stiven

تیم فوتبال ملوان انزلی با ۹ امتیاز در انتهای جدول لیگ قرار دارد با این حال استوان موسیلوویچ سرمربی کروات این تیم همچنان به بقای ملوان در لیگ برتر امیدوار بود.

او در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ترجیح داد در مورد برخی از سؤال‌ها مثل دلیل کنار ماندن مجید صالح از کادر فنی ملوان سکوت کند ولی با امیدواری در مورد آینده ملوان صحبت می‌کند آن هم در شرایطی که هنوز با این تیم به بردی نرسیده است.

فارس: ملوان در بازی شش امتیازی با نفت مسجدسلیمان و در حالیکه حریف ۱۰ نفره بود شکست خورد؟

ما موقعیت‌های خوب زیادی را در این بازی از دست دادیم مخصوصاً در نیمه دوم شاهد فوتبال یک گله بودیم و بازی فقط روی دورازه مسجدسلیمان پیگیری می‌شد. در نیمه اول هم می‌توانستیم ۴ بر صفر پیروز خارج شویم اما متأسفانه قدر موقعیت‌هایمان را ندانستیم و در نهایت بازنده شدیم.

فارس: شما فقط یک امتیاز از نفت تهران گرفتید با این روند چقدر به موفقیت‌تان در ملوان امیدوارید؟

من به کار خودم و بازیکنانم ایمان دارم، تمرینات خیلی خوبی انجام می‌دهیم. در همین بازی با نفت مسجد سلیمان برتر از حریف بودیم اما وقتی اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ می‌دهد و یا بازیکن در دفاع یا خط حمله اشتباه می‌کند، این مسائل مطمئناً به مربی ارتباط پیدا نمی‌کند.

فارس: به قول کی‌روش فوتبال دادگاهی به نام نتیجه دارد، بنابراین اگر خوب نتیجه نگیرید و فقط خوب تمرین کنید مربی موفقی در فوتبال نامیده نمی‌شوید.

بله اما قبل از آنکه به نتیجه نگاه کنیم باید روند فنی تیم را هم در نظر بگیریم. اینکه قرار بود بازیکنان کمکی بیایند و با وجود تلاش باشگاه این اتفاق محقق نشد ضمن اینکه به حوصله و صبوری نیاز داریم. من وقتی به ملوان آمدم هم این تیم شرایط بحرانی داشت اما اکنون روند بازی و فنی خوبی دارد و در امر فنی جهش داشته است ما با تیم فولاد که قهرمان ایران است می‌توانستیم دو سه گل به حریف بزنیم با همین ذوب‌آهن هم فرصت‌های گل‌زنی زیادی خلق کردیم در بازی با نفت تهران هم یک بر یک مساوی شدیم در حالیکه تیم نفت اکنون در رده دوم جدول است. اینها همه نشان‌دهنده پیشرفت فنی تیم است. من به آینده ملوان خوشبینم و مطمئن هستم که این تیم در لیگ برتر خواهد ماند.

فارس: چه شناختی از فوتبال ایران پیدا کردید؟

لیگ ایران بسیار قوی است و فاصله تیم‌ها به هم نزدیک هستند و از نظر فنی هم فوتبال خوبی انجام می شود و بازیکنان خوبی دارید. جو خوبی هم بر ورزشگاه‌ها حاکم است.

فارس: جلسه‌ای هم با محجوب پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان داشتید، در این جلسه چه گذشت؟

جلسه بسیار خوبی برای بهتر شدن شرایط تیم برگزار شد و حضور محجوب در کنار تیم به ما از نظر روحی و روانی به تیم کمک می‌کند و من دوست دارم که در هر بازی ایشان در کنار تیم باشد زیرا حضورش در کنار تیم ارزشمند است.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۳ آذر ۱۳۹۳

منبع خبر خبرگزاری فارس اونوقت عکس مطلب از سایت فوتبال انزلی یعنی خودتون یه عکس از موسیلوویچ نداشتین

پاسخ

حسام

۳ آذر ۱۳۹۳

امیدوارم همین گونه که میگن باشه :smug: :rain:

پاسخ

رجبي

۳ آذر ۱۳۹۳

“لیگ ایران بسیار قوی است و فاصله تیم‌ها به هم نزدیک هستند و از نظر فنی هم فوتبال خوبی انجام می شود و بازیکنان خوبی دارید. جو خوبی هم بر ورزشگاه‌ها حاکم است.”
ایشون یا داره تعارف میکنه یا اصلا تو این مدت با لیگ برتر اشنا نشده

پاسخ