ed62e882-b02a-43a1-8fd6-2feaa95e1cd2[1]

 

سخنگوی باشگاه ملوان گفت: در صورتی که شرایط منطقی و مساعد بود ما برای خرید امتیاز لیگ برتری باشگاه نفت اقدام خواهیم کرد.
محمود آذرگون در رابطه با احتمال خرید امتیاز باشگاه نفت توسط ملوان اظهار داشت: بعد از سقوط تیم ملوان از لیگ برتر جلسه ای را در هیات مدیره تشکیل ندادیم. اما تمام اعضای مدیریتی باشگاه به صورت شفاهی با یکدیگر به توافق رسیدند تا در صورت امکان تیم را به لیگ برتر بازگردانیم. به همین منظور قصدداریم اگر شرایط مساعد بود با امتیاز خرید باشگاه نفت از فرصت به وجود آمده استفاده کنیم.

وی افزود: مسعود رضاییان مدیرعامل باشگاه به عنوان نماینده ملوان روز چهارشنبه در جلسه توجیهی واگذاری نفت حاضر می شود و بعد از آن هیات مدیره را از شرایط خرید این باشگاه مطلع خواهد کرد. در صورتی که شرایط منطقی و مساعد بود ما برای خرید امتیاز لیگ برتری باشگاه نفت اقدام خواهیم کرد.

سخنگوی باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که ملوان با وجود مشکلات مالی چطور می خواهد امتیاز باشگاه نفت را خریداری کند، تصریح کرد: این مسایل بعد از اینکه نماینده باشگاه در جلسه توجیهی شرکت کرد بررسی خواهد شد. فعلا تنها قصدمان این است در صورتی که امکانش باشد برای بازگشت ملوان به لیگ برتر سریعا اقدام کنیم.

آذرگون در پایان افزود: امیدواریم بعد از اتفاق تلخی که چند روز قبل برای ملوان رخ داد بتوانیم با این کار مردم انزلی را خوشحال نماییم. هیات مدیره باشگاه تمام تلاش خود را برای خوشحالی مردم انجام می دهد. البته از الان نمی توانم قولی برای خرید امتیاز نفت به هواداران بدهم. / کاپ

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۴ خرداد ۱۳۹۵

بچه های خوب سایت شهر ما .خودتان چقدر باور دارید .وقتی در صد باوری همه صفر است . چرا زمان موفقیت ملوان را همانند گذشته ها وبا اشتباهات مکرر هدر می دهیم .ای کاش تلاش نمائیم همه باهم بدنبال راه حل های مفید وسازنده ای باشیم که بتوانیم امید را به همه باز گردانیم. راه حلهای که رمز های موفقیت بسیاری از باشگاه ها بزرگ ونامی .خارجی وداخلی کشورمان می باشد ویا حداقل توانسته اند تا حدودی با آرامش واندک نمودن مشکلات راه یشرفت را دنبال نمایند .مشکلاتی همچون جذب مربی ویا حتی جذب یک بازیکن مورد نیاز که می تواند ملوان را به قهرمانی نزدیک نماید ولی برعکس آن مشکل درپوست وگوشت باشگاه ملوان می نشیند وملوان را به این روزها گرفتار می نماید .. .در جذب یک مربی ویا یک بازیکن عاجز است .ولی باشگاه با یکی دوسال سابقه مثل خونه بخونه در یک فصل با حمایت هوادارانی که ۹۹ درصد رمز موفقیت اش ایجادفروشگاه های زنجیره ای بنام خونه بخونه ویا غیره توانسته مشکلات مالی خود را رفع وبه راحتی مربی وبازیکن از لیگ برتر جذب باشگاه خود نمایند. ویا مثل باشگاه پرسپولیس که ایجاد اندکی شوق وهیجان توانسه او هم بسیاری از مشکلات خود را به طریق های مختلف به اندک برسانند .مثل جذب تعدادی سرمایه گذار که می توانند بخار عشق شان به باشگاه مورد نیاز شان مثل پرسپولیس اندکی حزینه های شخصی نمایند .ویا توانسته اند . تا حدودی از طریق ایرانسل وهمراه اول وغیره درآمد ویا هواداران را از این طریق جذب باشگاه های شان کنند .ویا با فروش کارت های اینترنتی .بسیاری از بلیط های بازی های شان را به صورت سالانه به همه هواداران خود در سرتاسیر را بفروشند .مثال بسیاری از هواداران در مازندران کارت اینترنتی سالانه خرید نمودهاند .ولی شاید بتوانند در سال خودشان را به یکی الی دوبازی برسانند .که این ییش فروش چنین کارت اینترنتی ۱۰۰ در ۱۰۰به نفع باشگاه خواهد بود..

پاسخ

SARI

۴ خرداد ۱۳۹۵

۲- همانطور که همه ما می دانیم ۹۹ در صد مشکلات ملوان نبودن افراداهل فن وباتجربه در کنار ملوان می باشد .زیرا افراد سیاستمدار در هرباشگاه حرف اول را می زند .زیرا رمز وفقیت در فوتبال در این چند مورد می باشد ۱- داشتن یک یا دو اسطوره ویا یک تیم یکنواخت همدلی مثل ملوان سابق ۲- داشتن مالک سرمایدار ویا شخص سرمایه دار با تجربه وبا بکار گیری مسئولین افراد با تجربه با استعداد.۳- داشتن مربی وکادر فنی با تجربه در یک باشگاه۴- اتحاد همدلی وهمفکری همگانی در یک باشگاه یعنی اتحاد وهمدلی مسئولین+بازیکنلن+هوادار.
اگر می خواهیم مشکل ملوان را رفع نمائیم باید تلاش افراد بدنبال یکی از این چهار مورد باشیم .
آیا خرید نفت به تنهائی می تواند مشکل ملوانیانی ها را را رفع نماید ویا آرزوی همه هواداران را برآورده نماید .صد در صد همه ما می دانیم مشکل ملوان فقط با خرید نفت حل نخواهد شد .باید تلاش نمود اشخاص لایق وبا تجربه را گرد هم آورد تا ریشه یابی کامل نمود .تا بتوان با سیاست های چنین شخاصی راه موفقیت را جست. اگر اندکی خوب توجه کرده باشیم .همیشه مربی ویا مسئولی توانسته عده ای از افراد با تجربه را همراه خود سمت باشگاهی بکشناد .حال یا سیاست است ویا زبان بازی است ویا تجربه باید تلاش نمائیم دنبال چنین اشخاصی باشیم .افرادی که هواداران شناخت کاملی از چنین اشخاص دارند.
بعضی از بچه های ملوان همیشه بخاطر عشق تعصب در کنار ملوان تا به امروز ایستاده اند وبه هیچ باشگاهی نرفته اند ..ولی بسیاری از بازیکنان بیشتر دنبال مادیات هستند .ولی نمی توان گفت عشق وتعصب اصلا ندارند . جذب چنین اشخاصی نیاز به افراد سیاستمدار وبا هوش دارد . تا بتواند از طریق منطق واز طریق عشق ویا هر طریق دیگر بازیکنان اینچنینی را جذب نمود.
ااگر مسئولین ملوان واقعا به فکر ملوان هستند . چه نفت را بخرند ویا چه جور نشود . احداف ویا حدف درستی داشته باشند در لیگ دسته دو هم می توانند نام ملوان را سربلند نگهدارند .با جذب مربیان باتجربه وجذب بازیکن که بتوان روی آنها حساب باز نمود وهمچنین با ایده های افراد با تجربه در کنار ملوان می توان قلع وقمع را در هر دستهای باشد اجرائی نمود چه دسته یک باشد چه دو ویا لیگ برتر وجام حذفی .باید دید حدف چیست اگر
همانطور که بارها بیان نمودم .هوادار +بازیکن ومسئولین با هم همفکر باشند .ورضایت هواداران هم فرام شده باشد باید گفت روی آن فصل می توان حساب نمود. زیرا فوتبال یعنی هوادار

ا

پاسخ