به گزارش انزلی کلاب؛ تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و رهپویان رضوانشهر از ساعت ۲۲ امشب (پنجشنبه) در یک دیدار دوستانه در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم رفتند که تیم ملوان موفق شد با نتیجه ۳-۰ بر حریف خود غلبه کند.

در این دیدار تدارکاتی سید جلال رافخایی دو بار و محسن یوسفی یک بار موفق به گشودن دروازه حریف شدند.

حدود ۲۰۰۰ نفر از هواداران تیم ملوان برای دیدن این بازی به استادیوم تختی انزلی آمده بودند و با تشویقهای خود از نحوه آماده سازی تیم ابراز رضایت کردند.

سرمربی خارجی ملوان همانند بازی های قبل در نیمه دوم از بازیکنان جوان استفاده کرد تا نشان دهد برای نیروهای جوان و بومی برنامه هایی در سر دارد.

در ادامه گزارش تصویری این دیدار را مشاهده خواهید نمود.

IMG_3074 IMG_3079 IMG_3114 IMG_3290 IMG_3212 IMG_3227 IMG_3253 IMG_3242 IMG_3058 IMG_3136

IMG_3064 IMG_3063 IMG_3267 IMG_3204 IMG_3279 IMG_3207 IMG_3154 IMG_3262 IMG_3217 IMG_3178

تهیه گزارش و عکس: علیرضا پور رجب

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مهدی فلک باز

۲۸ تیر ۱۳۹۲

تشکر و سپاس فراوان بابت تصاویر بسیار زیبا.
ممنون علیرضا جان

پاسخ

sarl

۲۸ تیر ۱۳۹۲

مازیار جان …… مسافر جام جهانی بودن .خداوکیلی بعد از جلال حق شما می باشد…حق چند نفر دیگر هم می باشد..ولی شما نفر دوم بعد از سید جلال رافخائی حق شما هستد…زیرا با تعصب .با غیرت وهمچنین صاف وصاق می باشید..اگر به یکی دو مورد توجه نمائید.. نمی دانم خود متوجه شده اید یا نه .خصوصیاتی در شما نهفته است که در خیلی از بایکنان معروف .ایران بخصوص بازیکنان تیم ملی کشورمان وجود ندارد…اگر به یکی دو مورد کوچک توجه نمائید . به شما قول می دهم .به هدفتان خواهید رسید…۱—-کمی از وزن تان کم نمائید .ولی با غذاهای قوی همچنین دویدن از روی ماسه نرم کنار ساحل وهمچنین داخل اب کم عمق یعنی آنهم ورودی به اب .هم ماسه اش نرم واندازه اب اش هم خوب می باشد…به قدرت تان اضافه نمائید..همانطور که در عکس نمایان هست .معلوم می شود وزن تان را کم کرده اید..روی سرعت تان بیشتر کار کنید.ودوندگی تان را زیادتر..اگر به بازی پژمان واولادی توجه کرده باشید..بازی شان بیشتر بخاطر دوندگی زیاد بود که به چشم می آمد…اگر گفته های ۱-را انجام دهید .مشکل دومی .پوشیده می شود.۳–درضربه زدن به توپ (شوت زدن ).کمی توجه نمائید.گاهی ضربات را بالا پائین کنید…..وهمچنین روی ضربات بیشتر کار کنید واز همه مهمتر شوت زدوضربه به توپ رابیشتر کنید..این نکات را بخاطر دوست داشتن شما ها می نویسیم .زیرا هرچه بیشتر طرقی کنید .باعث افتخار .این استا.

پاسخ