DSC_0443

تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و پیکان تهران از هفته سی و دوم لیگ برتر فوتبال کشور مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم فوتبال پیکان که امیدهای خود را برای بقا در لیگ برتر بسیار کمرنگ می دید، هیچ انگیزه ای برای گشودن دروازه ملوانان نداشت و بازیکنان این تیم ترجیح دادند تلاش خود را برای بسته نگه داشتن دروازه تیمشان به کار گیرند.

از سوی دیگر ملوانان نیز انگیزه ای برای به آب و آتش زدن نداشتند و حملات آنها قدرت کافی برای فرو پاشیدن دروازه پیکان را نداشت.

هواداران سکوی ۱۰ همچون بازیهای گذشته به احترام نام ملوان ۹۰ دقیقه ایستاده تیمشان را تشویق کردند و می توان گفت تنها گروه با انگیزه در استادیوم تختی بندر انزلی بودند.

در دقایق پایانی بازی عده کمی از هواداران به محمد احمد زاده بی احترامی کردند و بعد از سوت پایان بازی گزارشگر برنامه سکو دقیقا” به سمت همان هواداران خشمگین رفت تا سوژه دلخواه خود و همکارانش را شکار کند.

این گزارشگر، مجری همایش زنده یاد قایقران نیز بود و با تقدیر از بازیکنان اسبق ملوان که به رحمت خدا رفته اند به عنوان بازیکنان موفق این فصل شناخت خود از فوتبال انزلی را نشان داد.

البته بحث در مورد این برنامه و دست اندر کارانش تا زمانی که دوستان خوش صحبت در مجموعه ملوان مقابل دوربین این برنامه قرار می گیرند، کاسه داغ تر از آش شدن است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۴ فروردین ۱۳۹۲

واقعا باید به آقایون تبریک گفت، تیم امید رو هم به همین روز انداختن تیمی که نیم فصل اول قهرمان شد. :-/

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۴ فروردین ۱۳۹۲

کاش یکی از توپامون گل میشد… اولادی واقعا جای تشویق ویژه داشت، ۵شنبه که رفتم تمرین به خاطر مصدومیت فقط میدویید اما امروز باز از همه پر انرژی تر بود…

پاسخ