82198910-70957273[1]

بازیکن تیم ملی والیبال نشسته کشورمان حضور بازیکنان تیمش را در رقابت های پاراالمپیک ۲۰۱۶برزیل برای کسب مدال طلای این رقابت ها عنوان کرد.
میثم علیپور شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم بدرقه اش برای اعزام به رقابتهای پاراالمپیک ۲۰۱۶ریو در کشور برزیل گفت: بعد از دوسال تمرین مداوم و اردوهای طاقت فرسای ۱۰روزه تمام تلاشمان فقط کسب عنوان قهرمانی و مدال طلای پاراالمپیک است.
وی با اشاره به اعزام تیم ملی درتاریخ دهم شهریور به کشور برزیل افزود:مراسم افتتاحیه این دوره از رقابتها درتاریخ ۱۸شهریور برگزار می شود و اولین رقیبمان هم تیم بوسنی است.
علیپور با اشاره به آمادگی کامل تیم ملی والیبال نشسته کشورمان یادآور شد : با توجه به آنالیز حریفانمان در این دوره از رقابتها تیم ملی بوسنی یکی از قدرتمند ترین تیم ها و به عنوان حریف قدر ماست اما ما درمقابل هیچ حریفی کم نمی آوریم.
وی با اشاره به جوان بودن تیم ملی والیبال نشسته با میانگین سنی ۲۵ سال اظهار امیدواری کرد: با کسب عنوان قهرمانی و مدال زرین طلای پاراالمپیک شادی را برای مردم ایران به ارمغان می آوریم.
تیم ملی والیبال نشسته کشورمان برای حضور درمسابقات پاراالمپیک ۲۰۱۶ریو دهم شهریور ماه عازم کشور برزیل شده و دراولین دیدارخود درتاریخ ۱۸شهریور باید به مصاف حریف قدرتمند خود تیم ملی بوسنی برود.
چهار بازیکن و یک مربی از استان گیلان صبح فردا برای حضور دراین مسابقات عازم تهران می شوند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *