tablo malavan0-1saba

به گزارش انزلی کلاب، عصر امروز و از ساعت ۱۵ تیمهای فوتبال ملوان بندر انزلی و صبای قم به مصاف هم رفتند که در پایان صبای میهمان ملوان میزبان را با یک گل شکست داد.

محمد احمد زاده در پایان این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: ما امروز بد بازی کردیم و بد نتیجه گرفتم، از زمانی که هدایت این تیم را به عهده گرفته ام این بدترین بازی ما بود و باید دلیل این ضعف را پیدا کنیم.

احمدزاده در جواب خبرنگاری که درباره فشار هواداران و استرس بازیکنان پرسیده بود گفت: ما در بازی با صنعت نفت سوار بر بازی بودیم و بازیکنان با آرامش کار میکردند اما همانطور که در این بازی مشاهده کردید بازیکنان با عجله تصمیم میگرفتند. باید این مشکل را برطرف کنیم و شما رسانه ها می توانید در این مورد  ما را یاری کنید.

DSC_0754

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۵ دی ۱۳۹۱

باز هم نیم فصل دوم و افت ملوان…

پاسخ

a.n.z

۱۵ دی ۱۳۹۱

ملوان بدجوری دچار بحران روحی و انگیزشی شده

پاسخ

۱۵ دی ۱۳۹۱

با کمال احترام به عقایده دوستان می خواستم بگم چرا ما همش گذشته رو فراموش می کنیم ما تاپارسال برای بعض از مسابقات بیرون از خونه ماشین نداشتیم اگه هم داشتیم اتوبوس بنز قدیمی بود ولی امسال اکثر بازیها ماشین گذاشتن تازه اسکانیا وبالای ۵ تا وگاها تا ۱۰ تا ما شین همراه بلیط . تغیرات امسال داشتن چندین سایت خبری فعال و منظم واکادمیه خوب و فعال و صدرنشینی در تمامه رده های پایه وبانوان و هیت مدیره قوی و مدیر عامل توانا که درهیچ برنامه تلویزیونی کم نمیاره وتا نامی از ملوان میاد برای حمایت درصحنه حضور داره اوردن بازیکنان خوب به نظر شما ما تاپارسال اینارو داشتیم؟خدایی داشتیم؟ پس چرا نبایدبه مجموعه فرصت داد تا روی غلطک بیفته. ۲ مساوی ۱ باخت ایا ما روزای بدتر از اینو ندیدم که حالا فاز منفی میدیم . ایا کسی که افتاده ادم دستشو میگیره یا پا روسرش میزاره ؟چه بسا اون کس عشق ادم باشه پس ما همگی باید دست به دست هم بدیم و پاشیم وبا همه سختی ها برای افتخار شهرمون بجگیم چون چند رقیب متحد در مقابل داریم مثل فدراسیون و کمیته داوران و کمیته انضباطی و تیمهای حریف و غیره…. پس مانباید تیمو تنها بزاریم. همشهریهای خوبم لطفا با دید باز و مثبت تری به فضای اطراف تیم و خود تیم نگاه کنیم به امید سربلندی انزلی و ملوان همیشه جاویدان

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۵ دی ۱۳۹۱

محمد عزیز حق با شماست. حرف ما هم همینه، هواداران ملوان باید آگاه باشن و مشکلات باشگاه ملوان باید در خانه حل بشه و ارتباطی به دشمنان دیرینه ملوان نداره.

پاسخ