zzz-shora-01

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) از ساعت ۱۶:۱۵ امروز(جمعه) در استادیوم تختی بندرانزلی میزبان فولاد صدر نشین بود و در یک بازی کسل کننده ۳ امتیاز بازی را به فولاد واگذار نمود و با نتیجه دو بر یک از این تیم شکست خورد.

ملوان در این دیدار سه بازیکن خود،دغاغله،رافخایی،فشنگچی را به علت محروم و مصدوم بودن در اختیار نداشت و نبود آن ها در زمین حس میشد.

گل‌ها: مهدی نوری (۵۵) و لوسیانو پریرا (۷۷) برای فولاد – اسماعیل صمدی (۹۰+۲) برای ملوان.

فولاد از همان ابتدای بازی نشان داد که برای برد آمده است اما نمایش خوب کاپیتان زارع و یارانش در نیمه اول اجازه پیشروی به صدرنشینان لیگ برتر ایران را نداد و دو تیم برای استراحت و گوش دادن به توصیه های سرمربی های خود راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم فولاد روی یک ضربه شروع مجدد در پشت محوطه جریمه روی بدشانسی سرگی پاشنکو دروازه ملوانان را گشود، دقایقی بعد لوسیانو پریرا گل دوم فولاد را زد تا زنگ خطر سقوط در ورزشگاه انزلی به صدا در آید.

ملوان در وقت اضافه به آن چیزی که در ابتدای بازی  به دنبالش بود رسید اما چه فایده که گل اسماعیل صمدی برای ملوان همچون نوش دارو بعد از مرگ سهراب بود.

نکته امیدوار کننده و مثبت این دیدار اولین حضور محمد پور رحمت ا… بود، بازیکنی که در ابتدای فصل چند پیشنهاد مالی خوب داشت و به گفته کارشناسان آینده خوبی در انتظار اوست، پور رحمت ا… در این دیدار بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و کاپیتان مازیار زارع چند بار در جریان بازی برای او دست زد و او را تشویق کرد.

در پایان این دیدار وقتی همه بازیکنان زمین بازی را ترک کردند کاپیتان زارع  در وسط زمین ایستاد  و به نشانه شرمندگی دستهایش را روی سرش گذاشت و از هواداران ملوان به خاطر این شکست خانگی عذر خواهی کرد.

مدیرعامل باشگاه  ملوان دقایقی بعد از اتمام این دیار با یکی از هواداران این تیم درگیری لفظی پیدا کرد و در پاسخ به انتقادات او از سرمربی تیم حمایت کرد.

هواداران ملوان ۹۰ دقیقه تیم خود را تشویق کردند و تنها در دقایقی عده کمی از هواداران با شعار “دراگان گود بای” اعتراض خود را به سرمربی و مدیر عامل نشان دادند.

تهیه و تنظیم: علیرضا پور رجب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۵ مهر ۱۳۹۲

دیگه وقتشه درودگر و دار و دستش انزلی رو ترک کنن
من خودم حامی درودگر بودم ولی الان به این نتیجه رسیدم درودگر با تصمیم های غلط و روش دیکتاتوریش داره تیشه به ریشه ملوان میزنه

پاسخ

ali

۵ مهر ۱۳۹۲

آقای درودگر برو نزار با زور ببریمت

پاسخ