مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: هیات مدیره این باشگاه هنوز در خصوص انتخاب سرمربی این تیم به جمع بندی نرسیده است.

مسعود رضائیان روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مذاکراتی با برخی از مربیان فوتبال ایران در خصوص هدایت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی صورت گرفته است، اما هنوز هیچ نامی نهایی نشده است.
وی گفت: هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی از پنج مربی فوتبال ایران برنامه خواسته است که دو نفر از آنان در زمره مربیان بومی هستند.
مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی به نام این پنج مربی اشاره ای نکرد، اما گفت: در صورت نهایی شدن مذاکرات باشگاه ملوان با مربیان مورد نظر، نام سرمربی تیم اعلام خواهد شد.
رضائیان در این گفت و گو همچنین در خصوص برخی اعتراضات به اشتباهات داوری در فوتبال لیگ برتر گفت: اعتراضات باشگاه ها به اشتباهات داوری گوش شنوا می خواهد.
وی گفت: در گذشته در صورت بروز اشتباهات داوری، مسئولان داوری فوتبال کشور شهامت عذرخواهی را داشتند، اما متاسفانه امروز حتی برای جلب رضایت و ایجاد آرامش در باشگاه ها نیز چنین اتفاقی رخ نمی دهد.
مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: اعتراض به نحوه قضاوت داوران فوتبال، برخی اوقات به برخوردهای غیرمنطقی منجر می شود. در فوتبال امروز ایران علاوه بر اینکه زبان معترضان را می برند، در بازی های بعدی در مقام تلافی نیز برمی آیند.
ملوانان در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور از هفته بیست و دوم – روز جمعه ۱۴ اسفند ماه در مشهد مقدس مهمان پدیده است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۳ اسفند ۱۳۹۴

فعلا نوبت مربیگری .آقای قدیر بحری وآقای غفورجهانی است تا ببینیم ملوان به کجا خواهد رفت

پاسخ