001

منبعی آگاه در گفتگو با انزلی کلاب گفت: منزل اختلاسگر ۳ هزار میلیاردی (سه تریلیون تومان) در بندرانزلی توقیف شده و به زودی قیمت گذاری می شود.
این منبع آگاه خاطر نشان کرد: ۴۰ واحد مسکونی از اختلاسگر بزرگ به ارزش ۴۳۲ میلیارد تومان شناسایی شده است که ۳۹ واحد در تهران و یک واحد نیز در بندرانزلی قرار دارد و بعد از قیمت گذاری فروخته خواهد شد.
گفتنی است این ماجرا در آغازین روزهای داغ شهریور ماه ۹۰ شروع شد و نقل محافل خبری شد که نه تنها مسئولان بلکه همه شهروندان ایرانی در یک شوک بزرگ فرو برد؛ خبر کشف اختلاس سه هزار میلیاردی توسط یک شرکت با همکاری چندین بانک دولتی سریعا در تمام رسانه های دنیا منعکس شد.

003

اما خبر وقتی وارد استان گیلان شد که اعلام گردید وی مالک باشگاه داماش است و در فوتبال و سرنوشت فوتبالیست های گیلانی نقش به سزایی دارد و پس از دستگیری مالک این باشگاه، اموال و دارایی‌های باشگاه داماش رشت نیز در آستانه توقیف قرار گرفت و حتی کلیه حساب های مالی این باشگاه مسدود شد و به نوعی نام باشگاه داماش با بزرگترین پرونده اختلاس ایران گره خورد و اکثر کارشناسان ورزشی نیز دلیل سقوط داماش به دسته یک را همین موضوع می دانند.

002

شهر انزلی نیز از ترکش های اختلاسگر ۳٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ در امان نماند و چند روز پیش نام یک منزل مسکونی از این فرد در شهرستان انزلی توجه سایت ها و رسانه های خبری را به خود جلب کرد و خبرنگار انزلی کلاب را بر آن داشت که پیگیر این ماجرا باشد.
بعد از پیگیری ها مکرر از مقامات شهری و توجه به حساسیت موضوع تنها جوابی به انزلی کلاب داده شد که در رسانه ملی منتشر کرد و تنها گفتند که منزل اختلاسگر ۳ هزار میلیاردی در انزلی شناسایی و بعد از قیمت گذاری فروخته خواهد شد و هیچ اطلاعی در خصوص مکان دقیق این منزل در انزلی و قیمت خانه منتشر نشد.

عکس خانه تزئینی است
منبع : انزلی کلاب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

آبای بندر

۲۱ آبان ۱۳۹۳

لطفا mail انزلی کلاب رو برام mail کنید

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ آبان ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶:

info@anzaliclub.ir

majid

majid

۲۱ آبان ۱۳۹۳

دیشب خبرشو تو ۲۰:۳۰ شنیدم خندم گرفت.
آخه چرا تو هر اتفاقی تو مملکت .چه خوب و چه بد یه اسمی از انزلی هست؟ :-D

پاسخ

guilak

گیلک

۲۱ آبان ۱۳۹۳

شنیدم که رکورد این آقا را با اختلاف زیاد زدند.احتمالا ایشون دله دزدی بیش نبودند.

پاسخ

میلاد

۲۱ آبان ۱۳۹۳

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: ۳۹ واحد مسکونی در تهران و یک منزل مسکونی در بندر انزلی متعلق به امیر منصور آریا هنوز ارزش گذاری نشده است که حدود ۲۱۱۰ میلیارد و ۴۸۷ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال براورد می شود!

پاسخ

3eyedAli

۲۱ آبان ۱۳۹۳

آدرس خونه رو بنویسید تا برم ببینم شاید خوشم اومد خریدمش :laugh: :laugh: :laugh:

پاسخ

سارا

۲۱ آبان ۱۳۹۳

رکوردشو زدن خبر ندارید
امیرمنصور اریا!!! اگر خرده ریزه نبود که گیر نمیافتاد

پاسخ