malavan

تیم فوتبال ملوان بندر انزلی عصر امروز (جمعه) و از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه تختی بندرانزلی میزبان ذوب آهن اصفهان بود و در کمال میهمان نوازی ۳ امتیاز را به این تیم تقدیم نمود و با نتیجه یک بر دو از این تیم شکست خورد.

ملوان در نیمه اول توسط سعید سالارزاده یک بار تیرک دروازه ذوبی ها را به لرز در آورد و موقعیتهای زیاد دیگری نیز روی دروازه تیم اصفهانی خلق کرد که حاصلی برای این تیم گیلانی در بر نداشت.

نیمه دوم که در فوتبال روز دنیا به آن نیمه مربیان نیز می گویند برای ملوان سخت و سرد آغاز شد و هیچ نشانی از ملوان نیمه اول در نیمه دوم دیده نشد تا اینکه محسن مسلمان در دقیقه ۵۴ با یک ضربه زمینی آب سردی بر پیگره هواداران ملوان ریخت تا بیش از پیش نگران ملوانشان باشند.

مهدی رجب زاده در دقیقه ۸۲ خیال ملوانی ها را از باخت و خیال سبز پوشان را از برد راحت کرد و بار دیگر دروازه ملوان میزبان را گشود.

مهدی دغاغله که در دقایق پایانی وارد زمین شده بود در دقیقه ۸۴ یکی از گلها را پاسخ داد و با شادی معنی دار خود به گونه ای به سرمربی اثبات کرد که لیاقتش بیش از اینهاست.

هواداران ملوان نمی دانستند به چه زبانی به اسکوچیچ اعتراض کنند و به همین دلیل راه آسانتر را انتخاب کرده و در دقایقی با شعار معروف رها کن به درودگر اعتراض کردند.

در پایان این دیدار مدیر رسانه ای باشگاه ملوان به دوربین برنامه سکو که در محل غیر قانونی مشغول تهیه گزارش بود تذکر شفاهی داد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

فرزاد

۲ شهریور ۱۳۹۲

سلام و عرض ادب
وقتی بازی ملوان داماش نوشتم ملوان دارای مشکلات اساسیه ، خیلی ها در چارچوب تعصب نپذیرفتند درصورتیکه واقعا عیار ملوان بازی به بازی مشخص می شود، مهمترین نکته در این رهگذر اینه که ملوان در خط هافبک مشکل داره و باید همه کمک کنیم این تیم از لحاظ روحی وضعیت بهتری پیدا کنه و با تعصب تر بازی کنه ، امیدوارم ملوان به روز های اوجش برگرده و مثل گذشته در انزلی تیمهای دیگه رو دو بر صفر میبرد بازهم ببره

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۲ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹:

البته امسال وضعیت تیم امیدوار کننده تره به نظر من و بازیکنان جوان و میدان ندیده ای داریم که اگر خوب به کار گرفته بشن موتور ملوان برای نیم فصل دوم روشن میشه نه مثل فصل گذشته نیم فصل دوم تعطیل بشیم. من به آینده این تیم امیدوارم فقط باید تیم به خوبی انالیز بشه.

Anzali Free Zone

Shahin

۲ شهریور ۱۳۹۲

ملوان وقتی یاد گرفت برنامه ی سکو رو تحریم کنه، وقتی یاد گرفت که ترس جایی در فوتبال ملوان نداشته، پرس و دوندگی ذات فوتبال انزلی بوده و نظارت روی بازیکنا رو در اوقات بیکاری بیشتر کرد میتونه به ملوان دهه ۵۰ و ۶۰ برگرده.
ملوان در گذشته تیمی بود که در دقایق پایانی که همه نفس کم می آوردند مثل دقیقه یک بازی میکرد. روحیه جنگندگی و بازی انتحاری باید توی رگهای این تیم دمیده بشه و اینجا باید از آقایان محمد وند و ایراندوست خواست که حتما مربی رو توجیه کنن.

پاسخ

فرزاد

۲ شهریور ۱۳۹۲

با تحریم سکو فقط حاشیه ملوان بیشتر میشه باید ملوان از شل بازی کردن دست برداره و خط هافبکش بیشتر تکل بزنه و با تعصب تر بازی کنه ، ضمنا مشکل روحی ملوان باید بررسی بشه و من نظرم اینه که امسال لیگ خیلی سخته و تیمها قویند و نباید دست دست کرد و هرتیمی تو بازیهای رفت امتیاز خوب جمه کنه با خیال راحت در دور برگشت بازی میکنه
فرزاد از رشت

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵:

مشکل روحی ملوان به نظر من بیشتر به روی سکوها بر میگرده جایی که تماشاگران ملوان بعد از سالهای سخت متوالی و نا ملایمتی هایی که باهاش روبرو بودن دچار فوتبال زدگی شدن و سکوها خالی از تماشاگر شده و ما بقی نیز کم طاقت هستند. ارتباط عاطفی سکوها و باشگاه نباید قطع بشه و امید باید به سکوهای انزلی برگرده و این جز حفظ ارامش، خویشتن داری مسئولین باشگاه، عدم دامن زدن به حواشی و افزودن یک روانشناس به تیم میسر نیست.
من معتقدم تیم امسال از تیم پارسال خیلی بهتره و اگر مربی خارجی کمی از تفکرات مربیان بومی بهره ببره به راحتی میتونه قلب سکوها رو بدست بیاره. میدان دادن به جوانها، بازی با انگیزه و پر تلاش و نمایشی از غیرت و تعصب چیزیه که سکوهای انزلی رو به وجد میاره. مثل پاشینکویی که حتی با خوردن دو گل این چنین بین تماشاگران محبوبیت به دست آورده.
افزایش دوندگی بازیکنان و انجام تمرینات هوازی، پرسینگ به موقع و دوندگی بالا با یک ترکیب شناور حتما کمک حال ملوان خواهد بود.