به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر امروز در ورزشگاه تختی بندرانزلی و در چهارچوب هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور (جام آزادگان)میزبان گل گهر سیرجان بود که در نهایت با تساوی یک بر یک مقابل میهمان خود متوقف شد.

برای ملوان در این دیدار پوریا غلامی در دقیقه ۷۶ گلزنی نمود، تک گل گل گهر نیز دقیقه ۸۰ توسط محمد غلامی به ثمر رسید.

با یک امتیاز دیدار ملوان ۱۰ امتیازی شد و با احتساب یک بازی کمتر در رده دهم جدول لیگ آزادگان جای گرفت.

در ادامه تصاویر این دیدار را که توسط “حسام حسینی” ثبت شده است مشاهده خواهید کرد:

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Ras

۲۳ آبان ۱۳۹۶

Vaghean malavan abrooye anzali va anzalichi ro borde.yek time kamelan bi barname be hamrahe ye morabi bikhod.

پاسخ

سیاوش

۲۳ آبان ۱۳۹۶

این چندمین بار است که گل پیروزی را می زنیم و قادر به حفظ و نگهداری آن نیستیم . این یعنی تیمی که جناب آقای دست نشان جمع کرده فاقد **شخصیت پیروزی ** است یعنی به ارزش بازی خویش واقف نیست و اعتماد به بازی خویش ندارد و پس از پیروزی استرس و اصطراب دارد این خصوصیات برای بازیکنان حرفه ای یک ضعف عمده محسوب شده و در دنیای فوتبال امروز قابل پذیرش وحضم نسیت و این مهم حتی از بازی اکسن البرز و ملوان در کرج هم بسیار قابل مشاهده بود که من خود از نزدیک بازی را دیدم . و برخلاف نظر آقای دست نشان که هنوز هم مدعی صعود با این تیم می باشد از همان بازی متوجه شدم که این ملوان قواره قهرمانی و صعود ندارد . جناب آقای دست نشان اگر تیم شما از نظر فنی ۱۰۰% آماده باشد در شرایط روحی و روانی بسیار ضعیف و در وضعیت کودکانه ای بسر می برد . که برای بازی های محلی نیز مناسب نیست . **شخصیت فوتبالی **داشتن در تیم شما وجود ندارد و این چیزی نیست که بتوانید آن را با تمرین در مدت کوتاه جبران نمود . بهتر است پیش از اینکه ملوان را به دسته پائین تر رهنمون کنید ، با گردهمایی و هم فکری با پیشکسوتان دلسوز و اهالی کارشناس فنی و روانی ، فکر عاجل بفرمایید . با وعده های تو خالی و بی ارزش جز وقت خرید ن آن هم برای مدت کوتاهی راه به جایی نخواهید برد . این ملوان نیست ، این تیم شماست که ربطی به ملوان ندارد .

پاسخ

احسان

۲۳ آبان ۱۳۹۶

مدیران ملوان باید در باشگاه را گل بگیرند! با این نتایج افتضاح ! با یک تریلی ادعا و القاب (!)حتی عرضه پوشش تلویزیونی ندارند . در حالی که حتی یکنفر با یک دوربین موبایل و اینترنت GPRS بمی تواند این کار را انجام دهد ، مثل ابتکاری که در بازی نساجی به خرج داده شد! امسال ۹۰ درصد مسابقات ملوان را ندیدیم. یا تلویزیون طاقچه بالا گذاشت، یا ورزشگاه حریف امکانات نداشت!؟ و … مدیر رسانه ای باشگاه(؟!!) هنوز الفبای ایجاد ارتباط با هواداران غیر بومی تیم را نمی داند ، چه پولی می گیرد؟

پاسخ