_MG_1742

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب،تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و نفت تهران از ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه بعد از ظهر چهارشنبه ۳۰ مهر در دیداری از هفته دوازدهم چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران ”جام خلیج فارس“ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر می روند.

تیم ملوان بندرانزلی که طی یازده هفته ابتدایی نتایج قابل قبولی کسب نکرده و موجبات نارضایتی هوادارانش را فراهم کرده بود، از وقفه پیش آمده در برگزاری رقابتها استفاده کرده و استوان مویسیلوویچ، سرمربی یوگسلاو را جانشین نصرت ایراندوست، مربی بومی خود نمود.

تقابل تفکرات منصوریان و مویسیلوویچ می تواند نویدبخش بازی زیبایی در روز چهارشنبه باشد.

شاید بهترین شعار برای ایجاد انگیزه در بازیکنان ملوان شعار «ملوان بسه دیگه غیرتتو نشون بده» باشد، متاسفانه بازیکنان ملوان نتوانسته اند بازیهای خوبی از خود به نمایش بگذارند و بدون شک در نتایج ضعیف هفته های اخیر نمی توان آنها را بی تقصیر دانست.

مصدومان: جلال رافخایی (ملوان) ، سهیل رحمانی (ملوان) ،علی رمضانی (ملوان)

محرومان:مرتضی فلاحتی (ملوان)

اسامی داوران:یدالله جهانبازی،علیرضا میرزابیگی،رحیم شاهین،یاسر همرنگ

ناظر:محمدعلی فروغی

ترکیب احتمالی ملوان:

ترکیب-ملوان12

سرمربی:استوان مویسیلوویچ

ترکیب احتمالی نفت تهران: وحید شیخ ویسی، بهرام دباغ، محمد امین حاج محمدی، لئوناردو پادوانی، وحید حمدی نژاد، سیامک کوروشی، علیرضا عزتی، دیوید ویکروم، آرش رضاوند، حسین ابراهیمی و غلامرضا رضایی

سرمربی:علیرضا منصوریان

استوان میسلوویچ در نشست خبری پیش از بازی:

میسیلوویچ: نقاط ضعف و قوت نفت را آنالیز کرده ایم

وی گفت: با کمک مجید صالح دستیارم و اینترنت و تکنولوژی حریف را به خوبی شناخته ایم و نفت میانگین سنی خوبی دارد و جوان است و فوتبال را خوب بازی می‌کند و موقعیت‌های زیادی هم خلق می‌کند و سه ملی‌پوش هم در اردوی تیم ملی در پرتغال داشتند که نشانگر خوب بودن تیم است. ضمن اینکه نفت بیشتر امتیازهایش را خارج از خانه گرفته که نشان می‌دهد با چه تیم قبراقی بازی داریم و نقاط ضعف و قوتش را شناسایی کرده‌ایم و سعی می‌کنیم از نقاط ضعف‌شان استفاده کنیم.

گفتنی است علیرضا منصوریان (سرمربی نفت تهران) در نشست خبری پیش از بازی حاضر نشد.

نگاهی بر سوابق رویارویی ملوان مقابل نفت:

برد:۱
مساوی:۳
باخت:۴
تعداد گل زده:۵
تعداد گل خورده:۱۰
آخرین مصاحبه اعضای دو تیم :
ملوان:

صالح: افشین، حمودی و ماهینی را می‌خواهیم

باد‌افره: ماهینی بازیکن ماست

ایمان صادقی:با نفت‌تهران بازی بسیار سختی داریم

– هم اکنون ملوان بندرانزلی با ۱۱ بازی و ۸ امتیاز در دره شانزدهم جدول رده بندی قراردارد.

– آخرین بازی ۲ تیم در ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ انجام شده ودر این دیدار تیم نفت ۲-۰ به ملوان باخته است.

– اسماعیل حسن زاده با درخواست باشگاه ملوان مبنی بر حضور تماشاگران در بازی مقابل نفت موافقت کرد.پیش از این کمیته انضباطی اعلام کرده بود ملوان در بازی با نفت از داشتن تماشاگر محروم است.

تهیه و تنظیم: علیرضا پور رجب

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۳۰ مهر ۱۳۹۳

ملوان کشتی عشق است***یا رب تو ناخدایش باش
ما ملوانیم***همیشه قهرمان و تا ابد جاودانیم
حضور در ورزشگاه الزامی است،ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه پیر #سن_سیروس :inlove:

پاسخ

خدابنده

۳۰ مهر ۱۳۹۳

واکنش جالب حسین ماهینی به خبر پیوستنش به ملوان+عکس

تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ – ۱۴:۰۷
کد مطلب: ۱۰۷۷۰۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ماهینی از پیوستنش به ملوان بندرانزلی بی خبر است!

سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی در حالی خبر پیوستن حسین ماهینی به این تیم را روی خروجی اش قرارداده است که این بازیکن در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده است.

ماهینی در صفحه شخصی اش نوشته است:«من آخرش نفهمیدم بازیکن پرسپولیسم،تراکتورم یا ملوان!!!؟؟؟از خواب بیدار شدم دیدم سایت زده ماهینی به ملوان پیوست.»
۱۴-۱۰-۲۲-۱۲۳۶۱۰۱۳۹۳۰۷۳۰۰۰۰۳۵۲_PhotoL
/خبرآنلاین

پاسخ

۳۰ مهر ۱۳۹۳

آقای محجوب.ای کاش اندکی به نکات هواداران اصلی توجه نمائید زیرا اگر اندکی توجه نمائید همه مشکلات تان را رفع خواهید نمود. حال بستگی به شما وتیز هوشی تان دارد .که هوادار اصلی ملوان وحامی ملوان وخدتان را تشخیص دهید.
— اقای محجوب باشگاه ملوان برای انزلی چی هابه اندازه زندگی شان ارزش دارد. واین را تا به امروز باید کاملا متوجه شده باشید.
ولی هنوز ما نمی دانیم .وضعیت شما چگونه می باشد چه از لحاظ مالی ویا چه از نظر عشق .
آقای محجوب تا به اینجا برنامه هایتان جنگی به دل نزده .وملوان وملوانی هاوحتی خودتان هم سرگردان هستید.
ولی بایدبگویم اگر واقعا دنبال احدافهای بزرگ هستید .ودوست دارید هم ملوان بزرگ بماند وهم خودتان ..باید اندکی دل تان را دریا واندکی خرج نمائید وهمچنین سعی نمائید با صداقت وبا شهامت پیش بروید.
آقا محجوب می توانید با ملوان بزرگ شوید وملوان را هم بزرگ داشته باشید ولی باید اندکی هوشیارانه پیش بروید.
ملوان واقعا باشگاه بزرگی می باشد اگر واقعا زمانی که به حریفان می بازد را توجه کرده باشد .که چگونه خوشحالی می نمایند آن وقت می توانی به بزرگی اش پی ببرید.
اقای محجوب بهتر است اولین حرکتی را که برای پیشرفت خودتان می خواهید تست نمائید . به نظر اینجانب این است.یک نظر خواهی از هواداران برای استفاده مربی بومی در کنار یک مربی خارجی با تجربه بهترین حرکت می باشد .زیرا به نظر اینجانب ملوان همیشه بر پایه تعصب استوار بوده وبس.اگر کمی خوب توجه نموده باشید زمانی که تعقیر تحولاتی صورت دادید اندکی عشق ومحبت وتعصب ولذت کاسته شده.
اگر واقعا می خواهید در ملوان موفق شوی باید بومی باشید وبا خود پیشکسوتهای وبزرگان بومی موفق گردید.
اقای محجوب اگر بتوانید وزرنگ باشید پیشکسوتهای ملوان وبزرگان ملوان را به سمت خود ودر کنا همدیگر حفظ نمائید به هم احدافهای تان خواهید رسید.این حرکت شما فعلا خوب بوده که هم مربی خارجی آورده ودر کنارش آقای صالح را قرار داده اید .ولی در آینه هر چ نزدیک تر به مشکل بزرگی بر خواهید خرد. .زیرا .همیشه ملوان را باید این پیشکسوتها حفظ کرده تا به نسل های اینده تحویل دهند واین پیشکسوتها باید بتوانند تلاش نمایند تا بازیکنان با تعصب را در این شهر حفظ نمایند . .زیرا بخاطر همین است که بازیکنان بومی بیشتر در باشگاه های شهرشان تلاش وکوشش می کنند وجنگننده ظاهر می شوند.
امروز برای تنبه کردن که مربی خارجی آورده اید خوب است .واز این شیوه می توانید برای آینده راه راه برای تان اسانتر نمائید .عالی می باشد.ولی اگر استادیوم را توجه کرده باشی متوجه خواهید شد تماشاگران ملوان کم شده اند.
پس بهتر است به پیشکسوتها بگوئید .آگر واقعا عاشق ملوان هستید یا همه باهم درکنار ملوان باشید یا اگر نمی توانید با همدیگر در کنار ملوان باشید بهتر است کمک های غیر بومی ودست اندرکاران غیر بومی در کنار ملوان باشند.
اگر بتوانید همه بومی ها را در کنار هم جمع نمائید .از میان این پیشکسوتها هم دو سه نفر را برای بزرگسالان ملوان وبقیه را در کنار نوجوانان و پایه در کوشه کنار این شهر واین استان با مبالغ ی که هر دو طرف راضی باشند استفاده نمائید. ودیگر اینکه با جمع کردن این افراد در کنار هم وجمع کردن نظرات آنها هم با هم کمک بزرگی به ملوان خواهد نمود.
ودیگر اینکه ملوان این فصل به چند بازیکن نیاز داشت کهاگر شما هر چه زودتر بازیکن جدیدی جذب می کردید .امروز ملوان در ردیف های اول ویا دوم بود . وهمین اشتباه شما باعث گردید ملوان هم به رده پانزدهم رفته وهم از جام حذفی دور ماند.ولی شما بر عکس شما اول مربی ها را عوض کرده بعد به جذب بازیکن پرداختید.
که این هم مشکل دیگری برای همه چه بازیکن چه هوادار ووو گردید . که این اشتباه باعث شده به همه همه فشار بیایدوباعث گردیده بازیکنان با عشق وبا تعصب بازی بازی نمی کنند……..به امید قهرمانی وپیروزی

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

ملوان ، دسته یک ، پیوندتان مبارک :cry:

پاسخ