور منطقه آزاد انزلی در این محدوده تکمیل کننده توسعه منطقه و کشور است.

امام جمعه بندر انزلی ضمن خیر مقدم به مدیر عامل جدید این منطقه گفت: با توجه به تجربیات موفق مدیریتی سعید رحیمی در مناطق آزاد ایران و اقدامات تاثیرگذار و خدمات ارزنده در مناطق آزاد قشم و چابهار، با گسترش فضای همدلی میان تمامی مسئولان شاهد رشد و توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغالزایی پایدار در سطح شهرستان و استان خواهیم بود موضوعی که به خدمات رسانی بهینه به مردم ولایتمدار این خطه منجر می شود.

وی در ادامه با اعلام اینکه نهایت حمایت و همکاری خود را با هدف پیشبرد اهداف بلند منطقه آزاد انزلی بکار خواهم گرفت، افزود: بهره گیری از تمامی ظرفیتها، توانمندیهای مادی و معنوی منطقه و استان سریعترین راه برای رسیدن به اهداف ایجابی ایجاد این منطقه که همان جذب سرمایه گذار و توسعه اشتغال مولد است.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این دیدار بهره گیری از بیانات نماینده ولی فقیه در شهرستان در رابطه با مسائل این منطقه و ارائه گزارش و نظرات خود در زمینه فرصتها و توانائیهایی منطقه آزاد انزلی برای منطقه و استان را از مهمترین دلایل برگزاری این نشست اعلام کرد.

سعید رحیمی با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی خود را نسبت به توسعه همه جانبه منطقه، استان و کشور متعهد می داند، افزود: مهمترین وظیفه در دهه چهارم انقلاب اسلامی تلاش و همت مضاعف در عرصه توسعه اقتصادی ایران اسلامی است و در این میان منطقه آزاد انزلی برای خود نقش و تعهد ویژه ای برای دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی قائل است.

وی تصریح کرد: منطقه آزاد انزلی در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی با تلاشی گسترده تر از گذشته در مسیر بهره گیری از ظرفیتهای منطقه و استان با هدف اجرایی کردن ظرفیتهای قانونی خود گام برمی دارد و در این راه دست تمامی مسئولان را به گرمی می فشارد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *