به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، از هفته یازدهم لیگ دسته یک کشور جام آزادگان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در خانه میزبان ماشین سازی تبریز بود که در پایان موفق شد با دو گل محمد پوررحمت اله و بابک مرادی سبز پوشان تبریزی را مغلوب کند.

صائب محبی از ملوان به دلیل تکل خشن روی پای بازیکن حریف با کارت قرمز داور روبرو شد و ملوانان دقایقی را ده نفره به بازی ادامه دادند.

از نکات قابل توجه این دیدار بستن بازوبند کاپیتانی قوهای سپید توسط مهیار زحمتکش بازیکن مکتب ملوان بود که در غیاب پژمان نوری وظیفه رهبری بازیکنان در زمین به عهده این جوان با اخلاق انزلیچی بود.

در ادامه گزارش تصویری این دیدار که توسط حسام حسینی تهیه شده است را مشاهده خواهید نمود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سیاوش

۱۰ آبان ۱۳۹۶

رنگ امید گویی دیگر، آذرخشی است که می آید و می رود فقط لحظه ای بر آسمان تیرگون روشنایی داردو بس و دیگر هیچ، رنگ سفید در انبوه گسترده تیرگی به آرامی محو می گردد و من بی آنکه حرکتی کرده باشم در حجمه تنهایی و تاریکی شاهد از میان رفتن آن هستم.
آقایان پیشنهاد می کنم بستری فراهم گردد تا نمایندگان تماشاگران ، مدیران و کادر فنی باشگاه ملوان و همچنینی نیروی محترم دریایی انزلی در ارتباط با شرایط فعلی تیم گردهمایی داشته و با هم در حل مسائل تیم بکوشند . پل ارتباطی تماشاگران و هواداران ملوان با کادر مدیریت وفنی در این مقطع زمانی شاید بسیار کار آمد باشد. از مسئولانی که امکان برقراری این لابی را دارند تقاضا دارم نهایت کوشش خویش را بکار گیرند .شاید این آخرین فرصت برای ساماندهی وضعیت اکنون تیم گردد.

پاسخ