DSC_0138

تیمهای فوتبال ملوان بندر انزلی و فولاد خوزستان در هفته بیست وششم لیگ برتر در یک دیدار زیبا و تماشاگر پسند به تساوی ۲-۲ رسیدند.

گلهای ملوان در این دیدار را پژمان نوری با یک ضربه کاشته زیبا و جلال رافخایی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند.

تا قبل از دقیقه ۹۴ هواداران خوشحال بودند و به شدت تیم ملوان را تشویق می کردند و  همه از بازی بسیار خوب سفید پوشان راضی بودند اما ناگهان در بین شلوغی محوطه جریمه توپ به تور دروازه ملوان چسبید و گویی آب سردی بر پیکره ملوانیها ریخته باشند و آنها مات و مبهوت ماندند، شاید این آخرین ضربه به توپ بود و شاید اگر ضربه ای از سوی ملوانان به آن توپ وارد می شد داور دم سرد خود را در سوتش می دمید و طلسم فولاد شکسته میشد، اما اینگونه نشد تا طلسم فولادیِ فولاد همچنان ادامه داشته باشد.

تیمی که ۱۷ هفته نباخته بود اسیر پاسکاریهای متعدد بازیکنان ملوان شد و بعد از اینکه ملوان از فولاد پیش افتاد هیچ استرسی روی سکوها حس نمی شد و بازی روان ملوانان به هواداران آرامش می داد. قوهای سپید موقعیتهای زیادی خلق کردند که باز هم بدشانسی بلندترین مانع برای جهش آنها بود.

بازی به پایان رسید و به اتاق کنفرانس رفتیم، حسین فرکی آمد و از بازی خوب ملوان گفت و از بدست آوردن یک امتیاز ابراز رضایت کرد.

DSC_0302

اما نوبت به محمد احمد زاده رسید، او با لبخند وارد شد، سلام گفت و به مجموعه فولاد برای بدست آوردن این یک امتیاز تبریک گفت، این در حالی بود که عده ای منتظر بودند تا ممی را به چالش بکشند و از او انتقاد کنند، اما تیرشان به سنگ خورد و محمد احمدزاده در میان تعجب همگان اعلام کرد با توجه به شرایط موجود استعفا می دهد.

احمد زاده دلیل استعفای خود را کم لطفی و حاشیه سازی دوستانی که گویا پیش از او سکان داران ملوان بودند دانست و گفت ما انتقاد می کردیم آنها هم انتقاد می کنند و من فکر می کنم  یک مربی بهتر از من باید این مسئولیت را به عهده بگیرد.

احمدزاده دلیل دیگر خود برای استعفا را بدقولی مالکان باشگاه و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان عنوان کرد.

در پایان محمد احمدزاده به شدت به داوری معترض بود و اشتباهات داور را کاملا” تاثیر گذار در نتیجه بازی دانست و گفت: داوران به صورت کاملا” غیر عمدی مسیر زندگی حرفه ای انسانها را تغییر می دهند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۲۷ بهمن ۱۳۹۱

علت محرومیت تیم بانوان ملوان کشف شد

پاسخ