malavan

تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در دیداری از هفته هشتم سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران(جام خلیج فارس) از ساعت ۱۹:۰۰ امروز(پنج شنبه) در استادیوم تختی بندرانزلی میزبان سایپا بود و در یک بازی کسل کننده ۳ امتیاز بازی را به سایپا واگذار نمود و با نتیجه سه بر صفر از این تیم شکست خورد.

ترکیب ملوان : مهدی رحیم زاده، احمد آهی، سعید سالارزاده، عزیز معبودی، امیر حسین فشنگچی، مهدی شیری، محسن یوسفی، سعید یوسف زاده(دقیقه ۷۴ اسماعیل صمدی)، مازیار زارع، مهدی دغاغله(دقیقه ۶۲ سهیل رحمانی)،  سید جلال رافخایی(دقیقه ۴۵ شاهین ثاقبی)

ترکیب سایپا:محمد باقر صاذقی، مجید ایوبی، سجاد مشکل پور، بابک حاتمی، ابراهیم شکوری، حامد شیری، روزبه شاه علی دوست، ابراهیم صادقی، سجاد شهباززاده، کاوه رضایی(دقیقه ۸۰ مجید غلام نژاد) و علی زینالی(دقیقه ۸۵ رضا ناصحی)

داوران:محسن قهرمانی،علیرضا ایلدروم،علی دودانگه،رضا کرمانشاهی

محسن قهرمانی داور این بازی سه کارت زرد نشان داد که هر سه آنها به سایپایی ها بود.

در این دیدار سیدجلال رافخایی از ناحیه پا مصدوم شد و در دقیقه ۴۵ زمین بازی را ترک کرد و جای خود را به شاهین ثاقبی داد.

نیمه اول با گرفتن دو دقیقه وقت اضافه به پایان رسید و هیچ کدام از تیمها نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند.

نیمه دوم آغاز شد و ملوان چندین موقعیت گل را از دست داد.در این بازی که ۳۰۰۰ هوادار ملوانی از نزدیک شاهد بازی بودند از روند بازی راضی نبودند و علیه بازیکنان و مدیریت تیم شعار دادند.

گل اول سایپا را سجاد شهباز زاده روی اشتباه فردی احمد آهی در دقیقه ۶۱ وارد دروازه ملوان کرد. در دقیقه ۶۲ مهدی دغاغله مصدوم شد و نتوانست بازی را ادامه دهد و بجای او سهیل رحمانی وارد بازی شد.در دقیقه ۶۳ پاس عمقی بازیکنان ملوان به سهیل رحمانی رسید و محمد باقر صادقی روی این بازیکن خطا کرد و قهرمانی این صحنه را پنالتی تشخیص داد و به صادقی کارت زرد نشان داد. مازیار زارع پشت توپ ایستاد و ضربه خود را به سمت راست دروازه زد که دروازه بان سایپا ضربه اورا مهارکرد. بعد از چند دقیقه ملوان گل دوم را هم دریافت کرد که گلی مشکوک بود! گل دوم را باز هم سجاد شهباز زاده زد که سایپا تا دقیقه ۷۱ دو بر صفر از ملوان جلو باشد.

در دقیقه ۷۴ سعید یوسف زاده از بازی خارج شد و بجای او اسماعیل صمدی وارد بازی شد.

ملوانان در دقیقه ۸۶ گل سوم را توسط روزبه شاه علی دوست دریافت کردند.

در دقیقه ۸۹ بازی بازیکن شماره ۱۹ سایپا سجاد مشکل پور به علت مصدومیت شدید با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت.

پس از بازی دراگان اسکوچیچ در کنفرانس خبری درباره روند بازی گفت:واضح است که از این بازی راضی نیستم چون باختن در خانه ناامید کننده است.تلاشمان را کردیم ولی نتوانستیم اتفاق مهمی در حمله ایجاد کنیم. یک بر صفر که عقب افتادیم میتوانستیم با پنالتی برگردیم اما گل نشد.

وی درباره عملکرد بازیکنان افزود:وقتی بازی را میبازیم هم عملکرد بازیکن و هم عملکرد منِ سرمربی بد می شود.

دراگان درباره داوری بازی گفت:شاید شما از من بهتر گل دوم را دیده باشید، قبل از بازی هم گفتم در چند هفته اخیر اشتباهات داوری به ضرر ما بوده است اما در این بازی باختیم و همه چیز تمام شد و عذر و بهانه‌ای هم ندارم.

همچنین وی درباره تعویض هایش گفت: بهتر از این نمیتوانم تعویض کنم، همچنین بد شانس هم بودیم که دو بازیکنمان را مجبور بودیم تعویض کنیم و این کارمان را سخت کرد.این دو بازیکن (دغاغله و رافخایی) بازیکنان مهمی برای من هستند و مشکل بزرگی برای ما در نیمه دوم درست شد.

خبرنگاران گیلانی به دلیل فحاشی مترجم تیم سایپا به ملوانیهای حاضر در جایگاه VIP  نشست خبری سرمربی این تیم را تحریم کردند.

تهیه و تنظیم: علیرضا پور رجب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

انزلچی

۱۵ شهریور ۱۳۹۲

از اطلاع رسانی درست انزلی کلابی ها متشکریم اما خوبه یه تذکری بابت اشتباه خبرگزاری ایرنا در انزلی به اونا بدین.اصلا به کارشون وارد هستند!! در خبر نوشته فیرات سرمربی سایپا اما عکس مجتبی تقوی سرمربی فصل گذشته سایپا رو زده!!! واقعا جای تاسف داره

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ شهریور ۱۵ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۴۵:

از ایرنا انتظار بیشتری نمیشه داشت