ملوان ۱-مس ۱ / گزارش بازی

  • 5 سال پیش
  • ۶ ديدگاه

DSC_0076

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر در روز جمعه ۱۱ اسفندماه در ورزشگاه تختی انزلی در مقابل مس کرمان با نتیجه مساوی ۱-۱ متوقف شد.

برای ملوان در این دیدار سرگی پاشنکو، سالارزاده، تامینی، معبودی، رمضانی، نوری، زارع، یوسف زاده، نزهتی، رافخایی و اولادی از ابتدا به میدان رفتند.

در همان ابتدای بازی و در دقیقه ۳ پاس بازیکنان مس به درون محوطه جریمه فرستاده شد و هادی تامینی به جای دفاع این توپ را با بفل پا برای کاظمی فرستاد و پاشنکو هم به بیرون از دروازه آمد و کاظمی به راحتی توانست از این فرصت و اشتباه تامینی استفاده کند و توپ را وارد دروازه ملوان کند.

اولین کارت زرد ملوان دقیقه ۶ به نزهتی تعلق گرفت که پشت محوطه جریمه مس توسط بازیکنان دفاع سرنگون شد و داور اعتقاد داشت که او تمارض کرده است.

دقیقه ۲۷ ضربه سر یوسف زاده درون محوطه جریمه به نزهتی رسید و ضربه ی او به توپ تا روی خط دروازه ی مس رفت اما گل نشد و داور اعلام آفساید کرد.

دقیقه ۳۲ سانتر یوسف زاده درون محوطه جریمه به رافخایی رسید که او با تکل و خطای سالاری پور متوقف شد و توسط  حسن اکرمی داور این بازی اعلام پنالتی شد و  در دقیقه ۳۳ رافخایی موفق شد از روی نقطه پنالتی گل تساوی ملوان را به ثمر رساند.

دومین کارت زرد ملوان هم در دقیقه ۳۷ به دلیل خطای اولادی روی خلیل زاده و اعتراضش در ادامه، به او تعلق گرفت.

دقیقه ۴۰ رافخایی صاحب موقعیت تک به تک شد که با تعلل او این موقعیت به راحتی از دست رفت.

دقیقه ۴۶ ضربه ی زیبای سعید یوسف زاده به سمت دروازه با واکنش میاتوویج راهی کرنر شد. سعید یوسف زاده تا زمانی که در زمین مسابقه بود بهترین و تاثیرگذارترین بازیکن میدان بود.

پس از ۱دقیقه وقت تلف شده بازی با نتیجه مساوی در نیمه اول به پایان رسید.

در دقیقه ۶۳ بادامکی به جای یوسف زاده به زمین مسابقه آمد که همان لحظه خطایی روی اولادی شکل گرفت و او به جای استفاده از این فرصت سریعا بازی را به جریان انداخت تا اعتراض بازیکن هم تیمی اش را شاهد باشد.

دقیقه ۷۰ بازی از میانه زمین توسط تامینی آغاز شد و ارسال او به نوری و سپس به نزهتی رسید که او جلوی دروازه توسط دفاع و دروازه بان مس متوقف شد و کمک داور این دیدار اعلام خطای پنالتی کرد. اما جلال رافخایی نتوانست دهمین گل این فصلش از روی نقطه ی پنالتی را به ثمر رساند و در شرایطی که دروازه بان هم در خلاف جهت توپ حرکت کرده بود او توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۷۵ ارسال عالی نوری درون محوطه جریمه از زیر پای نزهتی که روبروی دروازه ی مس بود رد شد تا باز هم موقعیت گل دیگری برای ملوان از دست برود.

دقیقه ۸۹ رافخایی تعویض شد و حیدری به جای او به زمین آمد.

دقیقه ۹۰ ضربه ی ایستگاهی بدست آمده برای ملوان با ضربه سر بادامکی از بالای دروازه به بیرون رفت تا بازی بعد از ۳دقیقه وقت اضافه با همان نتیجه مساوی به پایان برسد.

IMG_2985

تماشاگران ملوان بعد از شنیدن سوت پایان مسابقه “سرگی پاشنکو” دروازه بان خوب و متعصب ملوان را تشویق کردند…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Milad Adati

۱۱ اسفند ۱۳۹۱

امروز ملوان واقعا بد شانسی آورد ، معلوم نیست کِی این طلسم ملوان شکسته میشه ،
والا بلا آقای احمدزاده همه چیزش خوبه فقط این تعویضاش یکم رو اعصابه ، سعید یوسف زاده داشت عـــــالی بازی میکرد که به جاش بادامکی آورد تو زمین که از اون به بعد بازی خوابید . متاسفانه خط حمله ملوان اصلا خوب نیست ، نه تمام کننده داره نه یه مهاجم مطمئن و تکنیکی …
♥ سرگی عـــــــــــــــــــــــا لیه عـــــــــــــا لی ، یه دروازبان شجاع ♥ من که عاشقشم ♥

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸:

دروازه بان متعصب و با غیرت ملوان :heart:

Anzali Free Zone

Shahin

۱۱ اسفند ۱۳۹۱

واقعا پاشنکو عالیه، اگر کمی دفاع مستحکم تری داشته باشیم قفل محکمی به دروازه ملوان زدیم.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۱ اسفند ۱۳۹۱

گزارش هم مثل همیشه بسیار عالی و کامل بود دست مریزاد :rose:

پاسخ

a.n.z

۱۱ اسفند ۱۳۹۱

بدشانسی اوردیم ، ولی خدایا پنالتی را از ما نگیر آمین :-D

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱:

رافخایی تو این فصل تا حالا ۹تا گل از رو نقطه پنالتی زده، ببینیم میشه دهمی رو هم بزنه یا نه :-D