DSCF1005

گویی باید باور کنیم که تو دیگر نیستی، که تو هم پر کشیدی و رفتی، اما یادگاری ات اینجاست با لبخند و نگاهی که هر بار به آن مینگریم آتش به دلمان میکشد. آسمان ابری بندر پر از بغض است، گویی هوای گریه دارد و کیبرد من هم خیس.  فرشاد جان نیستی اما پسرت جای تو اینجاست با قاب عکسی از تو، آری تو هم به سیروس پیوستی، زود رفتی مثل سیروس. خواستیم بدانی در قلب ما زنده ای، اگر چه نیستی اما صدای فریادت هنوز از روی سکوها شنیده میشود، آیا هنوز هم موتورت را به عشق ملوان به جاده ها میزنی ؟ میدانیم هنوز هم دلت پیش ملوان است. اگرچه جای تو خالیست و پر شدنی نیست، اما ملوان را تنها نمیگذاریم پسر خوب لاهیجان … ( از خداوند کریم برای فرشاد شریفی عزیز طلب مغفرت داریم و برای خانواده و بازماندگانش صبر آرزومندیم)

در گزارش تصویری دیدار ملوان وصبا عکسی را از فرزند زنده یاد فرشاد شریفی هوادار لاهیجانی و متعصب ملوان منتشر کردیم که عکس پدرش را در دست داشت. ( عکاس: آرش رستم زاد)

صبح امروز عده ای از هواداران، لیدرها، مدیر رسانه ای و سرمربی تیم ملوان با همراهی پیشکسوتان ملوان آقایان نصرت ایراندوست و جاوید جهانگیری به نمایندگی از هواداران ملوان  به منزل خانواده  آن مرحوم رفتند تا ضمن قدردانی از زحمات آن عزیز از دست رفته مراتب همدردی و همبستگی خود را به خانواده آن مرحوم اعلام دارند.  لازم دانستیم تشکر ویژه ای داشته باشیم از مدیریت وبسایت ملوان کلاب که برای انجام این حرکت معنوی پیش قدم شدند.

در ادامه عکسهایی را در همین رابطه مشاهده خواهید نمود: 

IMG_8080

***

IMG_8094

***

IMG_8079

***

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۲ دی ۱۳۹۱

روحش شاد

پاسخ

مهدی قربان فلاح

۲۲ دی ۱۳۹۱

فرشاد جان روحت شاد

پاسخ