در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور عصر امروز تیم قوی سپید انزلی موفق شد با نتیجه پر گل ۷-۱ تیم ملوان بندر گز را شکست دهد تا بیش از پیش امیدوار به صعود از گروه خزر باشد، این دیدار حواشی بسیار زیادی به همراه داشت که در گزارش تصویری که تا ساعاتی دیگر تقدیم حضورتان می شود می توانید شاهد آن باشید.

گلهای قوی سپید در این دیدار را فرید بلوکباشی ۴گل، مرتضی غلامی، فرزین بلوکباشی و مجتبی موسوی هر کدام یک گل به ثمر رساندند.

مجتبی پور بخش که بعد از فشار رسانه ای سایتهای انزلی روابط خوبی با مردم انزلی برقرار کرده و در آخرین گزارشی که برای تیم ملوان داشته رضایت انزلیچیها را جلب کرده است، به شدت توسط هواداران قوی سپید تشویق شد، این مجری ورزشی در جریان این دیدار و بعد از گلهای تیم قوی سپید با هیجان خاصی ابراز خوشحالی می کرد و توانست تا حدود زیادی کدوروتها را کم کند. (البته با تمام این تفاسیر بحث بر سر مطلب ایشان در صفحه اجتماعی فیسبوکش همچنان پا برجاست)

تصویر زیر مربوط به تشویق پور بخش توسط هواداران قوی سپید است.

در دیگر دیدار نیز تیم لسمان موفق شد در ضربات پنالتی فائزکاران را شکست دهد، برای لسمان در این دیدار سید سینا حسینی و علی مظاهری در جریان بازی و سجاد هادی پور، مرصاد یگانه، حامد رحیمی، سید سینا حسینی، علی مظاهری و امین اسدی دروازبان این تیم در ضربات پنالتی گلهای این تیم را به ثمر رساندند.

محمد نیک در یک تماس تلفنی به انزلی کلاب گفت: خدا را شکر میکنم که با این جوانان بی تجربه اما باهوش و پر تلاش توانستیم رو سفید شویم و فائزکاران ساری که همواره یک حریف سر سخت برای ما بود را شکست دهیم، همه بازیکنان ما خوب جنگیدند اما می خواهم از ستاره جدید فوتبال ساحلی انزلی سجاد هادی پور نام ببرم، این بازیکن با توجه به اینکه اولین تجربه فوتبال ساحلی خود را پشت سر می گذارد توانسته است به خوبی با شرایط سازگار شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۹ آبان ۱۳۹۱

ماشالله به بچه های باغیرت قوی سپید
امیدوارم پوربخش مثل بازیه قبلی که گزارش کرد همچنان این روند رو ادامه بده،امیدوارم!

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۹ آبان ۱۳۹۱

ممنون برای این گزارش خوب. پوربخش هم باید یاد بگیره که رفتار حرفه ای داشته باشه و بی طرف باشه چون این رمز ماندگاریه مهم نیست اهل کجا باشی نباید از موقعیتی که مدیون مردم هستی سوء استفاده کنی امیدوارم این روند ادامه داشته باشه.

پاسخ