به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم ملوان بندرانزلی عصر امروز(یکشنبه) در زمین ورزشگاه تختی انزلی میزبان بادران تهران بود و در حالی که تا دقیقه ۹۴ از حریف خود پیش بود با گل لحظات آخر بادران، این بازی با نتیجه تساوی پایان یافت.
برای ملوان در این دیدار ایمان باصفا دقیقه ۴۳ گلزنی کرد. همچنین تک گل بادران را نیز مسعود ریگی به ثمر رساند.

در ادامه گزارش تصویری این دیدار را که توسط “حسام حسینی” ثبت شده است مشاهده خواهید کرد:

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سروش ملت پرست

۵ شهریور ۱۳۹۶

[Forwarded from soroush]
عشق به هر چیزی و از جمله ملوان بندرانزلی ،خیلی معجزه ها می تواند بکند و از خیلی سدها و نامردی ها و دژهای نفوذناپدیر خصم و کین می تواند گذر کند…………..اما این که سالهای سال است با کلیشه مستهلک و تاریخ مصرف گذشته —عشق به ملوان و عاشقان همیشگی ملوان—فقط و فقط به منفعلانه ترین شکل های ممکن نظاره گر تاراج ملوان و از میان رفتن هر چه حرمت و اعتبار و اصالت واقتدار در کانون ملوان بوده ایم ……اسمش —تسلیم —است و —-عشق —نیست——–انفعال است واراده نیست ….از خودبیگانگی است واستثمار پدیری است و هیچ نام ونشانی از اراده آن ملوان سالهای دور آن ملوان بت شکن و ان ملوانان نستوه ودریادل ندارد………………..همه ما در افول و سقوط وبازیچه شدن ملوان مقصریم…………………………..این ملوان نیست…..و صرفا ملیجک سوق سیاه سیاست است///مادام که ما محتاط ومحافظه کار باشیم////………….یاد باد آن روزگاران یاد باد که :ملوان دور اول جام حذفی با سازمان گوشت اصفهان بازی داشت ودور دوم با تاکسیرانی مشهد و تماشاگران باشعور ملوان در تختی انزلی زیبا فریاد بر می آوردند که :////گوشت ترا می خوریم،تاکسی سوارت می شیم////……….

پاسخ

سیاوش

۵ شهریور ۱۳۹۶

با عرض ادب احترام خدمت جناب آقای دست نشان ، ضمن تایید نظر کاربر محترم آقای ملت پرست ، لازم به توضیح است اینجانب بهمراه عده ای بیشمار از طرفداران ملوان که بشدت با فحاشی و هوچیگری و جوسازی و استفاده از هرگونه ابزاری غیر فوتبال برای کسب پیروزی مخالف هستیم . این نوع برخورد از تیمهای سر می زند که در مسائل فنی حرفی برای گفتن ندارند و اصلا” چیزی از خود ندارند که با آن فخر بفروشند همچون تیمهای سرخ آبی تهران که چنین ابزاری را در دست دارند، ملوان تیمی نیست که با جوسازی و شلوغ بازی و… ملوان شده باشد ، تاریخ ملوان چنین گواهی نمی دهد از این ابزار تیمهای ترسو و منفعل که هرگز قدرت فوتبالی ندارند استفاده می کنند. جناب دست نشان ؟ آیا ملوان چنین تیمی است؟ شما بهتر است بجای سکوهای ورزشگاه که بهانه ای بیش نیست به اشتباهات بازیکنانتان همچون پوریا غلامی ، پور رحمت اله روشندل و کربلایی و… بپردازید که تیم را گاه تا آستانه سقوط پیش بردند . فیلم بازی را نگاه کنید وقت بگذارید تا خود شاهد این افتضاح باشید . به تیمتان شخصیت پیروزی یاد بدهید . با ترس و التماس که پیروزی حاصل نمی شود . تیم را به عقب کشیدید و دقیقا” این لحظه شکست ملوان بود در پیروزی ، شجاعت ، بی باکی ، اعتماد به نفس و مهارت در مسائل فنی شرط اولیه پیروزی است آیا شما این خصوصیات را دارید؟ من مخالف شما نیستم و نمی خواهم شما بروید تنها نگرانم که شما این نقاط حساس را فراموش کنید و باز از سکو های خالی یاد کنید .

پاسخ

رامین محمدی

۵ شهریور ۱۳۹۶

مهندس محمدمهدی الطافی مدیرعامل داماش خبر داد: مهندس جعفرزاده که ترتیب برگزاری جلسه حضوری با وزیر ورزش را ترتیب دادند و در طول جلسه با صراحت!!! از وزیر محترم خواهان حمایت از باشگاه مردمی داماش شدند که این مسئله موجب شد تا دکتر سلطانی فر از اهمیت موضوع !!بیش از پیش مطلع شوند!!!!!!!!
درخواست حمایت از وزیر ورزش برای یک تیم دسته دو !!!! آنهم بعد از جلسه پنج شنبه شب جناب نوبخت در دفتر باشگاه داماش که روز جمعه به انزلی تشریف آوردند و فرمودند تازه از مشکلات ملوان مطلع شده! اما جلسه فوری برای تیم داماش با هماهنگی و صراحت !! آقای جعفرزاده نماینده محترم مجلس با وزیر ورزش در وزارتخانه ورزش با حضور رییس اداره ورزش استان آقای رهنما برگزار میشود…در صورتیکه همین امروز رسول خادم از عدم تخصیص وقت ملاقات در چند ماه گذشته در مورد تیمهای ملی کشتی ایران با وزیر ورزش را در گلایه نامه خود عنوان کرده اند!!!! دیپلماسی ورزش یعنی همین که دیشب آقای مصطفوی در برنامه نود بازگو کردند پس میشه گفت ما ملوانیها زبان دیپلماسی ورزش! را نمیدونیم ایراد خودمان هست و فقط همین و بس….

پاسخ