ملوان محتاج همدلی است

  • 5 سال پیش
  • يك ديدگاه

DSC_0076

مصاحبه بازیکنان علیه مدیران باشگاه ، جریمه شدن بازیکنان توسط مدیران ، جر و بحث هواداران با بازیکنان و بالعکس، اتفاقات خوبی برای ملوان نیست.
به نظر می رسد آن یک دلی که قوی سپید به آن شهره و راز موفقیت و بقای این تیم در طول ۴۸ سال گذشته بود ، کمرنگ شده است . با این اتفاقات فقط این تیم مردمی لطمه میخورد و فقط حسرت و افسوس برای عاشقان بی شمارش باقی می ماند .
مردم بندرانزلی با خون دل های زیاد این تیم را تا الان سر پا نگه داشته اند و برای آنها ملوان چیزی فراتر از یک تیم فوتبال است . در این شرایط چه کسی پاسخ گو است؟؟ بازیکن ملوان وقتی پا به زمین می گذارد استرس و اضطراب در چهره اش نمایان و آشکار است .

تیم در نیم فصل دوم تقویت نشد، سرمربی علیه مالک و مدیر عامل مصاحبه کرد، مدیر عامل مدام از رویای آسیایی ملوان در رسانه ها گفت، بازیکن به جای تمرکز بیشتر در تمرینات از بی پولی مصاحبه کرد، همه سکوهای سن سیروس در تشویق و حمایت تیم فعال نیستند.

پر واضح است در ناکامی قوی سپید در دور برگشت همه مقصرند از مالک و مدیر عامل و بازیکنان و کادر فنی و تماشاگر و من خبرنگار. اما این که در این شرایط حساس عوامل تیم به جان هم بیافتند و با مصاحبه های آن چنانی و صحبت های پشت پرده ، مقصر ناکامی را معرفی کنند، مشکلی را حل نمی کند که هیچ، بلکه با این کار بال های زخمی قوی سپید، خونین تر هم می شود.

حالا باید به فکر چاره بود تا این همدلی کمرنگ شده ، از بین نرود .برگزاری جلسات هم اندیشی یکی از راه های موثر در کمک به آینده ملوان و پر رنگ کردن همدلی لازم برای موفقیت تیم است که امیدواریم زودتر عملی شود.

کاوه چلمبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۴ اسفند ۱۳۹۱

کاوه جان مرسی، مطمئنا با همدلی هر گره ای گشاده خواهد شد.

پاسخ