82006564-70599296[1]

سرمربی ملوان بندرانزلی، رسانه ها را رابط بین هواداران و باشگاه دانست و بیان کرد: قبل از بازی آخر، تکلیف ملوان درلیگ مشخص شده و کار به اما و اگر آخر فصل نمی کشد
محمد احمدزاده با اشاره به اینکه تیم ملوان بدون هوادار معنی ندارد، اظهار کرد: تمام کسانی که از دهه ۴۰تا کنون درکنار ملوان بندرانزلی زحمت می کشند، تنها هدفشان رضایت هواداران است.
وی با تاکید براینکه هواداران همواره انتظارات مجموعه ملوان را برآورده کرده اند، افزود: هواداران ملوان خواسته های بجای خود را همیشه از روی سکوها منتقل کرده اند.
احمدزاده نقش رسانه ها را در امر ورزش بسیار کلیدی دانست و تصریح کرد: رسانه ها با انتقال اخبار درست به مخاطبانشان، تاثیرات مثبتی بر هواداران و بازیکنان هر باشگاهی می گذارند.
وی با اشاره به اینکه رسانه ، هوادار، تیم و مسئولان باید درکنار هم به ملوان کمک کنند، افزود: تمام هدف ما این است که قبل از بازی آخر، تکلیف ملوان مشخص شده و کار به روزهای آخر و اما و اگر نرسد.
سرمربی ملوان بندرانزلی با تاکید براینکه بازی آخر ملوان بندرانزلی مقابل سیاه جامگان یک بازی تشریفاتی خواهد بود، بیان کرد: اگر غیر از این باشد و بازی آخر ملوانان دچار حساسیت شود، بیرون آمدن از آن مسابقه آن هم درخانه سیاه جامگان، بسیار سخت خواهد بود .
وی تاکید کرد: تمام تلاشمان این است که نتیجه بازی آخر، تعیین کننده نبوده و هواداران هم دچار استرس ماندن تیم ملوان در لیگ برتر نشوند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۲۸ اسفند ۱۳۹۴

همه امیدواریم که کار به بازی آخر و اما و اگر نکشد

پاسخ