به نام معمار و آفریننده هستی
درود بر همشهریان عزیز
و با یاد قهرمانان و نام آوران انزلی

ccc yaser karimbakhsh

اینجانب یاسر کریم بخش نویر فرزند یحیی و متولد سال ۵۹ در بندرانزلی، فارغ التحصیل رشته کارشناسی معماری هستم و با شناختی که از خود و توانایی هایم دارم، با شناخت شهرم، شناخت پتانسیل ها، استعدادها واندیشمندان شهرم وارد عرصه انتخابات شدم و معتقدم این انتخابات یک ویژگی خاصی دارد و آن تاثیر مستقیم تصمیمات و نظرات اعضای شورای شهر بر زندگی ما و شهر بزرگ ماست.
بنده با قدرت وارد میدان شدم تا آنهایی که شورا را ملک شخصی خود می دانند و برای کسب آرا به هر وسیله ای از قدرت و ثروت چنگ می زنند هشدار دهم که جوانان شجاع و متخصص این شهر به همت مردم آگاه و فهیم انزلی،با عزمی جدی خواهان پایان دادن به یک تکرار بی حاصل هستند.
بنده معتقدم این بار انزلی چی ها آماده اند تا با یک انتخاب متفاوت دست انحصارطلبان را از مدیریت این شهر کوتاه کرده و به کارهای غیر کارشناسی و مقاصد غیر مردمی برخی از افراد پایان دهند.
همشهریان عزیز

  • آیا ساخت، توسعه و مدیریت یک شهر نیاز به تخصص ندارد؟

متاسفانه آن چه بیشترین ضربه را به آبادانی و توسعه شهر ما در ادوار گذشته زده است عدم کارهای کارشناسی شده توسط شورا و مسئولین رده بالاتر شهر بوده است.معتقدم شورای شهر نیاز به هم اندیشی و هم فکری با متخصصین و استعداد های شهرمان دارد.معتقدم اعضای شورای شهر باید در تصمیماتشان از مردمی که آنان را انتخاب کرده اند طلب مشورت کنند و مانند پلی باشند که نظرات مردم را به گوش مسئولان برسانند.
آیا جوانان متخصص و با تجربه شهرمان نباید در عرصه های گوناگون مدیریت شهری جایگاهی داشته باشند؟ تحقق این امر حیاتی همکاری تک تک شما عزیزان را می طلبد، چراکه بی تفاوتی آفت توسعه و تعالی هر حرکت بزرگ است.
معتقدم که مردم فهیم و با صفای انزلی که میراث دار پیشینه درخشان این شهر بزرگ اند، خواهان کارهای بزرگ اند و کارهای بزرگ از اندیشه های بزرگ ساخته است.
درخواست برادرانه و خاضعانه من از مردم خوب و فهیم انزلی این است که حتما مشارکت فعالی در امر این انتخاب مهم داشته باشند، چون اگر شما پای صندوق رای حاضر نشدید و درست انتخاب نکردید، دیگران به جای شما تصمیم خواهند گرفت،هرچند درست یا غلط.
در پیشگاه معبود یکتا و شما مردم شجاع انزلی متعهد می گردم تا گوشی شنوا برای حرف هایتان و صدایی رسا برای گرفتن حقتان باشم.
با ارادت
یاسر کریم بخش

  • سخنی با هم محلی های عزیزم

سومین دوره ی شورای شهر انزلی به پایان رسید. چهارده سال از عمر شورا گذشت و چه ناچیز بود سهم محل ما از توسعه و آبادانی شهری که حیات خود را وام دار خون شهدای ما و بسیاری از افتخاراتش را مدیون قهرمانان، نام آوران و فرزندان ماست.
هرچند که سال هاست عدم تخصص و جدیت سبب عقب ماندگی از پیشرفت های عمران و آبادانی شهرمان شده است، اما از همین توسعه اندک هم چیزی نصیب محل ما نشد. کافی است در کوچه پس کوچه های نه چندان آباد آن قدمی بزنیم تا متوجه شویم که سال هاست فراموش شده است.
باید پرسید و تامل کرد؛
مگر نویر، کلویر و قارویر جزئی از انزلی نیستند؟؟
آیا سهم محل ما از مبالغ هنگفتی که در این سال ها هزینه شده عادلانه است؟؟
چه کسی مسبب سال ها نادیده گرفتن آبادانی این محل است؟؟
چه کسی به غیر از خودمان می تواند مدافع حقوقمان باشد؟؟
آیا وقت آن نرسیده تا ما نیز سهمی در شورا داشته باشیم؟؟
اینجانب یاسر کریم بخش، مهندس معماری و دارای ۱۰ سال سابقه اجرایی
مانند شما هم محلی هایم خواهان محیطی پر رونق و آباد هستم که ضامن سلامت و خوشبختی فرزندانمان باشد و با توکل به خالق یگانه و همت تک تک شما عزیزان متعهد می گردم تا برای شما گوشی شنوا و برای گرفتن حقتان فریادی رسا باشم.
با ارادت
یاسر کریم بخش

مشخصات کاندیدای شورای اسلامی شهر بندر انزلی:

نام و نام خانوادگی: یاسر کریم بخش   کد: ۱۴۵۶

======================================

انزلی کلاب: این فرصت تبلیغ  به صورت رایگان برای همه کاندیدهای شورای شهر بندر انزلی یکسان بوده و همه عزیزان میتوانند از طریق آدرس ایمیل : info@anzaliclub.ir و یا از طریق قسمت نظرات این سایت مطالب خود را ارسال فرمایند، ضمنا برای ضمیمه کردن تصاویر تبلیغاتی میتوانند از طریق ایمیل و یا از همین  قسمت نظرات سایت نیز اقدام فرمائید. حجم مطالب تبلیغاتی و تعداد تصاویر بر عهده خود کاندیدهای محترم خواهد بود اما تنها این مطالب در قالب یک مطلب قابل ارائه میباشد.

اصلاح فرد؛ اصلاح جامعه است 

با حضور آگاهانه در انتخابات شورای شهر آینده شهرمان را خودمان رقم بزنیم 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۲ خرداد ۱۳۹۲

یاسر عزیز برای شما آرزوی موفقیت می کنم ، واقعا خوشحالم که در شهرستان بندرانزلی جوانانی مثل شما وجود دارند.

پاسخ

محمد اصغریان

۲۲ خرداد ۱۳۹۲

یاسر جان برای شما دوست عزیزم آرزوی موفقیت دارم عزیزم
ارادتمند شما
محمد اصغریان

پاسخ

یاسمن کریم بخش

۲۲ خرداد ۱۳۹۲

آقای مهندس کریم بخش، ایشالا با موفقیت شما در انتخابات آرزوی دیرینه مردم شهرتون برآورده شود و شهری آباد و با اصول همراه با وجود متخصصین داشته باشید. با آرزوی موفقیت

پاسخ

ناشناس شهر بارانی

۲۲ خرداد ۱۳۹۲

آقای مهندس یاسر کریم بخش ، من برای آن دسته از افراد سودجو که با خرید رای ،حق شما را ضایع کردند متاسفم ….به راستی شما راست گفته اید که آنها شورا را ملک شخصی خود می دانند….به امید فردایی بهتربا جوانهای فرهیخته و پاک و متخصصی چون شما.
ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری
نذار خورشیدمون بمیره
تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری
نذار خاموشی جون بگیره…
سخته توی مرداب گل تنهایی کاشتن
اما مجالی نیست برای غصه خوردن….

پاسخ

guilak

گیلک

۲۲ خرداد ۱۳۹۲

امیدوارم جوانان عزیز و پاک ما که هدفی جز خدمت به شهروندان خود نداشتند با مشاهده این کارها و ترفندهای ناجوانمردانه گوناگون با عزم واراده راسختر از گذشته و بهره گیری از تجربه و درایت خود در اینده و گامهای بعدی موفق باشند.با توجه به اینکه خیلی ها در انزلی کلاب حتی حاظر بودند همانند یک سرباز به کمک مسئولان بشتابند تا شاهد این همه تبانی و حق کشی نباشیم ولی کمکی از این برادران خواسته نشد.و همانطور که شاهد بودید خودشان هم اقدامی نکردند.متاسفم برای خودم که در جامعه ای زندگی میکنم که فقط شعار و حرفهای خوب خوب می شنوم.

پاسخ

guilak

گیلک

۲۲ خرداد ۱۳۹۲

با عرض پوزش بنده فقط به جوانان اشاره داشتم .باید عرض کنم بزرگترهایی هم بوده اند و همیشه هستند که طرفدار حق و حقیقتند.اشتباه و اهمال نوشتاری بنده را به بزرگوار خودشان ببخشند.سلامتی و موفقیت همه حق پویان مظلوم ارزوی این برادر کوچکتان است.

پاسخ

ونداد

۲۲ خرداد ۱۳۹۲

آقای کریم بخش ،بسیار خوشحالم که دراین جریانات افتخار آشنایی با جوان متخصص و توانمندی چون شما را داشتم که با راستی و حسن نیت وارد این عرصه شدید وبسیار متاسفم برای کسانی که قابلیت جوانانی مثل شما را نادیده گرفته و حق مسلم شما را ضایع میکنند

پاسخ

یاسر کریم بخش

۲۲ خرداد ۱۳۹۲

درود به همه عزیزان
از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست
در ابتدا از همه دوستانی که مرا همراهی کردند قدردانی میکنم و حضور آقایان احمدی فر و آفتابی را در شورای شهر انزلی تبریک می گویم.
در خصوص انتخابات حرف و حدیث بسیار است، همه دیدیم که رسیدن به شورا چقدر برای مافیای قدرت و ثروت در این شهر مهم است، که با خرید مشهود آرا و اوباشگری و اراذل پروری و ایجاد رعب و وحشت می خواهند ما جوان ها را از میدان بدر کنند و با ایجاد یاس و بی تفاوتی در مردم، برای همیشه کرسی های مدیریت را در دست بی کفایت ترین افراد این شهر قرار دهند.
اما در این راه سخت لازم است که ما همه با هم باشیم و از امروز برای آینده برنامه ریزی کنیم و به همت تک تک شما عزیزان حرکتی ماندگار را در تاریخ این شهر پایه ریزی کنیم.
تا آن روز امیدوار خواهم ایستاد

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۱۴:

یاسر کریم بخش عزیز، درود بر شما و روحیه والایتان. بله حق با شماست رمز موفقیت در آینده از همین امروز است. تشکیل انجمن های فعال مردم نهاد در بندر انزلی یکی از راههای موفقیت است.

یاسر کریم بخش

۲۲ خرداد ۱۳۹۲

درود بر شما شاهین عزیز
خواستم بدونید که بنده و دوستانم از همین امروز راه رسیدن به هدف بزرگمون را شروع کردیم و حتما از همفکری و همراهی شما و همه دوستان عزیز به گرمی استفبال میکنیم.
این انتخابات تجربه گران سنگی است برای پیروزی در آینده ای نچندان دور و ما خوشحالیم که دوستانی چون شما را داریم. برای همه شما سربلندی و بهروزی آرزومندم.
سپاس

پاسخ