ملوانان راهی اهواز شدند

  • 2 سال پیش
  • بدون ديدگاه

 

82035147-70650913[1]

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، برای رویارویی با فولاد خوزستان راهی اهواز شد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از برگزاری آخرین جلسه از تمرین خود قبل از دیدار با فولاد خوزستان، بندرانزلی را با اتوبوس ترک کرد تا با پرواز ساعت ۱۹ امروز (پنجشنبه) از فرودگاه رشت ابتدا عازم تهران و ساعت ۲۲و ۳۰دقیقه از فرودگاه تهران به سمت اهواز پرواز کند.
مازیار زارع که به دلیل شکستگی گونه پس از دیدار مقابل پرسپولیس، قادر به حضور در تمرینات تیمش نبود با ماسک مخصوص به همراه سایر بازیکنان در تمرین امروز ملوانان شرکت کرد.
حسین کنعانی، مازیار زارع و عزت الله پورغاز به دلیل محرومیت، قادر به همراهی تیمشان مقابل فولاد خوزستان نیستند.
مصدومیت علیرضا رمضانی نیز مانع از همراهی این بازیکن در بازی روز شنبه در برابر فولاد شده است.
محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ساعت ۱۶ فردا(جمعه) در سالن کنفرانس هتل فجر سپاه، در نشست خبری پیش از بازی تیمش و فولاد خوزستان حضور یافته و پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه خواهد بود.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۷و ۳۰ دقیقه شنبه ۲۸فروردین در ورزشگاه غدیر شهر اهواز به مصاف تیم فوتبال فولاد خوزستان می رود.
این دیدار براساس برنامه اعلام شده اولیه از سوی سازمان لیگ برتر فوتبال می بایست روز چهارشنبه ۲۵فروردین برگزار می شد که به دلیل درخواست کتبی مسئولان باشگاه ملوان درخصوص تغییر زمان این دیدار، بازی این دو تیم با سه روز تاخیر به روز شنبه موکول شده است.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در پایان هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر با ۲۳ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار دارد و درصورت پیروزی در این دیدار حساس، جایگاه خود را درجدول رده بندی لیگ برتر تثبیت خواهد کرد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *