82024591-70632149[1]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با اشاره به احتمال نرسیدن پژمان نوری به بازی با پرسپولیس تهران، بیان کرد: ملوان بندرانزلی درصورت پیروزی مقابل پرسپولیس تهران درلیگ برتر می ماند.
مسعود رضاییان با اشاره به مصدومیت پژمان نوری در دیدار مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد: با وجود تلاش پزشکان در خصوص مداوا و رساندن این بازیکن به دیدار ملوانان مقابل سرخ پوشان تهرانی، اما به دلیل تمرین نکردن این بازیکن در چند روز اخیر احتمال نبودن این بازیکن در بازی روز شنبه ملوانان، بیشتر است.
وی با بیان اینکه تیم ملوان در شرایط روحی و روانی بسیار خوبی به سر می برد افزود: بازیکنان تصمیم دارند که در بازی مقابل پرسپولیس تهران، با دست پر از زمین خارج شوند.
رضائیان با تاکید براینکه شرایط تیم پرسپولیس فعلی با پرسپولیس دور رفت بازیها تفاوت دارد تصریح کرد: با توجه به اضافه شدن برانکو به عنوان سرمربی این تیم و شرایط بد پرسپولیسی ها در جدول رده بندی در دور رفت بازیها، کسب نتایج این تیم در آن زمان فقط برای ارتقاء جایگاهش درجدول رده بندی بود.
وی خاطر نشان کرد: پرسپولیسی ها در دور رفت برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می کردند اما هم اکنون قهرمانی در لیگ را هدف قرار داده اند.
مدیرعامل باشگاه ملوان با تاکید براینکه پرسپولیس تهران برای پیروزی و کسب سه امتیاز بازی به مصاف ملوانان خواهد آمد یادآور شد: نباید فراموش کنیم که ملوان بندرانزلی مقابل سرخ آبی های تهران خصوصا درورزشگاه خانگی همواره خوب ظاهر شده و تیم های تهرانی حتی کسب یک امتیاز خانگی از انزلی را پیروزی می دانند.
وی خاطرنشان کرد: تیم ملوان بندرانزلی دربازی روز شنبه تمام تلاش خود را در جهت کسب پیروزی و خارج شدن از شرایط کنونی و همچنین جلب رضایت هواداران ، انجام خواهد داد.
ملوان بندرانزلی روز شنبه ۲۱ فروردین در ادامه رقابتهای لیگ برتر و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف پرسپولیس تهران می رود./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *