در چهارچوب رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان عصر امروز تیمهای ملوان بندر انزلی و دلوار کشتی جنوب در زمین شیلات انزلی به مصاف هم رفتند که تیم ملوان موفق شد با گلهای پرناز مقرب زاد (۳ گل) ، سارا قمی و محبوبه یوسف پور هر کدام یک گل حریف را شکست دهد، تک گل بوشهریها توسط راضیه موسوی به ثمر رسید.

مریم ایراندوست سرمربی ملوان دقایقی پس از پایان بازی به گزارشگر انزلی کلاب گفت: فکر می کردیم پیروز میدان باشیم اما فکر نمی کردم تا این حد بتوانیم خوب ظاهر شویم، امروز تیم ملوان بسیار شاداب بازی کرد و می توان مدعی شد که چنین فوتبالی را از مردان کمتر دیده ایم. تیم خوب بوشهر نیز کاملا” دست و پا بسته شده بود و همانطور که ملاحضه کردید هر ۵ گل ملوان با حرکات ترکیبی و پاسکاریهای سریع به ثمر رسید.

ایراندوست در ادامه اظهار داشت: رقبای اصلی ملوان همین تیم بوشهر و شهرداری بم می باشند، تیم شهرداری بم از امکانات بسیار خوبی برخوردار است و اکثر بازیکنان این تیم ملی پوش هستند، هم اکنون نیز در اردوی صربستان به سر می برند، ما همه تلاشمان این است که از بم با امتیاز به انزلی برگردیم تا بتوانیم امیدوار به قهرمانی باشیم، البته یک بازی هم در انزلی با این تیم انجام خواهیم داد که می تواند سرنوشت قهرمان را مشخص کند، به شما این وعده را می دهم که بازی این دو تیم در سطح بازی تیمهای اروپایی باشد.

عکس و مصاحبه: سیمین سیار

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *